Більше 11,5 мільйонів гривень за безоплатні послуги: прокуратура Київщини оголосила підозру головному лікарю Полтавської обласної лікарні
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру головному лікарю КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського» та двом лікарям-офтальмологам за фактами пособництва та зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364, ч.5 ст. 27ч. ч. 2 ст. 364 КК України).
За даними слідства, керівник лікарні організував схему отримання коштів від Національної служби здоров’я України за послуги, які фактично не підлягали оплаті.
Йдеться про операції з імплантації інтраокулярних лінз. За умовами програми медичних гарантій такі втручання мають бути безоплатними для пацієнтів. Однак через відсутність у лікарні необхідних матеріалів пацієнтів фактично змушували купувати лінзи за власні кошти.
Попри це, у звітах лікарні, поданих до Національної служби здоров’я України, відображалося надання безоплатних послуг із використанням матеріалів, придбаних нібито за кошти лікарні. У ході слідства задокументовано понад тисячу таких випадків.
У результаті таких дій протягом 7 місяців держава безпідставно компенсувала мільйони гривень за медичні послуги. Загальна сума завданих збитків перевищує 11,5 млн гривень.
Нагадаємо, раніше прокуратура Київщини викрила аналогічні схеми у медзакладі Білої Церкви та в Одеській обласній клінічній лікарні. Обвинувальний акт щодо керівника та завідувачки відділення білоцерківської лікарні скеровано до суду.
У провадженні стосовно екскерівника Одеської обласної лікарні триває досудове розслідування. 30 березня повідомлено про підозру завідувачу офтальмологічного відділення КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» та засновнику ТОВ - у пособництві та зловживанні службовим становищем.
Також перевіряються інші заклади охорони здоров’я.
❗️Прокуратура закликає: якщо ви стали жертвою незаконних поборів з боку медичних працівників - звертайтеся до правоохоронних органів.
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру головному лікарю КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського» та двом лікарям-офтальмологам за фактами пособництва та зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364, ч.5 ст. 27ч. ч. 2 ст. 364 КК України).
За даними слідства, керівник лікарні організував схему отримання коштів від Національної служби здоров’я України за послуги, які фактично не підлягали оплаті.
Йдеться про операції з імплантації інтраокулярних лінз. За умовами програми медичних гарантій такі втручання мають бути безоплатними для пацієнтів. Однак через відсутність у лікарні необхідних матеріалів пацієнтів фактично змушували купувати лінзи за власні кошти.
Попри це, у звітах лікарні, поданих до Національної служби здоров’я України, відображалося надання безоплатних послуг із використанням матеріалів, придбаних нібито за кошти лікарні. У ході слідства задокументовано понад тисячу таких випадків.
У результаті таких дій протягом 7 місяців держава безпідставно компенсувала мільйони гривень за медичні послуги. Загальна сума завданих збитків перевищує 11,5 млн гривень.
Нагадаємо, раніше прокуратура Київщини викрила аналогічні схеми у медзакладі Білої Церкви та в Одеській обласній клінічній лікарні. Обвинувальний акт щодо керівника та завідувачки відділення білоцерківської лікарні скеровано до суду.
У провадженні стосовно екскерівника Одеської обласної лікарні триває досудове розслідування. 30 березня повідомлено про підозру завідувачу офтальмологічного відділення КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» та засновнику ТОВ - у пособництві та зловживанні службовим становищем.
Також перевіряються інші заклади охорони здоров’я.
❗️Прокуратура закликає: якщо ви стали жертвою незаконних поборів з боку медичних працівників - звертайтеся до правоохоронних органів.
Понад 9 млн грн недостовірних даних у деклараціях та знищення пам’ятки археології — мер одного з міст Київщини постане перед судом
За процесуального керівництва Бориспільської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо міського голови одного з міст Київщини.
Йому інкримінують внесення завідомо недостовірних відомостей до декларацій (ч. 2 ст. 366-2 КК України) та умисне знищення об’єкта археологічної спадщини національного значення (ч. 5 ст. 298 КК України).
За даними слідства, мер протягом трьох років подавав декларації із суттєвими недостовірними відомостями. Зокрема, не задекларував:
• нерухомість, оформлену на члена сім’ї, вартістю понад 7,2 млн грн
• грошові активи на банківських рахунках
• фінансові зобов’язання на суму 600 тис. грн
Загальна сума прихованих відомостей - понад 9 млн грн щороку.
Окрім цього, встановлено, що у 2025 році посадовець організував незаконні земляні роботи на території пам’ятки археології національного значення.
Без отримання передбачених законом дозволів він фактично керував проведенням робіт із використанням спецтехніки, що призвело до знищення культурних нашарувань різних історичних періодів.
Державі завдано збитків на суму понад 18,9 млн грн.
Третього лютого цього року міському голові було повідомлено про підозру.
Прокуратура клопотала про застосування до міського голови запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та його відсторонення від посади. Однак суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Обвинувальний акт скеровано до суду.
За процесуального керівництва Бориспільської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо міського голови одного з міст Київщини.
Йому інкримінують внесення завідомо недостовірних відомостей до декларацій (ч. 2 ст. 366-2 КК України) та умисне знищення об’єкта археологічної спадщини національного значення (ч. 5 ст. 298 КК України).
За даними слідства, мер протягом трьох років подавав декларації із суттєвими недостовірними відомостями. Зокрема, не задекларував:
• нерухомість, оформлену на члена сім’ї, вартістю понад 7,2 млн грн
• грошові активи на банківських рахунках
• фінансові зобов’язання на суму 600 тис. грн
Загальна сума прихованих відомостей - понад 9 млн грн щороку.
Окрім цього, встановлено, що у 2025 році посадовець організував незаконні земляні роботи на території пам’ятки археології національного значення.
Без отримання передбачених законом дозволів він фактично керував проведенням робіт із використанням спецтехніки, що призвело до знищення культурних нашарувань різних історичних періодів.
Державі завдано збитків на суму понад 18,9 млн грн.
Третього лютого цього року міському голові було повідомлено про підозру.
Прокуратура клопотала про застосування до міського голови запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та його відсторонення від посади. Однак суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Обвинувальний акт скеровано до суду.
1,3 млн грн за 185 зрубаних дерев: суд підтримав позицію прокуратури Київщини
За позовом Київської обласної прокуратури Господарський суд Київської області стягнув понад 1,3 млн грн шкоди, завданої довкіллю внаслідок незаконної порубки лісу.
Йдеться про 185 дерев, незаконно знищених на території Глевахівської селищної ради Фастівського району.
Попри обов’язок забезпечувати охорону та збереження лісу, постійний лісокористувач (ДП «Ліси України») не вжив належних заходів контролю. У результаті цього невстановлені особи здійснили самовільну порубку дерев.
Саме ця бездіяльність стала підставою для звернення прокуратури до суду в інтересах держави.
Господарський суд Київської області погодився з доводами прокурорів та задовольнив позов у повному обсязі, зобов’язавши відшкодувати завдані збитки.
❗️ Захист довкілля та притягнення до відповідальності за шкоду природним ресурсам - принципова позиція прокуратури. Робота в цьому напрямку триває.
За позовом Київської обласної прокуратури Господарський суд Київської області стягнув понад 1,3 млн грн шкоди, завданої довкіллю внаслідок незаконної порубки лісу.
Йдеться про 185 дерев, незаконно знищених на території Глевахівської селищної ради Фастівського району.
Попри обов’язок забезпечувати охорону та збереження лісу, постійний лісокористувач (ДП «Ліси України») не вжив належних заходів контролю. У результаті цього невстановлені особи здійснили самовільну порубку дерев.
Саме ця бездіяльність стала підставою для звернення прокуратури до суду в інтересах держави.
Господарський суд Київської області погодився з доводами прокурорів та задовольнив позов у повному обсязі, зобов’язавши відшкодувати завдані збитки.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1 загиблий, 8 постраждалих: прокуратура Київщини документує наслідки чергової атаки
Прокурори спільно зі слідчими та іншими службами документують наслідки чергового масованого комбінованого обстрілу Київської області.
За попередніми даними, внаслідок атаки загинув 51-річний чоловік, ще 8 осіб отримали тілесні ушкодження, серед них неповнолітній.
У Бучанському районі пошкоджено три багатоповерхові будинки, автомобілі, автосалон та навчальний заклад.
На Фастівщині руйнувань зазнали приватні будинки, адміністративна будівля, ветеринарна клініка, загинуло близько 20 тварин.
В Обухівському районі пошкоджено багатоповерхівку та транспортні засоби, постраждали п’ятеро людей.
Загалом по області пошкоджено житлові будинки, транспортні засоби та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
Документування наслідків збройної агресії триває.
Прокурори спільно зі слідчими та іншими службами документують наслідки чергового масованого комбінованого обстрілу Київської області.
За попередніми даними, внаслідок атаки загинув 51-річний чоловік, ще 8 осіб отримали тілесні ушкодження, серед них неповнолітній.
У Бучанському районі пошкоджено три багатоповерхові будинки, автомобілі, автосалон та навчальний заклад.
На Фастівщині руйнувань зазнали приватні будинки, адміністративна будівля, ветеринарна клініка, загинуло близько 20 тварин.
В Обухівському районі пошкоджено багатоповерхівку та транспортні засоби, постраждали п’ятеро людей.
Загалом по області пошкоджено житлові будинки, транспортні засоби та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
Документування наслідків збройної агресії триває.
Захист довкілля під час війни: прокуратура Київщини координує дії правоохоронців і контролюючих органів
За ініціативи Київської обласної прокуратури відбулася спільна нарада правоохоронних та державних органів, присвячена дотриманню законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища в умовах воєнного стану.
Захід пройшов під головуванням першого заступника керівника Київської обласної прокуратури Петра Галушка. У ньому взяли участь представники екологічної інспекції, органів виконавчої влади, лісового та водного господарства, правоохоронних органів, а також Спеціалізованої екологічної прокуратури.
Під час наради обговорили ключові проблеми у сфері захисту довкілля, зокрема незаконну вирубку лісів, порушення правил користування надрами, забруднення земель і водних ресурсів. Окремий акцент на ефективній взаємодії між усіма службами для своєчасного виявлення та припинення екологічних правопорушень.
Прокуратура наголошує: навіть в умовах війни дотримання природоохоронного законодавства є обов’язковим, а кожне порушення матиме правову оцінку: від внесення відомостей до ЄРДР до притягнення винних до кримінальної відповідальності.
За результатами наради визначено конкретні спільні кроки для посилення контролю у цій сфері та підвищення ефективності реагування на екологічні злочини.
❗️ Прокуратура Київщини й надалі координуватиме діяльність правоохоронних органів з метою захисту довкілля та відновлення природних ресурсів регіону.
За ініціативи Київської обласної прокуратури відбулася спільна нарада правоохоронних та державних органів, присвячена дотриманню законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища в умовах воєнного стану.
Захід пройшов під головуванням першого заступника керівника Київської обласної прокуратури Петра Галушка. У ньому взяли участь представники екологічної інспекції, органів виконавчої влади, лісового та водного господарства, правоохоронних органів, а також Спеціалізованої екологічної прокуратури.
Під час наради обговорили ключові проблеми у сфері захисту довкілля, зокрема незаконну вирубку лісів, порушення правил користування надрами, забруднення земель і водних ресурсів. Окремий акцент на ефективній взаємодії між усіма службами для своєчасного виявлення та припинення екологічних правопорушень.
Прокуратура наголошує: навіть в умовах війни дотримання природоохоронного законодавства є обов’язковим, а кожне порушення матиме правову оцінку: від внесення відомостей до ЄРДР до притягнення винних до кримінальної відповідальності.
За результатами наради визначено конкретні спільні кроки для посилення контролю у цій сфері та підвищення ефективності реагування на екологічні злочини.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Понад 2 млн грн збитків: до суду скеровано справу колишнього голови однієї з сільських рад Київщини
За процесуального керівництва Обухівської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо колишнього голови однієї з сільських рад Обухівського району за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).
За даними слідства, обвинувачений, перебуваючи на посаді, укладав трудові контракти з працівниками, де була визначена фіксована оплата праці. Попри це, упродовж 2021–2023 років він безпідставно нараховував їм щомісячні, святкові та інші премії, зокрема у місяці звільнення, що суперечить умовам контрактів і трудовому законодавству.
Згідно з висновком судової економічної експертизи, такими діями територіальній громаді завдано збитків на суму понад 2 млн гривень.
Наприкінці лютого цього року йому було повідомлено про підозру.
Досудове розслідування здійснювали слідчі поліції Обухівщини.
Наразі справу передано до суду. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.
⚖️ Нагадуємо: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.
За процесуального керівництва Обухівської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо колишнього голови однієї з сільських рад Обухівського району за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).
За даними слідства, обвинувачений, перебуваючи на посаді, укладав трудові контракти з працівниками, де була визначена фіксована оплата праці. Попри це, упродовж 2021–2023 років він безпідставно нараховував їм щомісячні, святкові та інші премії, зокрема у місяці звільнення, що суперечить умовам контрактів і трудовому законодавству.
Згідно з висновком судової економічної експертизи, такими діями територіальній громаді завдано збитків на суму понад 2 млн гривень.
Наприкінці лютого цього року йому було повідомлено про підозру.
Досудове розслідування здійснювали слідчі поліції Обухівщини.
Наразі справу передано до суду. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.
⚖️ Нагадуємо: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.
Нелегальні АЗС на Київщині: вилучено пального та обладнання на понад 6 млн грн
За процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури припинено діяльність мережі нелегальних автозаправних станцій у Білоцерківському районі.
За даними слідства, на п’яти АЗС здійснювали незаконне зберігання та реалізацію фальсифікованого пального. Паливо закуповували на нелегальній нафтобазі, яка не була внесена до відповідних реєстрів та працювала без дозвільних документів.
Під час обшуків не виявлено жодних сертифікатів якості, паспортів пального чи іншої документації, що підтверджує його законне походження.
У ході слідчих дій вилучено близько 50 тонн дизельного пального та понад 30 тонн бензину марки А-95. Також вилучено ємності для зберігання пального, паливно-розподільні комплекси, комп’ютерну техніку, чорнові записи та фінансово-господарську документацію.
Орієнтовна вартість вилученого становить понад 6 млн грн.
Досудове розслідування триває за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів), його здійснюють детективи ТУ БЕБ у Київській області.
За процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури припинено діяльність мережі нелегальних автозаправних станцій у Білоцерківському районі.
За даними слідства, на п’яти АЗС здійснювали незаконне зберігання та реалізацію фальсифікованого пального. Паливо закуповували на нелегальній нафтобазі, яка не була внесена до відповідних реєстрів та працювала без дозвільних документів.
Під час обшуків не виявлено жодних сертифікатів якості, паспортів пального чи іншої документації, що підтверджує його законне походження.
У ході слідчих дій вилучено близько 50 тонн дизельного пального та понад 30 тонн бензину марки А-95. Також вилучено ємності для зберігання пального, паливно-розподільні комплекси, комп’ютерну техніку, чорнові записи та фінансово-господарську документацію.
Орієнтовна вартість вилученого становить понад 6 млн грн.
Досудове розслідування триває за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів), його здійснюють детективи ТУ БЕБ у Київській області.
15 років за диверсію: засуджено чоловіка, який намагався пустити під укіс потяг із озброєнням для ЗСУ
За публічного обвинувачення прокурорів Київської обласної прокуратури суд визнав винним чоловіка у вчиненні диверсії та призначив йому покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурори в суді довели, що 43-річний житель Чернігівщини був завербований представниками російської воєнної розвідки та погодився на виконання завдань, спрямованих на підрив обороноздатності України.
Засуджений виготовив два спеціальні пристрої для сходження залізничного рухомого складу з колії та організував їх закладення на одному з напрямків руху вантажних потягів на Київщині. Метою було пошкодження логістичних маршрутів Сил оборони та створення загрози для перевезення озброєння.
Для підготовки диверсії він використовував власні навички та інструменти, а також отримував фінансування від представника спецслужб рф. Готові пристрої зберігав у заздалегідь підготовленому схроні.
Правоохоронці викрили та затримали його у травні 2025 року. Під час обшуків вилучено докази співпраці з окупантами.
На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України - диверсія, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб.
Суд підтримав позицію прокуратури та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За публічного обвинувачення прокурорів Київської обласної прокуратури суд визнав винним чоловіка у вчиненні диверсії та призначив йому покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурори в суді довели, що 43-річний житель Чернігівщини був завербований представниками російської воєнної розвідки та погодився на виконання завдань, спрямованих на підрив обороноздатності України.
Засуджений виготовив два спеціальні пристрої для сходження залізничного рухомого складу з колії та організував їх закладення на одному з напрямків руху вантажних потягів на Київщині. Метою було пошкодження логістичних маршрутів Сил оборони та створення загрози для перевезення озброєння.
Для підготовки диверсії він використовував власні навички та інструменти, а також отримував фінансування від представника спецслужб рф. Готові пристрої зберігав у заздалегідь підготовленому схроні.
Правоохоронці викрили та затримали його у травні 2025 року. Під час обшуків вилучено докази співпраці з окупантами.
На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України - диверсія, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб.
Суд підтримав позицію прокуратури та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нелегальний виїзд за кордон: повідомлено про підозру організаторам схеми
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури та за співпраці з прикордонниками ОКПП «Київ» викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення осіб через державний кордон України.
За даними слідства, учасники організованої групи налагодили механізм виїзду чоловіків за кордон в обхід встановлених обмежень під час дії воєнного стану. Задокументовано 26 чоловіків, які виїхали за схемою під прикриттям системи «ЄКІС-«Шлях».
У межах кримінального провадження правоохоронцями проведено 10 обшуків на території Київської та Черкаської областей: за місцями проживання фігурантів та у транспортних засобах.
Під час слідчих дій вилучено понад 18 тисяч доларів США та 58 тисяч гривень, печатки фіктивних ФОПів, комп’ютерну техніку та інші докази протиправної діяльності.
Трьом особам повідомлено про підозру за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
Встановлюється повне коло причетних до схеми осіб.
Досудове розслідування триває.
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури та за співпраці з прикордонниками ОКПП «Київ» викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення осіб через державний кордон України.
За даними слідства, учасники організованої групи налагодили механізм виїзду чоловіків за кордон в обхід встановлених обмежень під час дії воєнного стану. Задокументовано 26 чоловіків, які виїхали за схемою під прикриттям системи «ЄКІС-«Шлях».
У межах кримінального провадження правоохоронцями проведено 10 обшуків на території Київської та Черкаської областей: за місцями проживання фігурантів та у транспортних засобах.
Під час слідчих дій вилучено понад 18 тисяч доларів США та 58 тисяч гривень, печатки фіктивних ФОПів, комп’ютерну техніку та інші докази протиправної діяльності.
Трьом особам повідомлено про підозру за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
Встановлюється повне коло причетних до схеми осіб.
Досудове розслідування триває.
Провели оперативну нараду разом із працівниками Київської обласної та окружних прокуратур. Підбили підсумки роботи за минулий рік та за перший квартал цього.
Упродовж 2025 року, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури, повідомлено про підозру особам за вчинення понад 9 тис. правопорушень. З них направлено до суду обвинувальних актів про вчинення понад 8600 правопорушень.
Всього за процесуального Керівництва прокуратури Київщини у 2025 році скеровано до суду обвинувальних актів про вчинення понад 9800 правопорушень.
Повернення коштів державі - один із ключових пріоритетів. У 2025 році:
▪️ Встановлено більше 1 млрд збитків
▪️ Вже відшкодовано 537 млн грн
▪️ Арештовано активи ще на понад 756 млн грн
Окремо - про повернення земель: органами прокуратури Київської області у 2025 році пред’явлено 550 позовів на загальну суму 1,1 млрд грн щодо земель площею 6 548 га.
Судами задоволено 350 позовів прокурорів на суму понад
1,3 млрд грн, щодо земель площею 3 397 га.
Реально виконано судових рішень на суму 2,2 млрд грн, площа повернутих земель та незаконне надання яких попереджено 13 585 га.
Керівник обласної прокуратури також провів окрему нараду з керівниками окружних прокуратур. Визначено пріоритети та посилено координацію роботи на місцях.
Працюємо далі.
Упродовж 2025 року, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури, повідомлено про підозру особам за вчинення понад 9 тис. правопорушень. З них направлено до суду обвинувальних актів про вчинення понад 8600 правопорушень.
Всього за процесуального Керівництва прокуратури Київщини у 2025 році скеровано до суду обвинувальних актів про вчинення понад 9800 правопорушень.
Повернення коштів державі - один із ключових пріоритетів. У 2025 році:
▪️ Встановлено більше 1 млрд збитків
▪️ Вже відшкодовано 537 млн грн
▪️ Арештовано активи ще на понад 756 млн грн
Окремо - про повернення земель: органами прокуратури Київської області у 2025 році пред’явлено 550 позовів на загальну суму 1,1 млрд грн щодо земель площею 6 548 га.
Судами задоволено 350 позовів прокурорів на суму понад
1,3 млрд грн, щодо земель площею 3 397 га.
Реально виконано судових рішень на суму 2,2 млрд грн, площа повернутих земель та незаконне надання яких попереджено 13 585 га.
Керівник обласної прокуратури також провів окрему нараду з керівниками окружних прокуратур. Визначено пріоритети та посилено координацію роботи на місцях.
«Посилюємо охорону закону на місцях. Наше завдання, щоб результат роботи прокуратури відчувала кожна громада Київщини.
Йдеться не лише про цифри. Йдеться про безпеку людей, захист їхніх прав і реальне відновлення справедливості.
Маємо працювати швидше, якісніше і ближче до людей», - зазначив керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін.
Працюємо далі.