259 videos
3.67K links
Telegram-канал футбольного клубу "РУХ" (Львів)
🎙️ Юрій КЛИМЧУК: «Збори – це завжди важко, як не крути. Кожен футболіст готується добряче попотіти, побігати і гарно підготуватись до сезону».

🎙️ Марко САПУГА: «Повинні набрати оптимальну фізичну форму, а для цього маємо бігати і наполегливо тренуватись. Ми повинні бути готовими до чемпіонату».

Нападник Юрій Климчук та півзахисник Марко Сапуга поділилися своїми враженнями після першого тренувального дня на літніх зборах.

Молодіжна збірна України зіграла внічию 2:2 з Іспанією і з другого місця вийшла до чвертьфіналу Євро-2023! 🇺🇦

Участь у поєдинку взяли двоє рухівців: Ростислав Лях відіграв увесь матч, Олексій Сич з'явився на полі по перерві 💛🖤
З Днем Конституції, Україно! 🇺🇦
За ці два роки вони разом пройшли довгий шлях. Тепер на команду випускників Академії Рух U-17 чекає вирішальний двобій. Фінал Кубка ДЮФЛ проти донецького «Шахтаря» стане останньою грою для колективу 2006 року народження у такому складі. Хлопці рішуче налаштовані виграти для свого тренера омріяний трофей і зробити все можливе, аби їхній прощальний танець запам'ятався надовго.

Красива історія з хепі-ендом. Шлях Руху U-17 до фіналу, напружена гра з гірниками та драматична розв’язка у серії пенальті – у новому епізоді документального мінісеріалу PROJECT Академія уже на RUH TV.

𝘽𝘼𝘾𝙆 𝙏𝙊 𝙒𝙊𝙍𝙆 😤

Підготовка до нового сезону! 💫
УПЛ ТБ – єдино правильний шлях розвитку українського футболу

Генеральний директор Ігор Дедишин та директор медіацентру футбольного клубу «Рух» Богдан Тимовчак у спецвипуску на Ruh TV детально розповіли про проект УПЛ ТБ. Звідки брати фінансування, на яких платформах та за яку ціну дивитись матчі Української Прем’єр-ліги, яка структура правління, конкренті цифри та факти, стандарти якості показу. А ще про українську футбольну політику: хто та чому виступає проти створення УПЛ ТБ.