Залишу вам відео, в якому автор жоско нахвалює майнкрафт👀
Там навіть я свої 5 копійок вставив)
Взагалі трохи дивно дивитися такі відоси, в яких розповідають про майн, ніби для людей, які ніколи в нього не грали) досить цікаві відчуття під час перегляду, в хорошому сенсі звісно)
https://youtu.be/E6mlOBc_0lU
Там навіть я свої 5 копійок вставив)
Взагалі трохи дивно дивитися такі відоси, в яких розповідають про майн, ніби для людей, які ніколи в нього не грали) досить цікаві відчуття під час перегляду, в хорошому сенсі звісно)
https://youtu.be/E6mlOBc_0lU
YouTube
НАЙКРАЩА ГРА У СВІТІ | Чому я люблю Minecraft?
Дякую @gedz, що завітав до мене в відео! Підтримуйте його підпискою та вподобайками
Тут подискутуємо про Minecraft і чому саме ця гра - найкраща у світі, підтримай розмову у коментарях)
Якщо хочеш слідкувати за оновленнями - підпишись на телеграм https…
Тут подискутуємо про Minecraft і чому саме ця гра - найкраща у світі, підтримай розмову у коментарях)
Якщо хочеш слідкувати за оновленнями - підпишись на телеграм https…
😎38💅8❤2🤔2❤🔥1🔥1👏1🍓1🤓1🦄1
Серія BTW вже фактично готова, але я її опублікую вже завтра, мабуть. Це якось не дуже добре буде і стрім і відео публікувати на канал в один день, ютуб такі викрутаси не любить.
Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не зможу стрімити, вже буду в дорозі🥸. А от відео опублікувати віддалено це не важко, тому так😇
Ближче до вечора повернемося в бету, всіх запрошую)
Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не зможу стрімити, вже буду в дорозі🥸. А от відео опублікувати віддалено це не важко, тому так😇
Ближче до вечора повернемося в бету, всіх запрошую)
👍43❤🔥5👌2🤓2😇2❤1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😭46🤯10❤4❤🔥3😨3🍓2
Артур Selfdotcom
Серія BTW вже фактично готова, але я її опублікую вже завтра, мабуть. Це якось не дуже добре буде і стрім і відео публікувати на канал в один день, ютуб такі викрутаси не любить. Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не…
Через пів години почнемо
❤20🍓4🔥3😇2
На новій серії по BTW буде настільки жоске прев'ю, що ви попадаєте. УВАГА, кожен хто буде писати, що воно схоже на скрін з Губки Боба - летить в бан
😁69✍5😱4🐳3❤2❤🔥1🍓1😈1
Артур Selfdotcom
На новій серії по BTW буде настільки жоске прев'ю, що ви попадаєте. УВАГА, кожен хто буде писати, що воно схоже на скрін з Губки Боба - летить в бан
ok let's go https://youtu.be/DLUJGtYdmIo?si=VKrYK3K0ysNCkfsZ
YouTube
найкращий дім для найважчого моду
Навіть весь час зіштовхуючись з проблемами, перешкодами та обмеженнями Better Than Wolves, хочеться повернутися, після виснажливої вилазки за залізом, в затишний та теплий дім, який захистить від ворожих істот. Тож в цьому відео я і зайнявся будівництвом…
❤🔥45❤5🤩3💅2🍓1
Артур Selfdotcom pinned «ok let's go https://youtu.be/DLUJGtYdmIo?si=VKrYK3K0ysNCkfsZ»
Артур Selfdotcom
ok let's go https://youtu.be/DLUJGtYdmIo?si=VKrYK3K0ysNCkfsZ
лише не кажіть, що ви зайняті чимось в понеділок до обіду і не можете тепер подивитися відео🙄
❤48😁22😭12🤓6🥴2❤🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
ok let's go https://youtu.be/DLUJGtYdmIo?si=VKrYK3K0ysNCkfsZ
Оце було-би цікаво пограти в майник, з такою перспективою, як на прев'ю, це було-би так коузі 🥵.Це типу 2,5D чи якось так👀. (Майнкрафт 2D не пропонувати)
❤🔥35😁9👍3🍓1