Хочу сьогодні спробувати на стрімі пограти або в терафірму, або якусь фентезі магічну збірку, але щось не визначусь ніяк👀
Anonymous Poll
50%
Терафірма
50%
Фентезі-магічна збірка (я казуальчик)
👾20🤔6🦄5👀2❤1🍌1
Артур Selfdotcom
Хочу сьогодні спробувати на стрімі пограти або в терафірму, або якусь фентезі магічну збірку, але щось не визначусь ніяк👀
Хоча.. давайте на завтра перенесемо😇 може ви якраз визначтесь до того часу, бо 50 на 50 це щось якось не цей во🌚
❤🔥23😭8😁6🍓3🍌1😨1
Артур Selfdotcom
Хочу сьогодні спробувати на стрімі пограти або в терафірму, або якусь фентезі магічну збірку, але щось не визначусь ніяк👀
Чи ви мали на увазі щось таке?🫣🧐
😁55🤯11❤🔥8👍4❤2🤓2🍌1🍓1🗿1💘1😎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🍌32❤11🤓8😎4👍3❤🔥2🔥1🥰1😱1🍓1🗿1
Ай, пофік.. все одно мені треба відволіктись від запису, бо better than wolves викликає в мене якісь неконтрольовані приступи агресії... Тому через 30хв +- буде стрімчик, спробуємо цю вашу терафірму.. за одно побачимо чи вона дійсно важча ніж btw🧐
❤31🔥5🍌4😁2🍓2❤🔥1🤝1
В мене періодично падає інтернет, стріма не буде. Поставте клоунів
🤡117😭25😢6🍌4🤓4🤝3🫡2❤1🐳1🌭1💋1
Артур Selfdotcom
В мене періодично падає інтернет, стріма не буде. Поставте клоунів
через 20 хв почнемо. Сьогодні вже точно😤
🔥22🤩2❤1❤🔥1👍1🍓1
Дякую всім за етер!) хоч він і падав два рази, але було дуже весело!
Ще обов'язково спробуємо терафірму на 1.7.10🥰
Ще обов'язково спробуємо терафірму на 1.7.10🥰
❤40❤🔥6👍6🐳1🍌1🍓1💊1
Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰
🐳36❤12🫡9🥰6❤🔥5👍1🔥1🌭1
Артур Selfdotcom
Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰
YouTube
найважчий верстак в моєму житті
10+ годин гри, просто для того, щоб змайструвати верстак...
Better Than Wolves вражає...
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
Better Than Wolves вражає...
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм:https://t.me/gedz1
-Дискорд Soft Wind: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
-Мій другий канал: @ArthurGedz
❤🔥37❤6🐳3🔥1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
кому 35хв здаються задовгими, вмикайте x2 і ловіть кайф😮💨
вставляє краще ніж тікток⛓
вставляє краще ніж тікток
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁49🔥6🐳2❤1❤🔥1👍1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
коротше, награвши 10+ годин в better than wolves, я зрозумів, що це просто звичайна історія діда, як він добирався до школи..
😁83🫡9❤5🌭2❤🔥1👍1🍓1
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾
Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
❤🔥49🤓12❤3👍1😁1🐳1🍓1
Артур Selfdotcom
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾 Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім…
Через 10 хв почнемо
❤13❤🔥2👍2🕊1
Цікаво, а субкультура паркуру ще жива?) я пам'ятаю це колись було капець популярною течією, ну або просто популярним способом проведення часу для дворових пацанів)
❤🔥42🤔11❤4👍4🎅2🦄2