Sample Channel Name #32
12.1K subscribers
5.65K photos
1.41K videos
12 files
3.92K links
Особистий блоґ
Download Telegram
Forwarded from Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00.

Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
221🤯16114🥰1
Forwarded from Павло Шарлей
Человеческое тело способно принять в себя 500 милиграммов 95 бензина плюс 50 граммов солярки. В сочетании с заблокированным интернетом выход из очередей за бензином невозможен. Есть дороги, бескрайние дороги, где люди стоят в очереди за топливом, подключенные к мессенджеру МАКС, всю свою жизнь.

Я сам не верил, а потом... увидел Севастополь собственными глазами. Смотрел, как в Максе генерируются QR-коды на бензин и скармливаются необучаемым. Наблюдая эту жуткую, рациональную точность, я осознал простую вещь. Что такое манямирок. Город особой категории снабжения. СВО.
242287👍5
20354🤯2
Друзі, як думаєте, чи були враховані ризики дискредитації джерела при публікації відео, зняте в/с ров протягом двох діб, на телеграм-каналі "зігун мангуста"?

https://t.me/ukrbavovna/27550
127🥰9🤯6😢66
10280🥰37👍8😢4
Нахуй вам этот бензин и интернет? Продайте свой ебаный телефон/компьютер/ноутбук и свою ебаную машину. Это все ебаное говно, которое отрицательно влияет на вашу жизнь. Сколько это будет денег после продажи? Мне кажется, что достаточно много что бы уйти в пивной запой многомесячный. Поверьте, в пивном запое вообще все похуй, а пиво продается без дефицита, пива всегда хватает. На месяц пивного запоя нужно по нынешним ценам тысяч 30-40 если пить только по акции, а может и меньше. Можно очень долгое время находиться в пивном запое и просто тупо ебашить пиво сидя дома и забив на все хуй. Наши предки жили без машин и интернетов, но без пива никто никогда не жил. Забейте хоть раз в жизни хуй и перестаньте нервничать и что либо делать вообще. Пиво - это ведь не только напиток, но еще и еда. Короче, я бы щас в пивной запой ушел, а вы уж сами решайте, чего делать.
239125👍2315🫡6
Forwarded from ✙DeepState✙🇺🇦
📰 Стаття про штурмовий полк "Скеля" від Бабель

Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.


💬 Про штурмові полки йде доволі палке обговорення вже довгий час, адже функціонування та майбутнє цих формувань є неоднозначним. На порядку денному стоїть питання створення окремого роду штурмових військ і одночасно це питання постає у формулюванні "а навіщо вони нам потрібні, коли в бригадах не вистачає поповнення?". Поряд з цим нерозкритими є також питання поповнення, розподілення ресурсів в полках, а найбільш резонансним — це втрати та ставлення до бійців всередині формувань. І найбільш критичним з усіх є 425 ОШП "Скеля", про який і написав Бабель. Коротко зі статті:

425 ОШП "Скеля" — це найбільший штурмовий полк ЗСУ (за неофіційними даними налічує до 13 тисяч людей). Його історія починалася як добровольча мобільно-вогнева група, що нищила росіян з перших днів повномасштабного вторгнення. Найгарячіші точки війни: Ізюм, Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Покровськ. Штурмові полки не входять до жодного корпусу, а підпорядковуються безпосередньо вищому командуванню. Полк безпосередньо має "космічне" матеріальне забезпечення та сучасну зброю.

📍 Журналістка Катерина Лихогляд також дослідила зворотню сторону полку:

ℹ️ Вона звертає увагу на масові смерті в тилу під виглядом "пневмонії", розповіла про моторошну історію Олександра Семенова, який втік із розташування полку до лікарні у Кропивницькому, маючи травми у вигляді побитої голови, перебитих пальців, стесаного попереку і подертих рук. А також у статті згадується про розподільчий пункт "курятник", які охороняють "вєртухаї", де відбуваються постійні знущання та побиття з виснажливими фізичними покараннями за будь-яку провину. Одним словом, в матеріалі є що почитати.

🖋 Пишіть свої думки в коментарях.

Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😢2244422🥰6👍2
❗️Путин дал Правительству и Минобороны поручение принять меры, чтобы свести к нулю последствия атак ВСУ на гражданскую инфраструктуру.
4045322🫡10🤯5
Граждан Узбекистана оштрафовали за критику СВО на территории «Артека».

Как обнаружили «Осторожно, новости», 16 июня суд в Симферополе рассмотрел четыре дела о дискредитации ВС РФ (ст. 20.3.3 КоАП) в отношении граждан Узбекистана: Рахимжона Ж., братьев Валижона и Олимжона К. и Илесжона Э. Предположительно, речь идет о местных рабочих.

В материалах дел сказано, что днём, находясь на территории детского центра «Артек», в присутствии нескольких россиян подсудимые «использовали нецензурную брань» и негативно выражались о российских военнослужащих. Во всех случаях фигурантам приписывают одни и те же цитаты: они, как утверждается, говорили, что «не понимают смысла в проведении СВО», «рады тому, что Украина убивает русских солдат» и что «ВСУ скоро придут в Крым».

Во всех четырёх делах мужчины признали вину, каждого оштрафовали на 35 тысяч рублей.
2038129🤯4😢2
Крч вбиваємо на роботі групу підарів. Я їх прямо мучаю, щоденно на нього даю бомбер, поки укриття не зруйнується повністю, оптою продуваємо.

Сьогодні приснилося, що після бомбера в норі відкрилась велика дірка. Ми заводимо туди опту, й виявляється що ця ніша – данж. Вузьковаті, але довгі кімнати з високими потолками, що сходяться як дах готичного храму. Викладені з гарної цегли, але пусті. Без предметів інтер'єру. Противник відсутній. Опта полетіла до двері в кінці кімнати, де відкрились невеликі коридори, в котрих була втрата сигналу.

Ще про роботу мені не снилося.
282🫡9721148
Forwarded from РаZVожаев
Уважаемые севастопольцы!

В результате атаки врага на нашу энергетическую инфраструктуру город временно остался без электроснабжения. Враг снова бьет подло, стараясь лишить нас привычных условий жизни и посеять панику.

На объектах введен особый режим, специалисты оценивают масштаб повреждений и делают всё возможное, чтобы вернуть свет. Все экстренные службы находятся в полной готовности.

Важно:
❗️Экономьте заряд телефонов. Используйте гаджеты только для экстренной связи. Отключите фоновые приложения, уберите яркость на минимум.
❗️Не перегружайте сеть. Когда дадут свет — не включайте все электроприборы сразу.
❗️Сохраняйте спокойствие. Паника — это то, на что рассчитывает противник. Помогайте тем, кто рядом, особенно пожилым соседям.

Нас не запугать отсутствием света. Мы проходили и не такое, выстоим и сейчас.

Буду держать вас в курсе.
2149432
Forwarded from Роман
344🤯98😢2419🫡8
Forwarded from Шрайк Ньюс
СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.

Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
🫡246🥰581274
Война с фейками
Правда: Ситуация с автомобильным топливом в стране непростая, но контролируемая.
СУКА

Хтось дуже жорстко приколовся

Загугліть "ситуація складна, але контрольована"
1737413😢2🤯1
Forwarded from Propaganda Posters
"The Season in Crimea is Closed" - USSR 1943
https://redd.it/1udqbmy
@r_propagandaposters
19042🥰16👍1🤯1