Артур Selfdotcom
Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰
YouTube
найважчий верстак в моєму житті
10+ годин гри, просто для того, щоб змайструвати верстак...
Better Than Wolves вражає...
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
Better Than Wolves вражає...
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
❤🔥37❤6🐳3🔥1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
кому 35хв здаються задовгими, вмикайте x2 і ловіть кайф😮💨
вставляє краще ніж тікток⛓
вставляє краще ніж тікток
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁49🔥6🐳2❤1❤🔥1👍1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
коротше, награвши 10+ годин в better than wolves, я зрозумів, що це просто звичайна історія діда, як він добирався до школи..
😁83🫡9❤5🌭2❤🔥1👍1🍓1
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾
Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
❤🔥49🤓12❤3👍1😁1🐳1🍓1
Артур Selfdotcom
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾 Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім…
Через 10 хв почнемо
❤13❤🔥2👍2🕊1
Цікаво, а субкультура паркуру ще жива?) я пам'ятаю це колись було капець популярною течією, ну або просто популярним способом проведення часу для дворових пацанів)
❤🔥42🤔11❤4👍4🎅2🦄2
Хтось користувався монітором з вигнутим екраном, типу того, що на скріні? Якщо так, то, будь ласка, дайте якийсь відгук, чи зручно воно взагалі?
Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру
Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру
❤29🤓9❤🔥2👍1🍓1
Як і обіцяв, залив першу провальну спробу виживання з better than wolves для спонсорів)
https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L
Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵
https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L
Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵
YouTube
провальний старт better than wolves
🔥36😇5❤2🐳2🍓2❤🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😢30🤓20👍7🤨4❤🔥2😱2😭2❤1🌚1
жостко комічна історія відбулася щойно...
Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію...
Далі дивитись скріни👁️
+ я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)
Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію...
Далі дивитись скріни👁️
+ я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)
😁53❤🔥5👀4🍓1
Артур Selfdotcom
жостко комічна історія відбулася щойно... Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім…
нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶
😁37❤🔥2🥴2😇2👍1🍓1
Артур Selfdotcom
нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶
вже замінив на ту, що була) але скажіть, що ця класна вийшла?🥹
🔥84👍13❤🔥3❤2🍓2
Шо, сьогодні ввечері стрімим роблокс, виходить) це вже буде тоді традиція)) треба буде ще першоквітневий снапшот глянути від моджангів🧘♂️
🔥77😁8🤩4🫡4❤🔥3❤2👍1😐1🍓1