Спортивно-патріотичний оглядач. Український спорт має бути насправді українським.
3:1. Відіграємо один. Відзначився Довбик!

Сергій Ребров: "Дуже радий за Романчука, тому що це український гравець".

Це той самий Романчук, який продався за польські злоті та розповідав, як ненавидить Бандеру, бо він замучив його родину. Крінж. 🤦‍♂️
Погоджуєтесь?
🔥🎾Еліна Світоліна, Марта Костюк та Даяна Ястремська – гарантовано зможуть представити збірну України з тенісу на Олімпіаді.

Ще одну путівку має шанс отримати одна тенісистка – Леся Цуренко або Ангеліна Калініна. Все залежить від рішення федерації.
🔥 Вболіваємо за наших легкоатлеток у фіналі зі стрибків у висоту на ЧЄ-2024. Україну представлять Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. https://www.youtube.com/watch?v=_XI7zeYrHfQ
🇺🇦🔥Ірина Геращенко та Ярослава Магучих вже призерки чемпіонату Європи 2024 у 🇮🇹Римі!!!
Закликаємо всіх дивитися трансляцію щоб наживо побачити які ж нагороди зможуть вибороти українки!
🥉🇺🇦Ірина Геращенко бронзова призерка Чемпіонату Європи з легкої атлетики на свіжому повітрі 2024!!

На відео ви можете побачити спробу Ірини, яка гарантувала їй сьогодні медаль! Українка вдало виконала спробу 1,95метрів, що є рекордом сезону для неї!
🥇🇺🇦Ярослава Магучіх з рекордом України на чемпіонатах Європи(2,01 м) стає переможницею Євро-2024 з легкої атлетики в 🇮🇹Римі!

🔥На відео стрибок, який допоміг українці здобути перемогу, браво Ярославо!!!
🥉🇺🇦Українське медальне свято неділі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики!
Михайло Кохан здобув бронзу в фінальному змаганні метанні молота з результатом 80,18метрів!

❤️🇺🇦Браво Україно, неймовірний вечір для нашої країни в змаганнях з легкої атлетики!

На відео остання спроба Михайла, яка, на жаль, була невдала, але саме в ній Михайло боровся за золота та срібло.
🔥🎾 Марта Костюк – нова перша ракетка України.

Вона оновила власний рекорд, посівши 17 місце в рейтингу WTA. Натомість Еліна Світоліна опустилась на 21 позицію.
🔥👏 Олімпійська збірна України обіграла Японію і пробилася до фіналу престижного турніру Моріса Ревелло.

Підопічні Ротаня пройшли груповий етап без поразок, пропустивши лише один гол.

У вирішальній зустрічі зіграємо проти 🇨🇮Кот-д'Івуару U-20, 16 червня!
🔥🇺🇦На Молдову у повному складі!

Останній спаринг перед Євро-2024 відбудеться сьогодні, о 19:00. Сподіваємось на перемогу!
🔥🇺🇦 Стартовий склад збірної України на матч проти Молдови 🇲🇩.
Розгромною перемогою завершуємо підготовку до Євро-2024.

З найгіршого, травмувався Віталій Миколенко, якого замінили у першому таймі.
🗺
🔥🇺🇦Божевілля на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в 🇮🇹Римі. В секторі стрибків у висоту українці Влад Лавський та Олег Дорощук здобули срібло та бронзу!!!

🥈🥉Для обох українців це дебютні нагороди чемпіонату Європи!! Браво, хлопці.

На відео спроба Влада Лавського, яка принесла йому срібло європейської першості та особистий рекорд!!