Артур Selfdotcom
2.43K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Го стрімчик сьогодні?🤨
🤩74😁9👾7❤‍🔥3💋21👍1🔥1🤣1🗿1
Артур Selfdotcom
Го стрімчик сьогодні?🤨
Зараз спробую розібратись з відставанням звуку гри на етері, якщо вийде то почнемо десь о 20:00, продовжимо бету з драконом😇
якщо ні, то не почнемо взагалі ніколи🔫

Я дам знати, раптом що)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥394😎3🍓2💋2
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️
Витрачу за назначенням 🫡
🔥62❤‍🔥8😎54👍3🐳3🍓2🫡2
Артур Selfdotcom
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️ Витрачу за назначенням 🫡
Ок, хаваєм 🥇
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥68🍓87😁3🔥2🐳2👾2👍1💯1
зараз буде фокус
🤯29😁4🍾3❤‍🔥11🦄1👾1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду)
by тудивик 😇
48🤓8💅3❤‍🔥2😁2🔥1💔1👾1
Артур Selfdotcom
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду) by тудивик 😇
Блін, Ґедзь якийсь тоді прикольніший був, скотився чи шо?...
😁49🤓7👍4💔4👾31❤‍🔥1🐳1🤝1
Стосовно Софт Вінду:
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"

Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃

Ось такий ось замкнений круг виходить)
🔥61👍10🤓5❤‍🔥33🍾3😭3💅1👾1
Артур Selfdotcom
Стосовно Софт Вінду: Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?" Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо…
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
🥰68😐15🤩14🤯43❤‍🔥2💩2🗿2👍1
О 19:XX почнемо стрім) продовжимо бету, може навіть підемо на дракона🗣️
32🤩4🔥3❤‍🔥2🤪2🍓1
Звернув увагу, що через збільшення якості контенту в Інтернеті, набагато більше почало витрачатись мобільних даних. Банально через те, що відоси і фото більше важать і опубліковані з кращим розширенням на них йде більше мб.

Раніше (років 5 тому)мені мого тарифу вистачало на місяць активного користування мобільним інтернетом з головою. Зараз же десь на 2 тижні +-.
Наче нічого критичного, але тариф від цього не подешевшав, а якраз навпаки виріс в ціні🧘‍♂️
👍54😢154❤‍🔥2🍓2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥37💅134🔥3🍓2🎉1
Насправді, я викопав собі базу біля лави в BTW саме для цього, а не для того, щоб там було все весь час освітлено🧘‍♂️
❤‍🔥75😁8🍓74🗿3👍2🫡2💅2🔥1🐳1👾1
Я трохи набрехав, не буде відосу сьогодні, програма для монтажу якісь дивні помилки видає. Потім розберуся з цим звісно, але відео залишу на завтра.

Але стрімчик сьогодні буде обов'язково, десь о 19:XX почнемо 🗣️
❤‍🔥42💅8👍3🐳31🔥1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
Вже почав: https://youtube.com/live/HpbV4umVIz4?feature=share
Насправді це не сильно складна гра, як виявилось👀
Типу є моменти на яких можна потупити, але здебільшого рівні пробігаються досить швидко🧘‍♂️

Навряд The Talos Principal ще колись буде на етерах, але в якості виключення і якогось різноманіття, було досить весело)

До речі, дякую всім донатерам сьогодні ♥️
❤‍🔥304👍3🔥1🍓1💋1😇1👾1