5.39K photos
68 videos
563 links
Офіційне джерело новин Нікополя
💪🏻🇺🇦 Нікопольські спортсмени показують гарні результати на українських та міжнародних змаганнях різного рівня!

Команда UKRAINE PUSH TEAM (м. Кропивницький), в якій грає вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк, посіла перше місце у 3 турі Европейської юнацької баскетбольної ліги (EYBL) в категорії U-16, який пройшов у Ризі. Українська команда здобула 5 перемог в 5 іграх, впевнено вигравши етап. Вітаємо Олександра та його тренера-викладача Олександра Соколова з вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів і перемог!

З 18 по 19 березня в місті Арнсберг (Німеччина) пройшов відкритий чемпіонат Німеччини з боксу та кікбоксингу, в якому прийняли участь спортсмени з Франції, Іспанії, Латвії, Швейцарії, Польщі, Нідерландів, Бельгії, Італії. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Дмитро Мельниченко у складі команди ДФКС (Дніпропетровський фаховий коледж спорту) серед юнаків в ваговій категорії до 66 кг. став переможцем змагань. Вітаємо Дмитра та його тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Андрія Сипченка та Ігоря Мацеборка з перемогою!

Дві золоті нагороди вибороли гімнастки ДЮСШ «Електрометалург». В Олександрії на відкритому турнірі з художньої гімнастики «Олександріна» Діана Сінгаєвська посіла І місце. 19 березня у Німеччині, м.Ляйпциг, Еріка Жарінова на чемпіонаті з художньої гімнастики виборола 1 місце, підтвердила кваліфікацію і відібралася на чемпіонат Саксонії. Вітаємо наших спортсменок і їх тренера Наталю Луньову.

Вихованці ДЮСШ «Електрометалург» взяли участь у відкритому чемпіонаті м.Дніпро з легкої атлетики. У потрійному стрибку наші спортсмени вибороли три призові місця: Маргарита Сеніна – 3 місце, Павло Снурницин – 2 місце, Максим Бєлобров – 3 місце. Вітаємо легкоатлетів та їх тренерів Олександра і Наталю Пацелю.

26 березня в місті Бжег Дольний (Польща) пройшли XXIV Дольношленські фінальні ігри з настільного тенісу. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Анастасія Литовченко стала чемпіонкою змагань серед кадетів, піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу і була нагороджена грамотою, кубком і медаллю. Вітаємо Анастасію і її тренера-викладача Світлану Братік з перемогою і бажаємо подальших успіхів у наступних змаганнях!

25-26 березня Ужгород приймав учасників чемпіонату України з художньої гімнастики.
Вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Анна Бичко у складі збірної команди Дніпропетровської області у групових вправах з м’ячем за програмою КМС, виборола 4 місце.

25 березня у Вестербурзі, Німеччина пройшов турнір з художньої гімнастики, де взяла участь вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Анастасія Марченко. Настя виборола золоту нагороду і відібралася до регіонального туру.

26 березня у Кропивницькому відбулася відкрита першість міста з художньої гімнастики, де вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Діана Сінгаєвська посіла 1 місце. Вітаємо наших спортсменок і їх тренера Наталю Луньову.

З 24 по 29 березня Київ приймає учасників чемпіонату України зі скелелазіння, де взяли участь спортсмени ДЮСШ «Електрометалург». На зараз вже розіграний комплект нагород у швидкості. Пишаємося, що на жіночому п’єдесталі – спортсменки ДЮСШ «Електрометалург»: 1 місце - Щигарєва Аліна, 2 місце - Горєлова Ксенія, 3 місце - Халькевич Поліна. Вітаємо дівчат та їх тренерів – ЗТУ Ірину Борщаговсьеу, ЗТУ Наталю Кудренко, Ярослава Гониарика з вдалим початком сезону 2023 року!

Пишаємося досягнення і вболіваємо за наших спортсменів!
Війна знову принесла горе до Нікополя!

Захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від російських окупантів, виявивши стійкість та мужність героїчно загинув наш земляк, молодший сержант 53-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Лимар Олександр Валентинович, 09.02.1970 р.н.

Прощання із загиблим відбудеться завтра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого!
💪 Нікополь постійно допомагає нашим воїнам протистояти ворогу

Громада Нікополя продовжує активно та системно допомагати нашим доблесним воїнам-захисникам, які боронять Україну від російських окупантів.

За кошти місцевого бюджету придбали та передали військовослужбовцям портативну зарядну станцію EcoFlow для автономного забезпечення електроенергією, що вкрай необхідно в польових умовах.

Також нашим захисникам передали матеріали для будівництва фортифікаційних споруд для ефективного протистояння ворогу.

– Все передано на передову військовим частинам. Сподіваємося, що це допоможе у визвольній боротьбі, яку Україна веде проти російської агресії. Разом до перемоги, – сказав міський голова Олександр Саюк.
Ще один захисник з Нікополя віддав своє життя за перемогу України у війні проти російських окупантів

Наш земляк, Лимар Олександр Валентинович (09.02.1970 р.н.) був молодшим сержантом 53-ї окремої механізованої бригади ЗСУ і відважно захищав нашу країну від російських окупантів.

19 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку Олександр потрапив під артилерійський ворожий обстріл і загинув.

Сьогодні рідні, друзі, бойові побратими, представники міської влади, колеги по роботі та вдячні жителі міста попрощалися з полеглим воїном та провели його в останню путь.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який віддав за мирне небо над Україною найцінніше, що в нього було – своє життя.