Forwarded from Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00. Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"город-герой особой категории снабжения Севастополь"
Листая старенький айпад
Листая старенький айпад
Forwarded from Павло Шарлей
Человеческое тело способно принять в себя 500 милиграммов 95 бензина плюс 50 граммов солярки. В сочетании с заблокированным интернетом выход из очередей за бензином невозможен. Есть дороги, бескрайние дороги, где люди стоят в очереди за топливом, подключенные к мессенджеру МАКС, всю свою жизнь.
Я сам не верил, а потом... увидел Севастополь собственными глазами. Смотрел, как в Максе генерируются QR-коды на бензин и скармливаются необучаемым. Наблюдая эту жуткую, рациональную точность, я осознал простую вещь. Что такое манямирок. Город особой категории снабжения. СВО.
Я сам не верил, а потом... увидел Севастополь собственными глазами. Смотрел, как в Максе генерируются QR-коды на бензин и скармливаются необучаемым. Наблюдая эту жуткую, рациональную точность, я осознал простую вещь. Что такое манямирок. Город особой категории снабжения. СВО.
Друзі, як думаєте, чи були враховані ризики дискредитації джерела при публікації відео, зняте в/с ров протягом двох діб, на телеграм-каналі "зігун мангуста"?
https://t.me/ukrbavovna/27550
https://t.me/ukrbavovna/27550
Telegram
Бавовна
Кацап показує вщент зруйнований міст у Василівці після українського авіаудару.
Forwarded from "Maddyson" развлекательный телеграм канал!
Нахуй вам этот бензин и интернет? Продайте свой ебаный телефон/компьютер/ноутбук и свою ебаную машину. Это все ебаное говно, которое отрицательно влияет на вашу жизнь. Сколько это будет денег после продажи? Мне кажется, что достаточно много что бы уйти в пивной запой многомесячный. Поверьте, в пивном запое вообще все похуй, а пиво продается без дефицита, пива всегда хватает. На месяц пивного запоя нужно по нынешним ценам тысяч 30-40 если пить только по акции, а может и меньше. Можно очень долгое время находиться в пивном запое и просто тупо ебашить пиво сидя дома и забив на все хуй. Наши предки жили без машин и интернетов, но без пива никто никогда не жил. Забейте хоть раз в жизни хуй и перестаньте нервничать и что либо делать вообще. Пиво - это ведь не только напиток, но еще и еда. Короче, я бы щас в пивной запой ушел, а вы уж сами решайте, чего делать.
Forwarded from ✙DeepState✙🇺🇦
📰 Стаття про штурмовий полк "Скеля" від Бабель
💬 Про штурмові полки йде доволі палке обговорення вже довгий час, адже функціонування та майбутнє цих формувань є неоднозначним. На порядку денному стоїть питання створення окремого роду штурмових військ і одночасно це питання постає у формулюванні "а навіщо вони нам потрібні, коли в бригадах не вистачає поповнення?". Поряд з цим нерозкритими є також питання поповнення, розподілення ресурсів в полках, а найбільш резонансним — це втрати та ставлення до бійців всередині формувань. І найбільш критичним з усіх є 425 ОШП "Скеля", про який і написав Бабель. Коротко зі статті:
⛰ 425 ОШП "Скеля" — це найбільший штурмовий полк ЗСУ (за неофіційними даними налічує до 13 тисяч людей). Його історія починалася як добровольча мобільно-вогнева група, що нищила росіян з перших днів повномасштабного вторгнення. Найгарячіші точки війни: Ізюм, Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Покровськ. Штурмові полки не входять до жодного корпусу, а підпорядковуються безпосередньо вищому командуванню. Полк безпосередньо має "космічне" матеріальне забезпечення та сучасну зброю.
📍 Журналістка Катерина Лихогляд також дослідила зворотню сторону полку:
ℹ️ Вона звертає увагу на масові смерті в тилу під виглядом "пневмонії", розповіла про моторошну історію Олександра Семенова, який втік із розташування полку до лікарні у Кропивницькому, маючи травми у вигляді побитої голови, перебитих пальців, стесаного попереку і подертих рук. А також у статті згадується про розподільчий пункт "курятник", які охороняють "вєртухаї", де відбуваються постійні знущання та побиття з виснажливими фізичними покараннями за будь-яку провину. Одним словом, в матеріалі є що почитати.
🖋 Пишіть свої думки в коментарях.
Мапа🛑 Блог🛑 Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑 Підтримати нас
Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.
Мапа
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
babel.ua
Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.…
Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці. У такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов. Він розповів, що втік з 425 окрем...
😢224 44 22🥰6👍2
Forwarded from Раньше всех. Ну почти.
❗️Путин дал Правительству и Минобороны поручение принять меры, чтобы свести к нулю последствия атак ВСУ на гражданскую инфраструктуру.
Forwarded from Осторожно, новости
Граждан Узбекистана оштрафовали за критику СВО на территории «Артека».
Как обнаружили «Осторожно, новости», 16 июня суд в Симферополе рассмотрел четыре дела о дискредитации ВС РФ (ст. 20.3.3 КоАП) в отношении граждан Узбекистана: Рахимжона Ж., братьев Валижона и Олимжона К. и Илесжона Э. Предположительно, речь идет о местных рабочих.
В материалах дел сказано, что днём, находясь на территории детского центра «Артек», в присутствии нескольких россиян подсудимые «использовали нецензурную брань» и негативно выражались о российских военнослужащих. Во всех случаях фигурантам приписывают одни и те же цитаты: они, как утверждается, говорили, что «не понимают смысла в проведении СВО», «рады тому, что Украина убивает русских солдат» и что «ВСУ скоро придут в Крым».
Во всех четырёх делах мужчины признали вину, каждого оштрафовали на 35 тысяч рублей.
Как обнаружили «Осторожно, новости», 16 июня суд в Симферополе рассмотрел четыре дела о дискредитации ВС РФ (ст. 20.3.3 КоАП) в отношении граждан Узбекистана: Рахимжона Ж., братьев Валижона и Олимжона К. и Илесжона Э. Предположительно, речь идет о местных рабочих.
В материалах дел сказано, что днём, находясь на территории детского центра «Артек», в присутствии нескольких россиян подсудимые «использовали нецензурную брань» и негативно выражались о российских военнослужащих. Во всех случаях фигурантам приписывают одни и те же цитаты: они, как утверждается, говорили, что «не понимают смысла в проведении СВО», «рады тому, что Украина убивает русских солдат» и что «ВСУ скоро придут в Крым».
Во всех четырёх делах мужчины признали вину, каждого оштрафовали на 35 тысяч рублей.
Крч вбиваємо на роботі групу підарів. Я їх прямо мучаю, щоденно на нього даю бомбер, поки укриття не зруйнується повністю, оптою продуваємо.
Сьогодні приснилося, що після бомбера в норі відкрилась велика дірка. Ми заводимо туди опту, й виявляється що ця ніша – данж. Вузьковаті, але довгі кімнати з високими потолками, що сходяться як дах готичного храму. Викладені з гарної цегли, але пусті. Без предметів інтер'єру. Противник відсутній. Опта полетіла до двері в кінці кімнати, де відкрились невеликі коридори, в котрих була втрата сигналу.
Ще про роботу мені не снилося.
Сьогодні приснилося, що після бомбера в норі відкрилась велика дірка. Ми заводимо туди опту, й виявляється що ця ніша – данж. Вузьковаті, але довгі кімнати з високими потолками, що сходяться як дах готичного храму. Викладені з гарної цегли, але пусті. Без предметів інтер'єру. Противник відсутній. Опта полетіла до двері в кінці кімнати, де відкрились невеликі коридори, в котрих була втрата сигналу.
Ще про роботу мені не снилося.
Forwarded from РаZVожаев
Уважаемые севастопольцы!
В результате атаки врага на нашу энергетическую инфраструктуру город временно остался без электроснабжения. Враг снова бьет подло, стараясь лишить нас привычных условий жизни и посеять панику.
На объектах введен особый режим, специалисты оценивают масштаб повреждений и делают всё возможное, чтобы вернуть свет. Все экстренные службы находятся в полной готовности.
Важно:
❗️Экономьте заряд телефонов. Используйте гаджеты только для экстренной связи. Отключите фоновые приложения, уберите яркость на минимум.
❗️Не перегружайте сеть. Когда дадут свет — не включайте все электроприборы сразу.
❗️Сохраняйте спокойствие. Паника — это то, на что рассчитывает противник. Помогайте тем, кто рядом, особенно пожилым соседям.
Нас не запугать отсутствием света. Мы проходили и не такое, выстоим и сейчас.
Буду держать вас в курсе.
В результате атаки врага на нашу энергетическую инфраструктуру город временно остался без электроснабжения. Враг снова бьет подло, стараясь лишить нас привычных условий жизни и посеять панику.
На объектах введен особый режим, специалисты оценивают масштаб повреждений и делают всё возможное, чтобы вернуть свет. Все экстренные службы находятся в полной готовности.
Важно:
❗️Экономьте заряд телефонов. Используйте гаджеты только для экстренной связи. Отключите фоновые приложения, уберите яркость на минимум.
❗️Не перегружайте сеть. Когда дадут свет — не включайте все электроприборы сразу.
❗️Сохраняйте спокойствие. Паника — это то, на что рассчитывает противник. Помогайте тем, кто рядом, особенно пожилым соседям.
Нас не запугать отсутствием света. Мы проходили и не такое, выстоим и сейчас.
Буду держать вас в курсе.
Forwarded from Шрайк Ньюс
СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.
Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
🫡246🥰58 12 7 4
Война с фейками
Правда: Ситуация с автомобильным топливом в стране непростая, но контролируемая.
СУКА
Хтось дуже жорстко приколовся
Загугліть "ситуація складна, але контрольована"
Хтось дуже жорстко приколовся