This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍62🍌13🥰7👍4❤🔥3❤1🤩1💋1
Поки я ще у своїй "відпустці", так би мовити, то хотів записати відео. Прийшла мені одна цікава ідея і дуже закортіло її реалізувати.
Але якісь настільки погані новини довкола, що я просто не зможу з себе вичавити сьогодні щось говорити на запис. Таке буває деколи, читаєш інфу якусь і тебе ніби в пику б'ють і ходиш потім весь день, відходиш від струсу ...
Але якісь настільки погані новини довкола, що я просто не зможу з себе вичавити сьогодні щось говорити на запис. Таке буває деколи, читаєш інфу якусь і тебе ніби в пику б'ють і ходиш потім весь день, відходиш від струсу ...
😢72🍓3❤🔥2👍2🤔1🤝1
Переніс я візит до стоматолога (а з ним і повернення до роботи) на кілька днів, ще почілю трохи поки є можливість
❤🔥45👍10💅4
Артур Selfdotcom
Переніс я візит до стоматолога (а з ним і повернення до роботи) на кілька днів, ще почілю трохи поки є можливість
Добре, це трохи допомагає розслабитись💅
Дякую Пан Володимир 😇
Дякую Пан Володимир 😇
🔥62😁6❤🔥3❤3💅3😍2👍1
Знайшов папку зі своїми старими малюнками)) їм вже десь 10 років👨🎤
👍67🤩33❤🔥9❤4🤯4🍓4🐳3😐3😎3🔥1💊1
Артур Selfdotcom
Photo
Ці малюнки старші за всіх моїх підписників 😎
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😇66😁20🤓7❤🔥4✍3👏3👾3👎1🍓1🫡1💊1
Артур Selfdotcom
Го стрімчик сьогодні ввечері😎 Орієнтовно о 18:хх
по-трохи починаєм) https://youtube.com/live/CllEr-3LKNE?feature=share
YouTube
майнкрафт п'ятниця
-Дивимось контент від моджанг по нових релізах
-Бігаєм на анархо-сервері Better Than Anarchy (сервер тільки для BTA клієнта)
IP: btanarchy.com
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Бігаєм на анархо-сервері Better Than Anarchy (сервер тільки для BTA клієнта)
IP: btanarchy.com
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤🔥16❤3🤩3🍓2
Хто був вчора на стрімі, то чули, як я розповідав, що Fondy більше не працює в Україні, а донати я на Donatello приймав якраз через платіжну систему Fondy, там і вибору інакшого не було. Альтернативи нормальної немає для неї, але це не головний прикол: Я не можу вивести на карту кошти, які я вже отримав з донатів через платіжну систему Fondy і які просто лежали в мене на цьому рахунку...
Техпідтримка каже, що це протягом місяця мають виправити і Fondy поверне ці всі кошти, по ідеї, але це не точно....
Ось такий ось прикол вийшов з донатами(
Техпідтримка каже, що це протягом місяця мають виправити і Fondy поверне ці всі кошти, по ідеї, але це не точно....
Ось такий ось прикол вийшов з донатами(
🤯66😱7👍2❤🔥1
Ще хочу відмітити, що поки в мене була відпустка то я не сидів за ПК взагалі, і зараз досить важко просидіти за монітором ту кількість годин, яку я сидів до відпустки. Реально, сиджу і все аж ниє від того, що мозок і тіло ще не в'їхали в той робочий стан, що був раніше.
Або в мене просто температура...
Або в мене просто температура...
😨50❤5🔥3😭3👍2❤🔥1🍓1👾1
сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини.
Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop".
Є якісь пропозиції по їжі?) от чого не вистачає в майнкрафті, але воно аж проситься?
Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop".
Є якісь пропозиції по їжі?) от чого не вистачає в майнкрафті, але воно аж проситься?
🤯69❤8🤩6👍5🔥2❤🔥1🍓1💅1💊1
Артур Selfdotcom
сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини. Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meat" замість "porkchop". Є якісь пропозиції по їжі?) от…
P.S. паску не пропонувати
😢71😭25😁8🤯3🔥2