Артур Selfdotcom
2.43K subscribers
1.89K photos
98 videos
16 files
1.02K links
Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Download Telegram
Артур Selfdotcom
🌞🌞🌞 https://vm.tiktok.com/ZMMArpJ8n/
Не ставте банани, пліс...
🍌185🌭14🫡8🤣5🍓5🥴3🌚2🎄21🐳1🍾1
Хочу сьогодні спробувати на стрімі пограти або в терафірму, або якусь фентезі магічну збірку, але щось не визначусь ніяк👀
Anonymous Poll
50%
Терафірма
50%
Фентезі-магічна збірка (я казуальчик)
👾20🤔6🦄5👀21🍌1
Артур Selfdotcom
Хочу сьогодні спробувати на стрімі пограти або в терафірму, або якусь фентезі магічну збірку, але щось не визначусь ніяк👀
Хоча.. давайте на завтра перенесемо😇 може ви якраз визначтесь до того часу, бо 50 на 50 це щось якось не цей во🌚
❤‍🔥23😭8😁6🍓3🍌1😨1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🍌3211🤓8😎4👍3❤‍🔥2🔥1🥰1😱1🍓1🗿1
Ай, пофік.. все одно мені треба відволіктись від запису, бо better than wolves викликає в мене якісь неконтрольовані приступи агресії... Тому через 30хв +- буде стрімчик, спробуємо цю вашу терафірму.. за одно побачимо чи вона дійсно важча ніж btw🧐
31🔥5🍌4😁2🍓2❤‍🔥1🤝1
Найновіша терафірма на 1.20.1, це мені її треба качати?
❤‍🔥305🤓4🍌1🍓1
В мене періодично падає інтернет, стріма не буде. Поставте клоунів
🤡117😭25😢6🍌4🤓4🤝3🫡21🐳1🌭1💋1
Артур Selfdotcom
В мене періодично падає інтернет, стріма не буде. Поставте клоунів
через 20 хв почнемо. Сьогодні вже точно😤
🔥22🤩21❤‍🔥1👍1🍓1
Дякую всім за етер!) хоч він і падав два рази, але було дуже весело!
Ще обов'язково спробуємо терафірму на 1.7.10🥰
40❤‍🔥6👍6🐳1🍌1🍓1💊1
Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰
🐳3612🫡9🥰6❤‍🔥5👍1🔥1🌭1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
кому 35хв здаються задовгими, вмикайте x2 і ловіть кайф😮‍💨
вставляє краще ніж тікток
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁49🔥6🐳21❤‍🔥1👍1🍓1🤝1
Артур Selfdotcom
БАМ: https://youtu.be/fDAwmrKmU7E
коротше, награвши 10+ годин в better than wolves, я зрозумів, що це просто звичайна історія діда, як він добирався до школи..
😁83🫡95🌭2❤‍🔥1👍1🍓1
⚰️
😁92🫡19👍3🤓3❤‍🔥2🔥2🥰21🤷‍♂1🍓1
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾
Я чогось впевнений, що вона мені зайде більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
❤‍🔥49🤓123👍1😁1🐳1🍓1