12 зірок 🇪🇺
🇺🇦🇪🇺 Перемовини про вступ України до ЄС офіційно розпочалися! Сьогодні, 15 червня, на Другій конференції з питань вступу України до ЄС у Люксембурзі офіційно відкрито переговори за першим кластером – «Основи». Рішення про відкриття узгодили посли країн-членів…
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Не буде більше Зеленського та Федорова. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
Лачен пише
Після його завершення надається гарантована відстрочка (з урахуванням попереднього бойового досвіду).
Панове. Я дивлюсь на цю інфографіку, й з неї виходить, що попередній строк служби враховується тільки для тих, хто ЗАРАЗ підпише контракт з піхотою. Минулий досвід, поранення та інша хуєта котру ви нажили раніше, НЕ враховується в усіх інших випадках – тільки те, що буде після підписання нового контракту.
Все вірно? Якщо так, то виходить, що строк служби враховується тільки для піхоти.
Все вірно? Якщо так, то виходить, що строк служби враховується тільки для піхоти.
hromadske
Прискорення процесу вступу України до ЄС та відкриття всіх переговорних кластерів є однією з «найсильніших відповідей», яку Європа може дати на російську агресію — Зеленський.
Найбільше євроінтеграції України заважає Україна. За останні роки Молдова набагато стрімкіше проводила зміни, й врешті опинилась на одному рівні з нами. Скоріш за все, вони раніше виконають свою роботу та будуть готові до вступу. Наші системно, вже не перший рік намагаються зіскочити з законодавчих змін, бо їм западло, й просять щоб їм зробили скидку, тому що через їх бездарність та безвідповідальність загинули сотні тисяч українців.
👍417 43👎10🤯8 4
Sample Channel Name #32
Через невиконання США цілей війни, у Ірана варскор збільшується з кожним тижнем, й він чим далі, тим все більше просить. Вже про ядерне роззброєння мови немає. Закінчиться це прийняттям умов Ірана з символічними поступками. Тому що... У США нема карт, окрім…
На вістрі аналітики. Де б ще прочитали, що США програють Ірану.
🤯98 77 13 2 1
https://t.me/novinach/66317
Цей канал, на відміну від багатьох, хейтив Федорова від старту. Й очікувані зміни тут одразу розглядалися в штики.
Але вони фактично не погані. Вони погіршують тільки становище служби персоналу. Проте покращують становище піхоти, чому не можна не радіти. Проблема, що все інше в них принизливо, абсурдно та нічого не змінює.
Проте найгірше інше – люди відчули себе найобаними. Їм обіцяли зміни, але вони їх не побачили. Ба більше – під тим, що вони просили, видали зовсім інше. Терміни служби контрактів й так існували, й людей звільняли за їх вичерпанням. Люди говорили не про них. Й це продемонструвало розрив в розумінні армії та тилу.
Медійна ситуація, котра спостерігається на скріншотах, була б краще, якби замість пустих обіцянок одразу дали відмову. Але тепер силами крупних медійних осіб намагаються в горло запхати те, про що не просили. Й "відповідають на питання в Threads".
Цей канал, на відміну від багатьох, хейтив Федорова від старту. Й очікувані зміни тут одразу розглядалися в штики.
Але вони фактично не погані. Вони погіршують тільки становище служби персоналу. Проте покращують становище піхоти, чому не можна не радіти. Проблема, що все інше в них принизливо, абсурдно та нічого не змінює.
Проте найгірше інше – люди відчули себе найобаними. Їм обіцяли зміни, але вони їх не побачили. Ба більше – під тим, що вони просили, видали зовсім інше. Терміни служби контрактів й так існували, й людей звільняли за їх вичерпанням. Люди говорили не про них. Й це продемонструвало розрив в розумінні армії та тилу.
Медійна ситуація, котра спостерігається на скріншотах, була б краще, якби замість пустих обіцянок одразу дали відмову. Але тепер силами крупних медійних осіб намагаються в горло запхати те, про що не просили. Й "відповідають на питання в Threads".
Telegram
Новинач
Міноборони у Threads закликало українців ставити питання щодо армійської реформи, зокрема нових контрактів та виплат.
Ось, що з цього вийшло
Ось, що з цього вийшло
ОГо!
Розумний, чесний, щирий, глибокий, порядний, компетентний, геніальний - це наш міністр оборони Михайло Федоров!
Подивіться його інтерв’ю
Ви відчуєте радість.
Не від того, що він говорить, хоча говорить він важливі та цікаві речі. Ви відчуєте радість від того, що у вас не залишиться жодних сумнівів: у нашій з вами країні, яка воює з другою армією світу, посаду міністра оборони обіймає саме та людина, яка потрібна, і якщо не впорається він, то точно не впорається ніхто
Подивіться його інтерв’ю
Ви відчуєте радість.
Не від того, що він говорить, хоча говорить він важливі та цікаві речі. Ви відчуєте радість від того, що у вас не залишиться жодних сумнівів: у нашій з вами країні, яка воює з другою армією світу, посаду міністра оборони обіймає саме та людина, яка потрібна, і якщо не впорається він, то точно не впорається ніхто
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Mannerheims son
Що ж є цим вікном можливостей?
Тут варто згадати не дуже очевидний, але корисний історичний приклад — Ризьку операцію 1917 року.
У 1917 році російська армія стрімко деградувала. Не стільки ресурсно — людей, озброєння й фронтової маси ще вистачало — скільки саме як армія. Так, причини були іншими: революція, солдатські комітети, падіння дисципліни, політизація війська. Але суті це не змінює.
Німецькі генерали, зокрема Людендорф і Макс Гофман, начальник штабу Східного фронту, бачили в цьому не просто фон, а вразливість, яку треба було експлуатувати. Їхня логіка була доволі проста: якщо противник уже деградує, треба діями пришвидшити розпад його системи.
Водночас війська кайзера теж не мали необмежених можливостей. Німеччина потребувала максимум частин і з’єднань на Заході. Тому на Східному фронті йшлося не про грандіозний похід на Петроград і не про повний розгром Росії одним ударом. Ішлося про обмежену операцію з непропорційним ефектом.
Захоплення Риги в цьому сенсі було не тільки і не стільки операцією за місто. За масштабами Східного фронту це була порівняно обмежена дія із залученням відносно невеликої кількості сил. Але за ефектом це був тест на здатність російської армії тримати удар. Ляпас. Статус-чек. Повернення до реальності.
Німці форсували Двіну, провели коротку й дуже якісно підготовлену наступальну операцію, взяли Ригу — і не стали одразу розвивати її в глибокий стратегічний наступ, навіть 12 армія, що була відповідальна за оборону, в більшості своїй змогла відступити. Бо операція від початку не була задумана як повний розгром росіян. Ресурсно це все ще було неможливо. Рига прискорила розпад зокрема в офіцерському корпусі. Найкращий концентрат — у Денікіна. Він прямо підкреслював, що позиція на Нижній Двіні була підготовлена, військ було достатньо, а російське командування знало і напрямок, і навіть час німецького удару. Тобто для нього падіння Риги не пояснювалося просто “німецькою геніальністю”, а насамперед втратою керованості й стійкості 12-ї армії. Він пише, що німці переправилися через Двіну “при слабом сопротивлении”, а далі 12-та армія відійшла на 60–70 верст, втративши контакт із противником
Те саме має бути нашим підходом до російської армії сьогодні. Не маючи можливості ресурсно досягнути загального успіху на полі бою, зосередити зусилля на прискоренні деградції спроможнотей противника в військовому та військово-політичному вимірі.
І важливим є як в Ризі свого часу - дати противнику ляпас, такий, що не зможе жоден дрон в Москві, чи чергова major-бабкосело наступальна операція двоєчками з метою звільнення (оголошення про звільнення) ХХХ кілометрів квадратних полів. Визначити болючу точку, успіх в якій знівелює ефект від попередніх зусиль та не зможе бути перекритий стосами брехні. Підібрати сили, що мають досвід і компетенції (а не просто про це голосно говорять) для реалізації відповідних наступальних завдань.
Так, без адекватної оцінки ресурсів, це породжує плеяду ризиків, зокрема свого часу ми занадто сильно повірили в власні сили, відірвались від реальності і провалили 2023 рік в такому масштабі, що розгрібали ще два роки і по дорозі проєбали шмат Донбасу. Водночас витрата ресурсів на розрізнені бабкосела або просто протягування війни ще на два роки ймовірно призведе до простої втрати короткострокового вікна можливостей і розтягне цей ужас без конца.
P.S. враховуючи зрадойобську натуру автора допис такого характеру ви ймовірно бачите вперше і востаннє. Автор вважає такі дії можливими в поточній ситуації і такими, що мають ряд переваг в порівнянні з поточною оборонною конфігурацією, що домінує з кінця 24 року
Тут варто згадати не дуже очевидний, але корисний історичний приклад — Ризьку операцію 1917 року.
У 1917 році російська армія стрімко деградувала. Не стільки ресурсно — людей, озброєння й фронтової маси ще вистачало — скільки саме як армія. Так, причини були іншими: революція, солдатські комітети, падіння дисципліни, політизація війська. Але суті це не змінює.
Німецькі генерали, зокрема Людендорф і Макс Гофман, начальник штабу Східного фронту, бачили в цьому не просто фон, а вразливість, яку треба було експлуатувати. Їхня логіка була доволі проста: якщо противник уже деградує, треба діями пришвидшити розпад його системи.
Водночас війська кайзера теж не мали необмежених можливостей. Німеччина потребувала максимум частин і з’єднань на Заході. Тому на Східному фронті йшлося не про грандіозний похід на Петроград і не про повний розгром Росії одним ударом. Ішлося про обмежену операцію з непропорційним ефектом.
Захоплення Риги в цьому сенсі було не тільки і не стільки операцією за місто. За масштабами Східного фронту це була порівняно обмежена дія із залученням відносно невеликої кількості сил. Але за ефектом це був тест на здатність російської армії тримати удар. Ляпас. Статус-чек. Повернення до реальності.
Німці форсували Двіну, провели коротку й дуже якісно підготовлену наступальну операцію, взяли Ригу — і не стали одразу розвивати її в глибокий стратегічний наступ, навіть 12 армія, що була відповідальна за оборону, в більшості своїй змогла відступити. Бо операція від початку не була задумана як повний розгром росіян. Ресурсно це все ще було неможливо. Рига прискорила розпад зокрема в офіцерському корпусі. Найкращий концентрат — у Денікіна. Він прямо підкреслював, що позиція на Нижній Двіні була підготовлена, військ було достатньо, а російське командування знало і напрямок, і навіть час німецького удару. Тобто для нього падіння Риги не пояснювалося просто “німецькою геніальністю”, а насамперед втратою керованості й стійкості 12-ї армії. Він пише, що німці переправилися через Двіну “при слабом сопротивлении”, а далі 12-та армія відійшла на 60–70 верст, втративши контакт із противником
Те саме має бути нашим підходом до російської армії сьогодні. Не маючи можливості ресурсно досягнути загального успіху на полі бою, зосередити зусилля на прискоренні деградції спроможнотей противника в військовому та військово-політичному вимірі.
І важливим є як в Ризі свого часу - дати противнику ляпас, такий, що не зможе жоден дрон в Москві, чи чергова major-бабкосело наступальна операція двоєчками з метою звільнення (оголошення про звільнення) ХХХ кілометрів квадратних полів. Визначити болючу точку, успіх в якій знівелює ефект від попередніх зусиль та не зможе бути перекритий стосами брехні. Підібрати сили, що мають досвід і компетенції (а не просто про це голосно говорять) для реалізації відповідних наступальних завдань.
Так, без адекватної оцінки ресурсів, це породжує плеяду ризиків, зокрема свого часу ми занадто сильно повірили в власні сили, відірвались від реальності і провалили 2023 рік в такому масштабі, що розгрібали ще два роки і по дорозі проєбали шмат Донбасу. Водночас витрата ресурсів на розрізнені бабкосела або просто протягування війни ще на два роки ймовірно призведе до простої втрати короткострокового вікна можливостей і розтягне цей ужас без конца.
P.S. враховуючи зрадойобську натуру автора допис такого характеру ви ймовірно бачите вперше і востаннє. Автор вважає такі дії можливими в поточній ситуації і такими, що мають ряд переваг в порівнянні з поточною оборонною конфігурацією, що домінує з кінця 24 року
Ateo Breaking
Самолёт Сочи — Архангельск подал сигнал бедствия в небе над Чёрным морем и пропал с радаров. На борту 189 человек.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Давайте, ну будь ласка, фф по цивільному борту
Всіх вітаю з днем кислотно-мазутного дощу в Москві. Скоро це буде регулярним видом опадів в цих широтах.
Sample Channel Name #32
Пішла тепленька
Я б звернув увагу на те, що їх саме примушують підписати контракт, а не мобілізовують. Тобто, ми спостерігаємо появу в РФ "бусифікації" (скоріш за все, воно буде копіюватися та масштабуватися іншими регіонами) через імпотенцію політичних органів влади, котрі не хочуть брати відповідальність за мобілізацію, проте згідні делегувати її в більш брудній формі кому завгодно.
Щось нагадує, чи не так?
Втім, подібні акції це вже ознаки того, що боржники по аліментам та з/к закінчуються, й треба щось міняти, щоб виконати план. Подивимося, який буде результат набору за другий квартал.
Щось нагадує, чи не так?
Втім, подібні акції це вже ознаки того, що боржники по аліментам та з/к закінчуються, й треба щось міняти, щоб виконати план. Подивимося, який буде результат набору за другий квартал.
То що, буде перший місяць за тривалий час, коли вийдемо в + по км²?
🤯240 91 29🥰10 4