В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано.
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
❤🔥70🤓9❤5👍4✍2🍓2😁1😱1🐳1😭1😨1
Артур Selfdotcom
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано. В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились,…
Але тут треба додати, що щоб врятувати майн повноцінно, треба зробити оновлення "fuck, go back!" і видалити деякі зайві штуки з гри. очевидно, що такого ніколи не станеться, моджанг так не вміє
👍47🤓13❤3😁3🍓2🤝2❤🔥1🥰1
Зі святом ніжності і краси, дорогі жінки 🥀
Хих, не бийте, це приколи все) 8 березня, це чудовий день, щоб згадати весь той шлях, який жінки торують в боротьбі за свої права та інтереси.
Як кажуть "вода камінь точить", так і світ поступово змінюється від безперервних зусиль жінок, і це як мінімум, доволі круто, а як максимум - важка та велика справа, яка варта захоплення❤️
Хих, не бийте, це приколи все) 8 березня, це чудовий день, щоб згадати весь той шлях, який жінки торують в боротьбі за свої права та інтереси.
Як кажуть "вода камінь точить", так і світ поступово змінюється від безперервних зусиль жінок, і це як мінімум, доволі круто, а як максимум - важка та велика справа, яка варта захоплення
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤143🍓11😁8👍7🤮4🍌3❤🔥2🔥2💘1
Артур Selfdotcom
Сидів, клацав шось в фотошопі і вийшов тупо генератор коблстоуну...
може на аву на ютубчик бахнути?
Але це тоді вийде прямо майнкрафт-майнкрафт, а якшо я шось інше захочу зробити?... ехх, думи мої, думи мої
Але це тоді вийде прямо майнкрафт-майнкрафт, а якшо я шось інше захочу зробити?... ехх, думи мої, думи мої
🔥84👍9🤔7❤2🍓2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥39🫡24🤓12👍8❤3😁2🍓2😱1
Я щойно опублікував оновлення Soft Wind Beta 0.3 в дискорді👽:
https://discord.gg/SwP7WYnwjw
https://discord.gg/SwP7WYnwjw
Discord
Join the Soft Wind Discord Server!
Офіційний сервер Soft Wind та духу старого майнкрафту | 3037 members
❤🔥47🤓9👍3😱2❤1🔥1🍓1
Маю серйозне питання: хтось пам'ятає, десь в 2004-2006му році по телику показували типу як новини чи щось таке, але у вигляді анімації? Точно не пам'ятаю чи новини це були, чи просто якесь шоу, але ведуча там була, або чашка для чаю, або чайник (жінка), і до неї приходили різні гості, і вони також були різними предметами. Я намагаюся знайти цю штуку, але ніяк не виходить.. воно називалося чи "гаряча кружка", чи "ранкова чашка", здається...
Пліс, скажіть, що таке реально було, а не я собі щось дурне вигадав 🥸
Пліс, скажіть, що таке реально було, а не я собі щось дурне вигадав 🥸
🤔51😁3🌚2👀2❤1🔥1🥴1🍓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😁52👍12❤🔥2❤2🔥2🦄2🐳1🍓1🫡1