Артур Selfdotcom
2.43K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
На даний момент в мене награно всього 28 годин в BTW. 5-7 годин можна відмінусувати на різноманітні тести і особливості гри з записом. Але, фактично, щоб добути залізне кайло, в мене пішло 20+ годин 🫣
😱58❤‍🔥53😎3😨2🗿2👍1🍓1👨‍💻1😇1
Ого, це вже 5 днів не було етерів, не порядок... Я хотів сьогодні запустити стрім, але з'явились деякі невідкладні справи🧘‍♂️ тому перенесу на завтра🕺
🤓57😭132😢2🍓2🤝2🗿21
Артур Selfdotcom
О 13:00 +- почну стрім) маю дещо цікаве, тож всіх запрошую)
Ейоу, я шось погарячкував на рахунок 13:00... О 14:00 я мав на увазі😇
😇34😁11👌32🤔2🤡2🗿2👾2❤‍🔥1🍓1
Артур Selfdotcom
а я почав вже) https://youtube.com/live/VRE-zaA3Q9w?feature=share
Окей, дракона ми не вбили, але відпочили чудово)) дракончика тоді наступним разом будемо мучити.
Дякую всім присутнім, x2 всім хто донатив ♥️, x3 подяка Кургану💘, лисі нейрони захоплять світ, рано чи пізно 👽)
39😍4👍3🔥3❤‍🔥1🍓1👾1
Го стрімчик сьогодні?🤨
🤩74😁9👾7❤‍🔥3💋21👍1🔥1🤣1🗿1
Артур Selfdotcom
Го стрімчик сьогодні?🤨
Зараз спробую розібратись з відставанням звуку гри на етері, якщо вийде то почнемо десь о 20:00, продовжимо бету з драконом😇
якщо ні, то не почнемо взагалі ніколи🔫

Я дам знати, раптом що)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥394😎3🍓2💋2
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️
Витрачу за назначенням 🫡
🔥62❤‍🔥8😎54👍3🐳3🍓2🫡2
Артур Selfdotcom
Пан Володимир, дякую♥️♥️♥️ Витрачу за назначенням 🫡
Ок, хаваєм 🥇
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤‍🔥68🍓87😁3🔥2🐳2👾2👍1💯1
зараз буде фокус
🤯29😁4🍾3❤‍🔥11🦄1👾1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду)
by тудивик 😇
48🤓8💅3❤‍🔥2😁2🔥1💔1👾1
Артур Selfdotcom
Едіт з амбасадором слова "silly" в Україні (взято з дс Софт Вінду) by тудивик 😇
Блін, Ґедзь якийсь тоді прикольніший був, скотився чи шо?...
😁49🤓7👍4💔4👾31❤‍🔥1🐳1🤝1
Стосовно Софт Вінду:
Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?"

Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо, вона як гусениця, яка вже стала лялечкою, щоб потім бути метеликом) тому поки я не дороблю це оновлення, то і записати я нічого не зможу🙃

Ось такий ось замкнений круг виходить)
🔥61👍10🤓5❤‍🔥33🍾3😭3💅1👾1
Артур Selfdotcom
Стосовно Софт Вінду: Час-від-часу в мене запитують про Soft Wind , типу "коли новий відос?" Я зараз активно працюю над версією beta 0.4 і там досить багато змін, деякі з них прямо серйозні. Грати на збірці в тому стані, в якому вона зараз просто неможливо…
До речі, ось як виглядатимуть жаби в наступному оновленні софт вінду 😇
Буде тільки один вид замість трьох (в ванілі три види жаб для теплого, помірного і холодного клімату)
І відповідно тільки один різновид жабосвітла (так, в ванілі є блок жабосвітла і його теж три види...)
🥰68😐15🤩14🤯43❤‍🔥2💩2🗿2👍1
О 19:XX почнемо стрім) продовжимо бету, може навіть підемо на дракона🗣️
32🤩4🔥3❤‍🔥2🤪2🍓1