ЕЖ
В Кузнецке участник СВО без ног угрожал сотрудникам военной полиции, обвиняя их в том, что они "пацанов молодых забирают"
Це ще в Росії мобілізація не почалась
In Factum
До речі, в травні ми вбили 252 росіяни на квадратний кілометр, а в жовтні минулого року було 67.
Про що кажуть всі ці люди
В конфлікті з Польщею ми в програшній позиції. Тема УПА це наше болісне місце в міжнародному вимірі, оскільки публічно підтримувати полорізів з числа німецьких колаборантів (нехай й таких, що стали rogue) це вразливість. Наша підтримка закордоном тримається переважно на загостреному відчутті справедливості, котре йде в розріз з підтримкою подібних організацій.
Думаю, треба дати задню по почесному найменуванню, але замість примирення поглибити конфлікт. Почати антипольську істерію та накласти санкції проти всіх об'єктів та їх працівників, названих на честь Пілсудського. Хай терплять щоденну порцію хуєти від нас, незадоволених їх анахронічною трайбалістською гордістю сірого міщанина.
Ну або похуй. Зі слов'ян все рівно спрос менше.
Думаю, треба дати задню по почесному найменуванню, але замість примирення поглибити конфлікт. Почати антипольську істерію та накласти санкції проти всіх об'єктів та їх працівників, названих на честь Пілсудського. Хай терплять щоденну порцію хуєти від нас, незадоволених їх анахронічною трайбалістською гордістю сірого міщанина.
Ну або похуй. Зі слов'ян все рівно спрос менше.
РЕПОРТЁРЫ
На самом деле эти налеты фрагментированы и носят волнообразный характер. Из-за того, что наши ВКС методично уничтожают склады с импортными дронами на территории Украины, копить силы для таких ударов Киеву приходится неделями.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Paint It Black
⚡️Жители Российской Федерации!
Некоторые чиновники и средства массовой информации продолжают распространять фейки о якобы "дефиците" топлива на автозаправочных станциях. Это не соответствует действительности. До г. Москвы удалось долететь только одному украинскому дрону – и тот был сбит. Падение пришлось на специально подготовленную площадку, никакого урона городская инфраструктура и уж тем более нефтеперерабатывающие заводы не понесли.
При отказе предоставить вам необходимое количество топлива на АЗС знайте – перед вами мошенник, который сотрудничает с украинскими спецслужбами, распространяющими нейрофейки про якобы "прилёты беспилотников по нефтеперерабатывающим заводам". Незамедлительно сообщайте про такие случаи в компетентные органы: ФСБ и паралельно полицию.
Некоторые чиновники и средства массовой информации продолжают распространять фейки о якобы "дефиците" топлива на автозаправочных станциях. Это не соответствует действительности. До г. Москвы удалось долететь только одному украинскому дрону – и тот был сбит. Падение пришлось на специально подготовленную площадку, никакого урона городская инфраструктура и уж тем более нефтеперерабатывающие заводы не понесли.
При отказе предоставить вам необходимое количество топлива на АЗС знайте – перед вами мошенник, который сотрудничает с украинскими спецслужбами, распространяющими нейрофейки про якобы "прилёты беспилотников по нефтеперерабатывающим заводам". Незамедлительно сообщайте про такие случаи в компетентные органы: ФСБ и паралельно полицию.
Forwarded from Шрайк Ньюс
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Атака на порт "Кавказ"🔥
- Три парома горят, нахуй. Раз, два, три. Всё, пизда.
- Три парома горят, нахуй. Раз, два, три. Всё, пизда.
Forwarded from Слово Лікурга
МОУ вже затвердили переліки частин та посад, на яких можна буде укладати нові контракти з підвищеною мотивацією (ті, що від 6-ти, а також на 10 та 14 місяців).
В перелік потрапили 168 частин, серед яких піхотні бригади та полки, а також розвідувальні батальйони. Тобто все логічно. А от з посадами є нюанс.
Ідея, вочевидь, була передбачити можливість укладання таких контрактів лише для піхотних та розвідувальних підрозділів до рівня роти. Але список зробили трохи надто широким.
На практиці виходить так, що т.з. "ударно-штурмовий" контракт зможуть підписати заступники командирів рот підрозділів забезпечення з ППП або ж командири рот чи взводів охорони. Так само, ці контракти поширюються на водіїв РВБ чи БМЗ, стрільців комендантських взводів або підрозділів охорони тощо.
Причина цьому проста - часто буває, що посади з ідентичною назвою та ВОС дублюються як в піхотних батальйонах, так і в батальйонах/ротах/взводах забезпечення. І при формуванні переліку посад цей момент трохи не врахували.
Більше того, до частин вже спустили роз'яснення, яке прямо суперечить постанові. Адже пропонується укладати контракти на 10 місяців в т.ч. з військовослужбовцями, які хоч і проходять службу у визначених частинах, але на інших, не бойових посадах.
Словом, варто цей момент допрацювати. Інакше у військових, які і так не дуже позитивно сприйняли ці нововведення, можуть виникнути додаткові питання.
@LykourgosLexi
В перелік потрапили 168 частин, серед яких піхотні бригади та полки, а також розвідувальні батальйони. Тобто все логічно. А от з посадами є нюанс.
Ідея, вочевидь, була передбачити можливість укладання таких контрактів лише для піхотних та розвідувальних підрозділів до рівня роти. Але список зробили трохи надто широким.
На практиці виходить так, що т.з. "ударно-штурмовий" контракт зможуть підписати заступники командирів рот підрозділів забезпечення з ППП або ж командири рот чи взводів охорони. Так само, ці контракти поширюються на водіїв РВБ чи БМЗ, стрільців комендантських взводів або підрозділів охорони тощо.
Причина цьому проста - часто буває, що посади з ідентичною назвою та ВОС дублюються як в піхотних батальйонах, так і в батальйонах/ротах/взводах забезпечення. І при формуванні переліку посад цей момент трохи не врахували.
Більше того, до частин вже спустили роз'яснення, яке прямо суперечить постанові. Адже пропонується укладати контракти на 10 місяців в т.ч. з військовослужбовцями, які хоч і проходять службу у визначених частинах, але на інших, не бойових посадах.
Словом, варто цей момент допрацювати. Інакше у військових, які і так не дуже позитивно сприйняли ці нововведення, можуть виникнути додаткові питання.
@LykourgosLexi
🤯105 20 12😢3 1
Forwarded from Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00. Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"город-герой особой категории снабжения Севастополь"
Листая старенький айпад
Листая старенький айпад
Forwarded from Павло Шарлей
Человеческое тело способно принять в себя 500 милиграммов 95 бензина плюс 50 граммов солярки. В сочетании с заблокированным интернетом выход из очередей за бензином невозможен. Есть дороги, бескрайние дороги, где люди стоят в очереди за топливом, подключенные к мессенджеру МАКС, всю свою жизнь.
Я сам не верил, а потом... увидел Севастополь собственными глазами. Смотрел, как в Максе генерируются QR-коды на бензин и скармливаются необучаемым. Наблюдая эту жуткую, рациональную точность, я осознал простую вещь. Что такое манямирок. Город особой категории снабжения. СВО.
Я сам не верил, а потом... увидел Севастополь собственными глазами. Смотрел, как в Максе генерируются QR-коды на бензин и скармливаются необучаемым. Наблюдая эту жуткую, рациональную точность, я осознал простую вещь. Что такое манямирок. Город особой категории снабжения. СВО.
Друзі, як думаєте, чи були враховані ризики дискредитації джерела при публікації відео, зняте в/с ров протягом двох діб, на телеграм-каналі "зігун мангуста"?
https://t.me/ukrbavovna/27550
https://t.me/ukrbavovna/27550
Telegram
Бавовна
Кацап показує вщент зруйнований міст у Василівці після українського авіаудару.
Forwarded from "Maddyson" развлекательный телеграм канал!
Нахуй вам этот бензин и интернет? Продайте свой ебаный телефон/компьютер/ноутбук и свою ебаную машину. Это все ебаное говно, которое отрицательно влияет на вашу жизнь. Сколько это будет денег после продажи? Мне кажется, что достаточно много что бы уйти в пивной запой многомесячный. Поверьте, в пивном запое вообще все похуй, а пиво продается без дефицита, пива всегда хватает. На месяц пивного запоя нужно по нынешним ценам тысяч 30-40 если пить только по акции, а может и меньше. Можно очень долгое время находиться в пивном запое и просто тупо ебашить пиво сидя дома и забив на все хуй. Наши предки жили без машин и интернетов, но без пива никто никогда не жил. Забейте хоть раз в жизни хуй и перестаньте нервничать и что либо делать вообще. Пиво - это ведь не только напиток, но еще и еда. Короче, я бы щас в пивной запой ушел, а вы уж сами решайте, чего делать.
Forwarded from ✙DeepState✙🇺🇦
📰 Стаття про штурмовий полк "Скеля" від Бабель
💬 Про штурмові полки йде доволі палке обговорення вже довгий час, адже функціонування та майбутнє цих формувань є неоднозначним. На порядку денному стоїть питання створення окремого роду штурмових військ і одночасно це питання постає у формулюванні "а навіщо вони нам потрібні, коли в бригадах не вистачає поповнення?". Поряд з цим нерозкритими є також питання поповнення, розподілення ресурсів в полках, а найбільш резонансним — це втрати та ставлення до бійців всередині формувань. І найбільш критичним з усіх є 425 ОШП "Скеля", про який і написав Бабель. Коротко зі статті:
⛰ 425 ОШП "Скеля" — це найбільший штурмовий полк ЗСУ (за неофіційними даними налічує до 13 тисяч людей). Його історія починалася як добровольча мобільно-вогнева група, що нищила росіян з перших днів повномасштабного вторгнення. Найгарячіші точки війни: Ізюм, Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Покровськ. Штурмові полки не входять до жодного корпусу, а підпорядковуються безпосередньо вищому командуванню. Полк безпосередньо має "космічне" матеріальне забезпечення та сучасну зброю.
📍 Журналістка Катерина Лихогляд також дослідила зворотню сторону полку:
ℹ️ Вона звертає увагу на масові смерті в тилу під виглядом "пневмонії", розповіла про моторошну історію Олександра Семенова, який втік із розташування полку до лікарні у Кропивницькому, маючи травми у вигляді побитої голови, перебитих пальців, стесаного попереку і подертих рук. А також у статті згадується про розподільчий пункт "курятник", які охороняють "вєртухаї", де відбуваються постійні знущання та побиття з виснажливими фізичними покараннями за будь-яку провину. Одним словом, в матеріалі є що почитати.
🖋 Пишіть свої думки в коментарях.
Мапа🛑 Блог🛑 Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑 Підтримати нас
Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.
Мапа
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
babel.ua
Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.…
Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці. У такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов. Він розповів, що втік з 425 окрем...
😢224 44 22🥰6👍2
Forwarded from Раньше всех. Ну почти.
❗️Путин дал Правительству и Минобороны поручение принять меры, чтобы свести к нулю последствия атак ВСУ на гражданскую инфраструктуру.
Forwarded from Осторожно, новости
Граждан Узбекистана оштрафовали за критику СВО на территории «Артека».
Как обнаружили «Осторожно, новости», 16 июня суд в Симферополе рассмотрел четыре дела о дискредитации ВС РФ (ст. 20.3.3 КоАП) в отношении граждан Узбекистана: Рахимжона Ж., братьев Валижона и Олимжона К. и Илесжона Э. Предположительно, речь идет о местных рабочих.
В материалах дел сказано, что днём, находясь на территории детского центра «Артек», в присутствии нескольких россиян подсудимые «использовали нецензурную брань» и негативно выражались о российских военнослужащих. Во всех случаях фигурантам приписывают одни и те же цитаты: они, как утверждается, говорили, что «не понимают смысла в проведении СВО», «рады тому, что Украина убивает русских солдат» и что «ВСУ скоро придут в Крым».
Во всех четырёх делах мужчины признали вину, каждого оштрафовали на 35 тысяч рублей.
Как обнаружили «Осторожно, новости», 16 июня суд в Симферополе рассмотрел четыре дела о дискредитации ВС РФ (ст. 20.3.3 КоАП) в отношении граждан Узбекистана: Рахимжона Ж., братьев Валижона и Олимжона К. и Илесжона Э. Предположительно, речь идет о местных рабочих.
В материалах дел сказано, что днём, находясь на территории детского центра «Артек», в присутствии нескольких россиян подсудимые «использовали нецензурную брань» и негативно выражались о российских военнослужащих. Во всех случаях фигурантам приписывают одни и те же цитаты: они, как утверждается, говорили, что «не понимают смысла в проведении СВО», «рады тому, что Украина убивает русских солдат» и что «ВСУ скоро придут в Крым».
Во всех четырёх делах мужчины признали вину, каждого оштрафовали на 35 тысяч рублей.