Ого, це вже 5 днів не було етерів, не порядок... Я хотів сьогодні запустити стрім, але з'явились деякі невідкладні справи🧘♂️ тому перенесу на завтра🕺
🤓57😭13⚡2😢2🍓2🤝2🗿2❤1
Артур Selfdotcom
Ого, це вже 5 днів не було етерів, не порядок... Я хотів сьогодні запустити стрім, але з'явились деякі невідкладні справи🧘♂️ тому перенесу на завтра🕺
О 13:00 +- почну стрім) маю дещо цікаве, тож всіх запрошую)
🔥33❤4🫡4❤🔥1🤝1👾1
Артур Selfdotcom
О 13:00 +- почну стрім) маю дещо цікаве, тож всіх запрошую)
Ейоу, я шось погарячкував на рахунок 13:00... О 14:00 я мав на увазі😇
😇34😁11👌3❤2🤔2🤡2🗿2👾2❤🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
Ейоу, я шось погарячкував на рахунок 13:00... О 14:00 я мав на увазі😇
а я почав вже) https://youtube.com/live/VRE-zaA3Q9w?feature=share
YouTube
Недільний чіл в Беті (ціль вбити дракона)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤🔥26🤩5👾3❤1👍1🔥1🍓1🎃1💘1
Артур Selfdotcom
а я почав вже) https://youtube.com/live/VRE-zaA3Q9w?feature=share
Окей, дракона ми не вбили, але відпочили чудово)) дракончика тоді наступним разом будемо мучити.
Дякую всім присутнім, x2 всім хто донатив ♥️, x3 подяка Кургану💘, лисі нейрони захоплять світ, рано чи пізно 👽)
Дякую всім присутнім, x2 всім хто донатив ♥️, x3 подяка Кургану💘, лисі нейрони захоплять світ, рано чи пізно 👽)
❤39😍4👍3🔥3❤🔥1🍓1👾1
Артур Selfdotcom
Замовив я собі монітор значить 21:9 4к, все як має бути, але один жоский нюанс: матриця не стара добра IPS, а VA. Але, щоб ви розуміли, VA ставлять дуже часто в монітори з вигнутим екраном, настільки, що мені здалося, що це норма і кайф. Тобто моніторів…
Ураа, мені повернуть гроші за той монітор🤗
У~у~у я так розетку люблю🎧
У~у~у я так розетку люблю
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥79🎉11❤🔥6🍓5❤4🍾4👍2👻2
Артур Selfdotcom
Го стрімчик сьогодні?🤨
Зараз спробую розібратись з відставанням звуку гри на етері, якщо вийде то почнемо десь о 20:00, продовжимо бету з драконом😇
якщо ні, то не почнемо взагалі ніколи🔫
Я дам знати, раптом що)
якщо ні, то не почнемо взагалі ніколи
Я дам знати, раптом що)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥39❤4😎3🍓2💋2
Артур Selfdotcom
Зараз спробую розібратись з відставанням звуку гри на етері, якщо вийде то почнемо десь о 20:00, продовжимо бету з драконом😇 якщо ні, то не почнемо взагалі ніколи🔫 Я дам знати, раптом що)
YouTube
Розвантажую голову в беті 1.7.3 (ціль вбити дракона)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
❤17👾5❤🔥1
Артур Selfdotcom
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️ Витрачу за назначенням 🫡
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥68🍓8❤7😁3🔥2🐳2👾2👍1💯1
Артур Selfdotcom
зараз буде фокус
YouTube
я почав жити в найважчому моді для майнкрафту
Випробовування Better Than Wolves стають все жорстокішими, але наполегливі старання дають надію на безхмарний завтрашній день.
Перехід від привласнювального до відтворювального господарства і не тільки, чекає на вас в цьому відео.
-Підтримати автора каналу:…
Перехід від привласнювального до відтворювального господарства і не тільки, чекає на вас в цьому відео.
-Підтримати автора каналу:…
🔥55❤7❤🔥5🤔2🤯2👍1🍓1🗿1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду)
by тудивик 😇
by тудивик 😇
❤48🤓8💅3❤🔥2😁2🔥1💔1👾1
Артур Selfdotcom
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду) by тудивик 😇
Блін, Ґедзь якийсь тоді прикольніший був, скотився чи шо?...
😁49🤓7👍4💔4👾3❤1❤🔥1🐳1🤝1
Стосовно Софт Вінду:
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"
Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃
Ось такий ось замкнений круг виходить)
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"
Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃
Ось такий ось замкнений круг виходить)
🔥61👍10🤓5❤🔥3❤3🍾3😭3💅1👾1
Артур Selfdotcom
Стосовно Софт Вінду: Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?" Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо…
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
🥰68😐15🤩14🤯4❤3❤🔥2💩2🗿2👍1
О 19:XX почнемо стрім) продовжимо бету, може навіть підемо на дракона🗣️
❤32🤩4🔥3❤🔥2🤪2🍓1