🔥Верес впевнено здобув перемогу над Оболонню.
🔥🇺🇦Україна здобула вже 83 ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі.
Вчора та сьогодні двоє спортсменів здобули путівки на олімпіаду в боротьбі: Парвіз Насібов та Оксана Лівач.

Зінченко також у старті на матч АПЛ.
🔥Рух став наймолодшою футбольною командою світу серед професіоналів

CIES Football Observatory розраховував кількість хвилин, які провели на полі гравці віком до 21-го року в 61-ій лізі світу, зокрема у топ-31 лізі Європи. Рейтинг очолив львівський «Рух», з показником 52,4%. Друге місце посіла словацька «Жиліна» – 44,5, а третім став австрійський «Ред Булл» із Зальцбурга – 42,7.

У складі «Руху» гравці до 23-х років провели на полі 65,5% ігрового часу. Гравці до 22-х років зіграли 55,4% ігрового часу в УПЛ, футболісти до 20-и років – 17,5%, а юніори до 19-и років – 0,4%. Рейтинг складався з урахуванням середнього віку гравців до 21-го року, відтак «жовто-чорні» посіли у ньому перше місце.

🤝З українських команд в рейтинг потрапили також «Ворскла» (36 місце) та «Динамо» Київ (100 місце).
🏐🥇«Прометей» виграв жіночу волейбольну Суперлігу України, здолавши у фіналі «Аланту»

У черговому матчі вирішального протистояння «Прометей» (Дніпро) здобув третю упевнену перемогу над землячками з «Аланти» - 3:0 (25:12, 25:15, 25:11).

🏆«Прометей» виграв фінальну серію до трьох перемог з рахунком 3:0.

Бронзові нагороди розіграють ВК «Буковинка» (Чернівці) та СК «Балта» (Одеса).
❤️‍🩹🥉Українська гімнастка Анна Лащевська здобула бронзу на Кубку виклику у Хорватії.

На третьому Гран-прі сезону Україну в індивідуальних першостях представили Вікторія Онопрієнко, Поліна Городнича і Таїсія Онофрійчук, у командних змаганнях — Діана Баєва, Дарина Дуда, Аліна Мельник, Валерія Перемета та Кіра Ширикіна, які у перший день етапу здобули "бронзу" у груповому багатоборстві.

🎗Загалом українська збірна з художньої гімнастики виборола 4 медалі.

Після медалі у груповому багатоборстві збірна України виступила у двох окремих фіналах командних змагань — у вправах з 5 обручами та 3 стрічками і 2 м'ячами, посівши в обох випадках п'яте місце.

🥇Перше "золото" у Тьє Україні принесла Вікторія Онопрієнко, яка здобула перемогу у вправах з обручем (33.350 бала). Поліна Городнича у фіналі посіла восьме місце з результатом у 31.050 бала.

🥇Ще одну золоту медаль Онопрієнко взяла у вправах з м'ячем — набрала 33.050 бала. Таїсія Онофрійчук у цій дисципліні посіла восьму сходинку (30.100).

🥉Онофрійчук виборола "бронзу" у фіналі зі стрічкою, отримавши за свій виступ 31.400 бала. Онопрієнко стала шостою (30.850).

Поліна Городнича залишилась без нагород — була близькою до медалі у фіналі з булавами, однак зрештою посіла четверте місце (31.450). Загалом Україна не взяла медалей лише у вправах з булавами та індивідуальному багатоборстві.

🇺🇦Чорноморець- Олександрія 3:2

Б. Бойчук 10'
І. Путря 18' (П)
В. Єрмаков 44'

А. Шулянський 45+1'
О. Бєляєв 52'

🔥Запальний поєдинок відбувся сьогодні в Одесі. Одесити повели в рахунку вже на 10-ій хвилині та за сім хвилин вже грали в більшості. До перерви господарі вигравали з рахунком 3:0, вже олександрійці забили двічі, але до камбеку матч довести не змогли.

🇺🇦Колос- Металіст-1925 1:1

Л. Ранжел 23'

А. Борячук 47'

👏Колос та Металіст 1925 обмінялися забитими м'ячами та завершили матч у нічию.

🇺🇦Шахтар - Рух 3:1

⚽️А. Бондаренко 8', 16'
⚽️О. Зубков 76'

⚽️Таллес 26'

Донеччани у Львові в номінально домашньому матчі перемагають молодий і гарячий Рух. Дубль Бондаренка та у Зубкова 1+2.
😓🇺🇦Людмила та Надія Кіченок програли у фіналі парного турніру WTA500 в 🇺🇸Чарльстоні.

😓Українки проведи чудовий перший сет, перемогли 6:1, але далі їхні суперниці:🇺🇸Ешлін Крюгер та 🇺🇸Слоун Стівенс майже не залишила Людмилі та Надії шансів (3:6, 7:10).
🔥🇺🇦Жіноча збірна України вийшла на Чемпіонат Європи з гандболу!!

❤️У вирішальному матчі українки розписали нічию зі збірною Словаччини(25:25). Останній м'яч українки закинули за 3 секунди до завершення ігрового часу, завдяки чому наші дівчата і зіграють на Євро, браво👏👏

Підсумкова турнірна таблиця групи 2

1. Німеччина – 12 очок (6 матчів), різниця голів 227:102

2. Україна – 7 (6), 155:174

3. Словаччина – 5 (6), 147:168

4. Ізраїль – 0 (6), 122:207
❤️‍🩹🥋Збірна України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих стала найсильнішою в Європі.

🏆Чемпіонами Європи стали Дмитро Макаров, Іван Курелару, Андрій Місюк, Анна Гиря та Маріанна Скуба.

🥇🥈🥉Окрім цього маємо 2 срібні та 4 бронзових нагороди.
🔥Наш козак заземлив нейтрального Ванюшу.

🇺🇦Минай- Полісся 2:3

Д. Устименко 65', 87'

Л. Ернандес 9', 23'
М. Е. Раміль-Огли 59'

🔥Полісся з Житомира ледь не втрачає перемогу в матчі з Минаєм. Команди забили 5 м'ячів на двох!
Іронічно, що на футболках гравців ЛНЗ можна побачити назву спонсора, на платформі якого УПЛ не транслюється.

🇺🇦Динамо- ЛНЗ 1:1

А. Ярмоленко 15'

Х. Саліху 40'

🔥ЛНЗ сенсаційно виборює одне очко у матчі з Динамо! Кияни втратили можливість піднятися на 2 місце в турнірній таблиці.