Артур Selfdotcom
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду) by тудивик 😇
Блін, Ґедзь якийсь тоді прикольніший був, скотився чи шо?...
😁49🤓7👍4💔4👾3❤1❤🔥1🐳1🤝1
Стосовно Софт Вінду:
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"
Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃
Ось такий ось замкнений круг виходить)
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"
Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃
Ось такий ось замкнений круг виходить)
🔥61👍10🤓5❤🔥3❤3🍾3😭3💅1👾1
Артур Selfdotcom
Стосовно Софт Вінду: Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?" Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо…
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
🥰68😐15🤩14🤯4❤3❤🔥2💩2🗿2👍1
О 19:XX почнемо стрім) продовжимо бету, може навіть підемо на дракона🗣️
❤32🤩4🔥3❤🔥2🤪2🍓1
Звернув увагу, що через збільшення якості контенту в Інтернеті, набагато більше почало витрачатись мобільних даних. Банально через те, що відоси і фото більше важать і опубліковані з кращим розширенням на них йде більше мб.
Раніше (років 5 тому)мені мого тарифу вистачало на місяць активного користування мобільним інтернетом з головою. Зараз же десь на 2 тижні +-.
Наче нічого критичного, але тариф від цього не подешевшав, а якраз навпаки виріс в ціні🧘♂️
Раніше (років 5 тому)мені мого тарифу вистачало на місяць активного користування мобільним інтернетом з головою. Зараз же десь на 2 тижні +-.
Наче нічого критичного, але тариф від цього не подешевшав, а якраз навпаки виріс в ціні🧘♂️
👍54😢15❤4❤🔥2🍓2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥37💅13❤4🔥3🍓2🎉1
Я трохи набрехав, не буде відосу сьогодні, програма для монтажу якісь дивні помилки видає. Потім розберуся з цим звісно, але відео залишу на завтра.
Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️
Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️
❤🔥42💅8👍3🐳3❤1🔥1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
Я трохи набрехав, не буде відосу сьогодні, програма для монтажу якісь дивні помилки видає. Потім розберуся з цим звісно, але відео залишу на завтра. Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️
YouTube
Ламаєм голову в The Talos Principle (підказки забанені)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤13🍓4❤🔥3
Артур Selfdotcom
Вже почав: https://youtube.com/live/HpbV4umVIz4?feature=share
Насправді це не сильно складна гра, як виявилось👀
Типу є моменти на яких можна потупити, але здебільшого рівні пробігаються досить швидко🧘♂️
Навряд The Talos Principal ще колись буде на етерах, але в якості виключення і якогось різноманіття, було досить весело)
До речі, дякую всім донатерам сьогодні ♥️
Типу є моменти на яких можна потупити, але здебільшого рівні пробігаються досить швидко🧘♂️
Навряд The Talos Principal ще колись буде на етерах, але в якості виключення і якогось різноманіття, було досить весело)
До речі, дякую всім донатерам сьогодні ♥️
❤🔥30❤4👍3🔥1🍓1💋1😇1👾1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁116💅10❤🔥6👾2❤1👍1🔥1🍓1
Продовження boku no natsyasumi :3
https://youtu.be/WnnXuBNyIg4
Я перезалив на другий канал також перші дві серії по цій грі, а на основі приховаю їх, якось так)
До речі, там багато цікаво відбулося в цьому відео 😼
https://youtu.be/WnnXuBNyIg4
Я перезалив на другий канал також перші дві серії по цій грі, а на основі приховаю їх, якось так)
До речі, там багато цікаво відбулося в цьому відео 😼
YouTube
Жучине Сумо і Купа Цікавого! (літні канікули 03.08.-05.08 1975)
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
💅33❤🔥7🤩2❤1🍓1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤩57🫡5❤3❤🔥2🍓2💅2👍1
План дій на найближчий час:
-дописати серію BTW
-змонтувати серію BTW
(Якщо я встигну добре, то вона буде готова вже післязавтра, тобто 21-го)
-також 21-го квітня провести стрім по беті з дракончиком і нарешті його завалити
-після цього, на наступний день, поїхати в село і провести там десь тиждень
-повернутися назад і релізнути оновлення софт вінду
Далі планувати немає сенсу, бо така в нас житуха на теперішній час😪
Щось таке 🤗
-дописати серію BTW
-змонтувати серію BTW
(Якщо я встигну добре, то вона буде готова вже післязавтра, тобто 21-го)
-також 21-го квітня провести стрім по беті з дракончиком і нарешті його завалити
-після цього, на наступний день, поїхати в село і провести там десь тиждень
-повернутися назад і релізнути оновлення софт вінду
Далі планувати немає сенсу, бо така в нас житуха на теперішній час😪
Щось таке 🤗
🔥54❤6🤝5❤🔥4🐳2💅2👍1👾1
Залишу вам відео, в якому автор жоско нахвалює майнкрафт👀
Там навіть я свої 5 копійок вставив)
Взагалі трохи дивно дивитися такі відоси, в яких розповідають про майн, ніби для людей, які ніколи в нього не грали) досить цікаві відчуття під час перегляду, в хорошому сенсі звісно)
https://youtu.be/E6mlOBc_0lU
Там навіть я свої 5 копійок вставив)
Взагалі трохи дивно дивитися такі відоси, в яких розповідають про майн, ніби для людей, які ніколи в нього не грали) досить цікаві відчуття під час перегляду, в хорошому сенсі звісно)
https://youtu.be/E6mlOBc_0lU
YouTube
НАЙКРАЩА ГРА У СВІТІ | Чому я люблю Minecraft?
Дякую @gedz, що завітав до мене в відео! Підтримуйте його підпискою та вподобайками
Тут подискутуємо про Minecraft і чому саме ця гра - найкраща у світі, підтримай розмову у коментарях)
Якщо хочеш слідкувати за оновленнями - підпишись на телеграм https…
Тут подискутуємо про Minecraft і чому саме ця гра - найкраща у світі, підтримай розмову у коментарях)
Якщо хочеш слідкувати за оновленнями - підпишись на телеграм https…
😎38💅8❤2🤔2❤🔥1🔥1👏1🍓1🤓1🦄1
Серія BTW вже фактично готова, але я її опублікую вже завтра, мабуть. Це якось не дуже добре буде і стрім і відео публікувати на канал в один день, ютуб такі викрутаси не любить.
Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не зможу стрімити, вже буду в дорозі🥸. А от відео опублікувати віддалено це не важко, тому так😇
Ближче до вечора повернемося в бету, всіх запрошую)
Я б міг зробити навпаки: відео сьогодні, а стрім завтра, але я вже завтра не зможу стрімити, вже буду в дорозі🥸. А от відео опублікувати віддалено це не важко, тому так😇
Ближче до вечора повернемося в бету, всіх запрошую)
👍43❤🔥5👌2🤓2😇2❤1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😭46🤯10❤4❤🔥3😨3🍓2