Артур Selfdotcom
Я вирішив проблему з блоками, які всі ненавидять: діорит, андезит і граніт. Тепер вони у вигляді руди і спавняться, з частотою руд (тобто в набагато меншій кількості ніж в ванілі) Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind) #моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А оце вже для тих, хто вважає, що їх буде важко відрізняти (увага в верхній лівий кут)
🍓48❤8👍4✍3🤡3🤓3❤🔥2🤯2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Все, коротше забийте і забудьте, більше ніякого оцього всього...
by Котик🌯
by Котик🌯
😁67🤣10💋5🍓3❤🔥2❤2👍2🥰1🤔1
Якщо ютуб буде норм, то через пів години відосик на каналі😼
Я там будую на відео😲, а не на етері🤯
А якщо чесно, то дуже цікавий ролик вийшов, тож очікуйте😘
Я там будую на відео😲, а не на етері🤯
А якщо чесно, то дуже цікавий ролик вийшов, тож очікуйте😘
🔥63❤🔥5❤4🤯3🎉3👍1🍓1
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано.
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
❤🔥70🤓9❤5👍4✍2🍓2😁1😱1🐳1😭1😨1
Артур Selfdotcom
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано. В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились,…
Але тут треба додати, що щоб врятувати майн повноцінно, треба зробити оновлення "fuck, go back!" і видалити деякі зайві штуки з гри. очевидно, що такого ніколи не станеться, моджанг так не вміє
👍47🤓13❤3😁3🍓2🤝2❤🔥1🥰1
Зі святом ніжності і краси, дорогі жінки 🥀
Хих, не бийте, це приколи все) 8 березня, це чудовий день, щоб згадати весь той шлях, який жінки торують в боротьбі за свої права та інтереси.
Як кажуть "вода камінь точить", так і світ поступово змінюється від безперервних зусиль жінок, і це як мінімум, доволі круто, а як максимум - важка та велика справа, яка варта захоплення❤️
Хих, не бийте, це приколи все) 8 березня, це чудовий день, щоб згадати весь той шлях, який жінки торують в боротьбі за свої права та інтереси.
Як кажуть "вода камінь точить", так і світ поступово змінюється від безперервних зусиль жінок, і це як мінімум, доволі круто, а як максимум - важка та велика справа, яка варта захоплення
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤143🍓11😁8👍7🤮4🍌3❤🔥2🔥2💘1
Артур Selfdotcom
Сидів, клацав шось в фотошопі і вийшов тупо генератор коблстоуну...
може на аву на ютубчик бахнути?
Але це тоді вийде прямо майнкрафт-майнкрафт, а якшо я шось інше захочу зробити?... ехх, думи мої, думи мої
Але це тоді вийде прямо майнкрафт-майнкрафт, а якшо я шось інше захочу зробити?... ехх, думи мої, думи мої
🔥84👍9🤔7❤2🍓2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤🔥39🫡24🤓12👍8❤3😁2🍓2😱1