тут дуже важливе питання по Софт Вінду:
https://discord.com/channels/1158458082993647828/1209858479091752960
https://discord.com/channels/1158458082993647828/1209858479091752960
Discord
Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities
Discord is the easiest way to communicate over voice, video, and text. Chat, hang out, and stay close with your friends and communities.
🔥17🥱7🍓3❤2😢2
Сьогодні мені поставили брекети на нижню щелепу і зняли експандер. В теорії до мене має повернутися моя нормальна дикція тепер.. Але мене жорстко зараз болять зуби😭
Не знаю чому так, бо коли ставили верхню щелепу, то мені було норм+пофік, а зараз просто жах🧟
Таке тупе відчуття, ніби я знову бейбі і в мене ріжуться молочні зуби.. хочу щось жувати, гризти, відкусити щось від когось, але не можу, бо зламаю брекети + дуже боляче.
Навіть купив такий спеціальний гель знеболюючий, але він тільки трохи тримає, а потім починає боліти знов.. надіюся завтра буде краще🙃
Не знаю чому так, бо коли ставили верхню щелепу, то мені було норм+пофік, а зараз просто жах
Таке тупе відчуття, ніби я знову бейбі і в мене ріжуться молочні зуби.. хочу щось жувати, гризти, відкусити щось від когось, але не можу, бо зламаю брекети + дуже боляче.
Навіть купив такий спеціальний гель знеболюючий, але він тільки трохи тримає, а потім починає боліти знов.. надіюся завтра буде краще🙃
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤓50😭17🫡10❤5💊5❤🔥1👍1🍓1
Поки не міг нормально говорити через брекети (а відповідно не міг ні записати відео ні підрубити стрімчик), то релізнув Оновлення Soft Wind в дискорді. Це вже версія beta 0.2, виходить)
Ось посилання: https://discord.com/channels/1158458082993647828/1179413683642834975/1210566938166689853
Ось посилання: https://discord.com/channels/1158458082993647828/1179413683642834975/1210566938166689853
👍40❤7🥰4🔥3🍓2❤🔥1🤓1
Артур Selfdotcom
Го стрім через годину
По-троху починаємо) https://youtube.com/live/szgROHC8Irc?feature=share
YouTube
виживаю в альтернативному майнкрафті (Soft Wind)
задонатити Ґедзю:👉 https://donatello.to/Gedz
Мій другий канал: @ArthurGedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/gumRAVDuRN
Мій другий канал: @ArthurGedz
Мій ТГ: https://t.me/gedz1
Дс софт вінд: https://discord.gg/gumRAVDuRN
❤🔥24❤3🫡2🍓1💋1😴1🤓1
Артур Selfdotcom
По-троху починаємо) https://youtube.com/live/szgROHC8Irc?feature=share
Вчора не писав сюди після стріму, бо було вже дуже пізно😪
АЛЕ! дякую всім за вчорашній етер❤️
Особливо, звісно, дякую донатерам і найбільше:
-fedotom2
-Пану Володимиру
-whoissnails
-Данилу Не Галицькому
І всім-всім-всім іншим ♥️♥️♥️
Та й + на стрімі ми встигли дуже багато зробити в світі, а саме дуже immersive задекорувати шахту і, навіть, прокласти рейки, щоб туди-сюди-гасати😎
АЛЕ! дякую всім за вчорашній етер
Особливо, звісно, дякую донатерам і найбільше:
-fedotom2
-Пану Володимиру
-whoissnails
І всім-всім-всім іншим ♥️♥️♥️
Та й + на стрімі ми встигли дуже багато зробити в світі, а саме дуже immersive задекорувати шахту і, навіть, прокласти рейки, щоб туди-сюди-гасати😎
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🥰32❤8🫡6🍓3❤🔥2👍2🤓2
Жесть, itpedia тупо вкрав мій відос про Штучний Інтелект...
Це жарт насправді) але мені зараз його порекомендувало і відео дуже схожі (прямо дуже, це аж дивно)😇
🤣51🤮7❤5🤯4🤬2🤓2🍓1🙊1
Продовжим будувати сьогодні, через пів години 🌝
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤33👍5🫡5🤓4❤🔥2✍1🔥1🥱1🍓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Це вже переходить всі межі...
Взято з дискорду Soft Wind
by тудивик
Взято з дискорду Soft Wind
by тудивик
😁51🍓7😱5❤4🤣4❤🔥3🤓2👀1
Оце прикол, бро тупо зачарив свою руку якимось зачаруванням з майну)
Я б і сам собі таке зробив якось, на що чаримось?
(Прокляття втрати не пропонувати)
Я б і сам собі таке зробив якось, на що чаримось?
(Прокляття втрати не пропонувати)
🔥64😁18🤓10❤🔥9❤6👍3🍓1💋1🫡1