Друга серія boku no natsyasumi вже на рендері 😇
🤓51😇13❤7🤡3❤🔥2💩2👎1🔥1🥰1🤮1
Артур Selfdotcom
Друга серія boku no natsyasumi вже на рендері 😇
ютуб сьогодні в гарному настрої і відео залилось досить швидко)
тому ось:
https://youtu.be/mm_4oeH-RJo?si=Gjn32WhD1rHwz3xQ
тому ось:
https://youtu.be/mm_4oeH-RJo?si=Gjn32WhD1rHwz3xQ
YouTube
літо 02.08.1975
Літня пригода В Японії 1975-го
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм: https://t.me/gedz1
-Підтримати автора каналу: https://donatello.to/Gedz
-Мій телеграм: https://t.me/gedz1
❤29🤓6👍4❤🔥2🔥1💩1🤡1🍓1🫡1
Артур Selfdotcom
почав) https://youtube.com/live/xokYPrWjedg?feature=share
Я буквально весь стрім просто рубав дерево і більше нічого, тим часом коментарі🙄:
😁73💔11❤8🫡5❤🔥2🍓2🤓2👎1🕊1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Я вирішив проблему з блоками, які всі ненавидять: діорит, андезит і граніт. Тепер вони у вигляді руди і спавняться, з частотою руд (тобто в набагато меншій кількості ніж в ванілі)
Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind)
#моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу
Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind)
#моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу
👍55👎29🤯8🤓8❤5🤔5⚡2🎉2🍓2❤🔥1🤬1
Артур Selfdotcom
Я вирішив проблему з блоками, які всі ненавидять: діорит, андезит і граніт. Тепер вони у вигляді руди і спавняться, з частотою руд (тобто в набагато меншій кількості ніж в ванілі) Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind) #моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу
Всі хто вважає, що текстура неправильна бо це не виглядає як андезит/діорит/граніт в житті, згадайте як виглядає залізна руда, чи кам'яне вугілля. Раптом що ці руди також не виглядають як блок з майнкрафту) Але в майнкрафті вони такі, які вони є заради більшого playfulness, щоб було весело і цікаво грати😇
(на фото залізна руда, та вихід кам'яного вугілля)
(на фото залізна руда, та вихід кам'яного вугілля)
🤓44❤17👍5🍓2❤🔥1
Артур Selfdotcom
Я вирішив проблему з блоками, які всі ненавидять: діорит, андезит і граніт. Тепер вони у вигляді руди і спавняться, з частотою руд (тобто в набагато меншій кількості ніж в ванілі) Ця фішка вже буде в наступному оновленні Soft Wind) #моджанг_візьміть_ґедзя_на_роботу
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А оце вже для тих, хто вважає, що їх буде важко відрізняти (увага в верхній лівий кут)
🍓48❤8👍4✍3🤡3🤓3❤🔥2🤯2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Все, коротше забийте і забудьте, більше ніякого оцього всього...
by Котик🌯
by Котик🌯
😁67🤣10💋5🍓3❤🔥2❤2👍2🥰1🤔1
Якщо ютуб буде норм, то через пів години відосик на каналі😼
Я там будую на відео😲, а не на етері🤯
А якщо чесно, то дуже цікавий ролик вийшов, тож очікуйте😘
Я там будую на відео😲, а не на етері🤯
А якщо чесно, то дуже цікавий ролик вийшов, тож очікуйте😘
🔥63❤🔥5❤4🤯3🎉3👍1🍓1
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано.
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились, ну немає більше в них нормальних розробників, які будуть продукувати нові ідеї, тому вони будуть урізноманітнювати вже наявних мобів в грі. Додали новий вид скелета, новий вид блейзів, нові види вовків.....
Все що моджанги можуть зараз, це хайпитись на тому, що було додано ще при Нотчі. Але хай краще так, ніж Сніфер 2
❤🔥70🤓9❤5👍4✍2🍓2😁1😱1🐳1😭1😨1
Артур Selfdotcom
В наступній версії майнкрафту будуть додані варіації вовків, які будуть спавнитись в залежності від біому. В цілому - непогано. В мене враження, що в моджангах зрозуміли, що з їхніми оцими новими мобами типу сніфера і вардена, вони жорстко профлопились,…
Але тут треба додати, що щоб врятувати майн повноцінно, треба зробити оновлення "fuck, go back!" і видалити деякі зайві штуки з гри. очевидно, що такого ніколи не станеться, моджанг так не вміє
👍47🤓13❤3😁3🍓2🤝2❤🔥1🥰1