Всіх вітаю з днем кислотно-мазутного дощу в Москві. Скоро це буде регулярним видом опадів в цих широтах.
Sample Channel Name #32
Пішла тепленька
Я б звернув увагу на те, що їх саме примушують підписати контракт, а не мобілізовують. Тобто, ми спостерігаємо появу в РФ "бусифікації" (скоріш за все, воно буде копіюватися та масштабуватися іншими регіонами) через імпотенцію політичних органів влади, котрі не хочуть брати відповідальність за мобілізацію, проте згідні делегувати її в більш брудній формі кому завгодно.
Щось нагадує, чи не так?
Втім, подібні акції це вже ознаки того, що боржники по аліментам та з/к закінчуються, й треба щось міняти, щоб виконати план. Подивимося, який буде результат набору за другий квартал.
Щось нагадує, чи не так?
Втім, подібні акції це вже ознаки того, що боржники по аліментам та з/к закінчуються, й треба щось міняти, щоб виконати план. Подивимося, який буде результат набору за другий квартал.
То що, буде перший місяць за тривалий час, коли вийдемо в + по км²?
🤯240 91 29🥰10 4
ЕЖ
В Кузнецке участник СВО без ног угрожал сотрудникам военной полиции, обвиняя их в том, что они "пацанов молодых забирают"
Це ще в Росії мобілізація не почалась
In Factum
До речі, в травні ми вбили 252 росіяни на квадратний кілометр, а в жовтні минулого року було 67.
Про що кажуть всі ці люди
В конфлікті з Польщею ми в програшній позиції. Тема УПА це наше болісне місце в міжнародному вимірі, оскільки публічно підтримувати полорізів з числа німецьких колаборантів (нехай й таких, що стали rogue) це вразливість. Наша підтримка закордоном тримається переважно на загостреному відчутті справедливості, котре йде в розріз з підтримкою подібних організацій.
Думаю, треба дати задню по почесному найменуванню, але замість примирення поглибити конфлікт. Почати антипольську істерію та накласти санкції проти всіх об'єктів та їх працівників, названих на честь Пілсудського. Хай терплять щоденну порцію хуєти від нас, незадоволених їх анахронічною трайбалістською гордістю сірого міщанина.
Ну або похуй. Зі слов'ян все рівно спрос менше.
Думаю, треба дати задню по почесному найменуванню, але замість примирення поглибити конфлікт. Почати антипольську істерію та накласти санкції проти всіх об'єктів та їх працівників, названих на честь Пілсудського. Хай терплять щоденну порцію хуєти від нас, незадоволених їх анахронічною трайбалістською гордістю сірого міщанина.
Ну або похуй. Зі слов'ян все рівно спрос менше.
РЕПОРТЁРЫ
На самом деле эти налеты фрагментированы и носят волнообразный характер. Из-за того, что наши ВКС методично уничтожают склады с импортными дронами на территории Украины, копить силы для таких ударов Киеву приходится неделями.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Paint It Black
⚡️Жители Российской Федерации!
Некоторые чиновники и средства массовой информации продолжают распространять фейки о якобы "дефиците" топлива на автозаправочных станциях. Это не соответствует действительности. До г. Москвы удалось долететь только одному украинскому дрону – и тот был сбит. Падение пришлось на специально подготовленную площадку, никакого урона городская инфраструктура и уж тем более нефтеперерабатывающие заводы не понесли.
При отказе предоставить вам необходимое количество топлива на АЗС знайте – перед вами мошенник, который сотрудничает с украинскими спецслужбами, распространяющими нейрофейки про якобы "прилёты беспилотников по нефтеперерабатывающим заводам". Незамедлительно сообщайте про такие случаи в компетентные органы: ФСБ и паралельно полицию.
Некоторые чиновники и средства массовой информации продолжают распространять фейки о якобы "дефиците" топлива на автозаправочных станциях. Это не соответствует действительности. До г. Москвы удалось долететь только одному украинскому дрону – и тот был сбит. Падение пришлось на специально подготовленную площадку, никакого урона городская инфраструктура и уж тем более нефтеперерабатывающие заводы не понесли.
При отказе предоставить вам необходимое количество топлива на АЗС знайте – перед вами мошенник, который сотрудничает с украинскими спецслужбами, распространяющими нейрофейки про якобы "прилёты беспилотников по нефтеперерабатывающим заводам". Незамедлительно сообщайте про такие случаи в компетентные органы: ФСБ и паралельно полицию.
Forwarded from Шрайк Ньюс
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Атака на порт "Кавказ"🔥
- Три парома горят, нахуй. Раз, два, три. Всё, пизда.
- Три парома горят, нахуй. Раз, два, три. Всё, пизда.
Forwarded from Слово Лікурга
МОУ вже затвердили переліки частин та посад, на яких можна буде укладати нові контракти з підвищеною мотивацією (ті, що від 6-ти, а також на 10 та 14 місяців).
В перелік потрапили 168 частин, серед яких піхотні бригади та полки, а також розвідувальні батальйони. Тобто все логічно. А от з посадами є нюанс.
Ідея, вочевидь, була передбачити можливість укладання таких контрактів лише для піхотних та розвідувальних підрозділів до рівня роти. Але список зробили трохи надто широким.
На практиці виходить так, що т.з. "ударно-штурмовий" контракт зможуть підписати заступники командирів рот підрозділів забезпечення з ППП або ж командири рот чи взводів охорони. Так само, ці контракти поширюються на водіїв РВБ чи БМЗ, стрільців комендантських взводів або підрозділів охорони тощо.
Причина цьому проста - часто буває, що посади з ідентичною назвою та ВОС дублюються як в піхотних батальйонах, так і в батальйонах/ротах/взводах забезпечення. І при формуванні переліку посад цей момент трохи не врахували.
Більше того, до частин вже спустили роз'яснення, яке прямо суперечить постанові. Адже пропонується укладати контракти на 10 місяців в т.ч. з військовослужбовцями, які хоч і проходять службу у визначених частинах, але на інших, не бойових посадах.
Словом, варто цей момент допрацювати. Інакше у військових, які і так не дуже позитивно сприйняли ці нововведення, можуть виникнути додаткові питання.
@LykourgosLexi
В перелік потрапили 168 частин, серед яких піхотні бригади та полки, а також розвідувальні батальйони. Тобто все логічно. А от з посадами є нюанс.
Ідея, вочевидь, була передбачити можливість укладання таких контрактів лише для піхотних та розвідувальних підрозділів до рівня роти. Але список зробили трохи надто широким.
На практиці виходить так, що т.з. "ударно-штурмовий" контракт зможуть підписати заступники командирів рот підрозділів забезпечення з ППП або ж командири рот чи взводів охорони. Так само, ці контракти поширюються на водіїв РВБ чи БМЗ, стрільців комендантських взводів або підрозділів охорони тощо.
Причина цьому проста - часто буває, що посади з ідентичною назвою та ВОС дублюються як в піхотних батальйонах, так і в батальйонах/ротах/взводах забезпечення. І при формуванні переліку посад цей момент трохи не врахували.
Більше того, до частин вже спустили роз'яснення, яке прямо суперечить постанові. Адже пропонується укладати контракти на 10 місяців в т.ч. з військовослужбовцями, які хоч і проходять службу у визначених частинах, але на інших, не бойових посадах.
Словом, варто цей момент допрацювати. Інакше у військових, які і так не дуже позитивно сприйняли ці нововведення, можуть виникнути додаткові питання.
@LykourgosLexi
🤯105 20 12😢3 1
Forwarded from Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також прийнято рішення не включати вуличне освітлення.
Лачен пише
⚡️ У Севастополі де-факто вводять комендантську годину: масові вуличні заходи скасовуються, громадський транспорт буде працювати тільки у світлий час доби, ТЦ і супермаркети працюватимуть з 7:00 до 20:00. Не продаватимуть паливо впродовж двох днів. Також…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"город-герой особой категории снабжения Севастополь"
Листая старенький айпад
Листая старенький айпад