Артур Selfdotcom
ok let's go https://youtu.be/DLUJGtYdmIo?si=VKrYK3K0ysNCkfsZ
Оце було-би цікаво пограти в майник, з такою перспективою, як на прев'ю, це було-би так коузі 🥵.Це типу 2,5D чи якось так👀. (Майнкрафт 2D не пропонувати)
❤🔥35😁9👍3🍓1
Ого там донатів подарункових прилетіло поки я спав.. ви не норм?🤯
🤓34🤯3🍓3🎉2❤🔥1
Почну від менших до більших тоді...
Таке враження, що я ще сплю..
Таке враження, що я ще сплю..
🎉30🐳3❤🔥1🥱1
Дар'я і Чучі, спасибі вам! Мені дуже приємно 🥹 обов'язково відпочину ще й від кріпендерів)! ♥️
🥰32🔥3🍓3❤🔥1👍1
Ну і на десерт... Я чесно, ЧЕСНО, коли побачив цей донат, то чухав очі і перераховував кількість нулів поки не дійшло... Це ж капець скільки...
МАКСИМ! Fedotom2! Я неймовірно вдячний за таку велику підтримку! Навіть важко підібрати слова, щоб висловити рівень цієї моєї вдячності. От є слово "дякую", воно ніби першого рівня, далі мабуть "спасибі", воно на другому (ну або навпаки), а от третього рівня подяки нема...
Але знай, якби був третій рівень подяки, то я б використав зараз саме його♥️♥️♥️
Це, до речі, стосується Пана Володимира також 👀
Це якийсь сон реально...
МАКСИМ! Fedotom2! Я неймовірно вдячний за таку велику підтримку! Навіть важко підібрати слова, щоб висловити рівень цієї моєї вдячності. От є слово "дякую", воно ніби першого рівня, далі мабуть "спасибі", воно на другому (ну або навпаки), а от третього рівня подяки нема...
Але знай, якби був третій рівень подяки, то я б використав зараз саме його♥️♥️♥️
Це, до речі, стосується Пана Володимира також 👀
Це якийсь сон реально...
🤯59🎉6❤4❤🔥3🍓2👍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ось, до речі, фотозвіт мене з відпустки🥰
Дякую Анстасії за таке привітання, це дуже приємно ♥️♥️
Це інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
Дякую Анстасії за таке привітання, це дуже приємно ♥️♥️
Це інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
🔥65❤10❤🔥5😇4👍3😍1🍓1🎄1
Тут був я, nonflamigo, Flau та Олена, дякую вам також за донатики і за привітання♥️
Ну чисто найкращий ДН сьогодні в мене)!
Ну чисто найкращий ДН сьогодні в мене)!
😇33❤🔥4🔥2❤1👍1🍓1