Хтось користувався монітором з вигнутим екраном, типу того, що на скріні? Якщо так, то, будь ласка, дайте якийсь відгук, чи зручно воно взагалі?
Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру
Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру
❤29🤓9❤🔥2👍1🍓1
Як і обіцяв, залив першу провальну спробу виживання з better than wolves для спонсорів)
https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L
Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵
https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L
Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵
YouTube
провальний старт better than wolves
🔥36😇5❤2🐳2🍓2❤🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢30🤓20👍7🤨4❤🔥2😱2😭2❤1🌚1
жостко комічна історія відбулася щойно...
Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію...
Далі дивитись скріни👁️
+ я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)
Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію...
Далі дивитись скріни👁️
+ я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)
😁53❤🔥5👀4🍓1
Артур Selfdotcom
жостко комічна історія відбулася щойно... Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім…
нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶
😁37❤🔥2🥴2😇2👍1🍓1
Артур Selfdotcom
нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶
вже замінив на ту, що була) але скажіть, що ця класна вийшла?🥹
🔥84👍13❤🔥3❤2🍓2
Шо, сьогодні ввечері стрімим роблокс, виходить) це вже буде тоді традиція)) треба буде ще першоквітневий снапшот глянути від моджангів🧘♂️
🔥77😁8🤩4🫡4❤🔥3❤2👍1😐1🍓1
Замовив я собі монітор значить 21:9 4к, все як має бути, але один жоский нюанс: матриця не стара добра IPS, а VA.
Але, щоб ви розуміли, VA ставлять дуже часто в монітори з вигнутим екраном, настільки, що мені здалося, що це норма і кайф. Тобто моніторів на IPS з вигнутим екраном набагато менше ніж з тією самою VA.
Так як я ніколи не користувався моніторами з подібною матрицею, то я пішов дивитись відоси на цю тему і з цих відосів я зрозумів, що не така вже і погана штука VA матриця. Хоч в кожному відео і казали про кути огляду, що в IPS вони норм, а в VA, якщо дивитися під крутами, то картинка міняє колір, але для мене це не здалося критичним, бо я сиджу прямо перед монітором і мені важливо, яку картинку він показує саме під стандартним кутом.
І все наче було ок, я замовив монік, забрав через кілька днів, поставив собі, трохи покайфував від розмірів, заокругленості і широких кутів, аж потім... (читати продовження за посиланням)
Жартую)
Потім почалися нещручності.
По-перше, незручно щось записувати на розширенні 21:9. Майже всі відоси стандартно 16:9, і хоч більшість дивитися ютубчик саме з телефону, екран якого, вже давно, не 16:9 а ширший (тобто вищий), але 16:9 вважається типу стандартом за яким всі за замовчуванням слідують. Треба було весь час при записі перемикатись на 16:9, потім, при звичайному користуванні/монтажі знову на 21:9.
По-друге, жоский ґостінг, який неможливо було прибрати. Картинка реально сильно плила, особливо це було видно на темних контрастних кольорах.
По-третє, яке, скоріш за все, випливає з другого, мене починала боліти голова і очі під час роботи за ПК. Спочатку я думав, що я просто не звик і мені треба ще трохи посидіти за новим широким і заокругленим монітором, але ні..
Кілька днів користування і кожного разу неприємне відчуття в голові після цього.
По-четверте, що не є критично але як факт, монітор прийшов в якомусь вже напів розпакованому вигляді, ніби його вже хтось повертав і мені його відправили після цього. Там ззаді, де треба його встановлювати на підставку (там де вона кріпиться до корпусу монітора), були сліди від подряпин, ніби його хтось вже на підставку встановлював.
Якщо що, то я не встановлював, бо в мене кронштейн є, на якому немає тих гачків, які є на підставці, від який там, очевидно, і залишились подряпини.
Це не було критично для мене, я ставлюсь з розумінням до такого. Подряпини не було видно під час використання і я готовий закрити очі на це, якщо у всьому іншому мене все задовільняло. Але мене не задовільнило...
Тому, так. Якщо що, я замовляв через розетку, вже зробив поверненян в точці видачі. Вони, в свою чергу, відправили монітор в сервісний центр, щоб його там перевірили і протягом тижня мають зробити повернення.
Буде прикольно (ні) якщо його не зроблять саме через ці подряпини на корпусі...
Тому так, VA матриця - зло, не купуйте монітори з VA. Звісно може це в мене якісь не такі очі і всім іншим буде кайф, але я б таке радити не став😶🌫️
Шо тоді, виходить буду шукати собі якийсь інший монітор. Вже буду дивитися 16:9, але щоб був більший ніж той, який в мене зараз і, бажано,
Щоб був 4к.
Дякую за увагу🙂
Але, щоб ви розуміли, VA ставлять дуже часто в монітори з вигнутим екраном, настільки, що мені здалося, що це норма і кайф. Тобто моніторів на IPS з вигнутим екраном набагато менше ніж з тією самою VA.
Так як я ніколи не користувався моніторами з подібною матрицею, то я пішов дивитись відоси на цю тему і з цих відосів я зрозумів, що не така вже і погана штука VA матриця. Хоч в кожному відео і казали про кути огляду, що в IPS вони норм, а в VA, якщо дивитися під крутами, то картинка міняє колір, але для мене це не здалося критичним, бо я сиджу прямо перед монітором і мені важливо, яку картинку він показує саме під стандартним кутом.
І все наче було ок, я замовив монік, забрав через кілька днів, поставив собі, трохи покайфував від розмірів, заокругленості і широких кутів, аж потім... (читати продовження за посиланням)
Жартую)
Потім почалися нещручності.
По-перше, незручно щось записувати на розширенні 21:9. Майже всі відоси стандартно 16:9, і хоч більшість дивитися ютубчик саме з телефону, екран якого, вже давно, не 16:9 а ширший (тобто вищий), але 16:9 вважається типу стандартом за яким всі за замовчуванням слідують. Треба було весь час при записі перемикатись на 16:9, потім, при звичайному користуванні/монтажі знову на 21:9.
По-друге, жоский ґостінг, який неможливо було прибрати. Картинка реально сильно плила, особливо це було видно на темних контрастних кольорах.
По-третє, яке, скоріш за все, випливає з другого, мене починала боліти голова і очі під час роботи за ПК. Спочатку я думав, що я просто не звик і мені треба ще трохи посидіти за новим широким і заокругленим монітором, але ні..
Кілька днів користування і кожного разу неприємне відчуття в голові після цього.
По-четверте, що не є критично але як факт, монітор прийшов в якомусь вже напів розпакованому вигляді, ніби його вже хтось повертав і мені його відправили після цього. Там ззаді, де треба його встановлювати на підставку (там де вона кріпиться до корпусу монітора), були сліди від подряпин, ніби його хтось вже на підставку встановлював.
Якщо що, то я не встановлював, бо в мене кронштейн є, на якому немає тих гачків, які є на підставці, від який там, очевидно, і залишились подряпини.
Це не було критично для мене, я ставлюсь з розумінням до такого. Подряпини не було видно під час використання і я готовий закрити очі на це, якщо у всьому іншому мене все задовільняло. Але мене не задовільнило...
Тому, так. Якщо що, я замовляв через розетку, вже зробив поверненян в точці видачі. Вони, в свою чергу, відправили монітор в сервісний центр, щоб його там перевірили і протягом тижня мають зробити повернення.
Буде прикольно (ні) якщо його не зроблять саме через ці подряпини на корпусі...
Тому так, VA матриця - зло, не купуйте монітори з VA. Звісно може це в мене якісь не такі очі і всім іншим буде кайф, але я б таке радити не став😶🌫️
Шо тоді, виходить буду шукати собі якийсь інший монітор. Вже буду дивитися 16:9, але щоб був більший ніж той, який в мене зараз і, бажано,
Щоб був 4к.
Дякую за увагу
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
donatello.to
Ґедзь
Дякую за підтримку :3
❤🔥47🤓10👨💻5❤2👍2😁1🤮1🍓1🫡1🗿1
Артур Selfdotcom
Замовив я собі монітор значить 21:9 4к, все як має бути, але один жоский нюанс: матриця не стара добра IPS, а VA. Але, щоб ви розуміли, VA ставлять дуже часто в монітори з вигнутим екраном, настільки, що мені здалося, що це норма і кайф. Тобто моніторів…
Бро реально написав сто абзаців замість того, щоб записати голосове на 2 хвилини...
❤🔥58🤓20👍8😁7❤3🫡3🍓2🤮1🍌1😇1
Уваґа, якщо зірки зійдуться в потрібній послідовності, то сьогодні ввечері буде новий епізод по Better than wolves. Ну в крайньому випадку завтра🥸.
Якщо комусь цікаво, чому так багато часу йде на одне відео по btw, раджу спробувати пограти в btw, тоді питання відпадуть👾
Якщо комусь цікаво, чому так багато часу йде на одне відео по btw, раджу спробувати пограти в btw, тоді питання відпадуть👾
☃48👾16❤🔥10🔥6❤5🍌3🐳2🙏1🌚1🍓1🤓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🍓47🤩20🤓17🥰4❤3🐳3❤🔥2😁2👾2🤡1🍌1
дивитись страждання ґедзя безкоштовно і без смс:
https://youtu.be/3Zf0aQ4aIgM_
https://youtu.be/3Zf0aQ4aIgM_
YouTube
інструмент зроблений з болю
Я продовжую страждати в найважчій модифікації для Майнкрафту
"Better Than Wolves". Тим не менш, продовжую рух вперед і розвиток, перейшовши в залізну епоху. Далі речі обіцяють бути ще цікавішими!)
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій…
"Better Than Wolves". Тим не менш, продовжую рух вперед і розвиток, перейшовши в залізну епоху. Далі речі обіцяють бути ще цікавішими!)
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій…
❤🔥36👍4❤3😇3🍓1
Артур Selfdotcom pinned «дивитись страждання ґедзя безкоштовно і без смс: https://youtu.be/3Zf0aQ4aIgM_»