Проводиться капітальний ремонт доріг на ділянках вулиць Северинівської та Соборної
Сьогодні, 5 травня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт тимчасово діятимуть обмеження руху транспорту.
Наразі обмежено рух на вулиці Северинівській на відрізку від вулиці Лесі Українки до будинку №49. Роботи вже завершуються, після чого проїзд відновиться.
У другій половині дня обмеження діятимуть на вулиці Соборній на ділянці від вулиці Тищенка до вулиці Івана Драча. Завершення робіт заплановане до кінця дня.
Прошу водіїв врахувати ці зміни під час планування маршрутів і обирати альтернативні шляхи.
Після завершення капітального ремонту на оновлених ділянках буде нанесено дорожню розмітку. Зокрема, цієї ночі КП «УЖКГ «Ірпінь» вже виконало нанесення розмітки на вулиці Мечникова, де нещодавно уклали нове асфальтне покриття.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Сьогодні, 5 травня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт тимчасово діятимуть обмеження руху транспорту.
Наразі обмежено рух на вулиці Северинівській на відрізку від вулиці Лесі Українки до будинку №49. Роботи вже завершуються, після чого проїзд відновиться.
У другій половині дня обмеження діятимуть на вулиці Соборній на ділянці від вулиці Тищенка до вулиці Івана Драча. Завершення робіт заплановане до кінця дня.
Прошу водіїв врахувати ці зміни під час планування маршрутів і обирати альтернативні шляхи.
Після завершення капітального ремонту на оновлених ділянках буде нанесено дорожню розмітку. Зокрема, цієї ночі КП «УЖКГ «Ірпінь» вже виконало нанесення розмітки на вулиці Мечникова, де нещодавно уклали нове асфальтне покриття.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤10👍4🔥2
В районі парку «Центральний» для мешканців, що залишаються без електроенергії встановлюють генератори
Розумію, наскільки це складна ситуація для кожної родини, яка залишається другу добу без електроенергії. Поки профільні служби шукають та усувають пошкодження на кабельній лінії, ми організовуємо тимчасову підтримку.
Протягом години будуть встановлені генератори, щоб мешканці району могли зарядити телефони та інші необхідні пристрої.
Локації:
📍 біля магазину «Сільпо», вул. Літературна, 27
📍 біля магазину «АТБ», вул. Університетська, 2/1.
Тримаю ситуацію на особистому контролі та оперативно інформуватиму про хід відновлювальних робіт. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло у ваші оселі.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Розумію, наскільки це складна ситуація для кожної родини, яка залишається другу добу без електроенергії. Поки профільні служби шукають та усувають пошкодження на кабельній лінії, ми організовуємо тимчасову підтримку.
Протягом години будуть встановлені генератори, щоб мешканці району могли зарядити телефони та інші необхідні пристрої.
Локації:
📍 біля магазину «Сільпо», вул. Літературна, 27
📍 біля магазину «АТБ», вул. Університетська, 2/1.
Тримаю ситуацію на особистому контролі та оперативно інформуватиму про хід відновлювальних робіт. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло у ваші оселі.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤11👍5🔥3
Відгукнувся на звернення мешканців будинку на вулиці Гостомельське шосе, 22, які приходили до мене на особистий прийом. Людей справедливо турбує темп і перспектива відбудови їхнього житла.
Цей об’єкт відновлюється в межах державної програми «Фонд ліквідації наслідків збройної агресії». Роботи розпочалися ще у третьому кварталі 2023 року.
Провели спільну зустріч за участі замовника будівництва - Департаменту регіонального розвитку КОВА, підрядної організації, представників місцевої влади та самих мешканців. Відверто проговорили стан справ і ключові проблемні питання.
Домовилися, що протягом тижня замовник і підрядник узгодять усі технічні та організаційні процеси, щоб чітко визначити подальші кроки і графік виконання робіт.
Серед першочергових завдань - це завершення підключення будинку до водопостачання, газу та електроенергії. Сантехнічні роботи мають бути виконані до кінця місяця.
Очікуємо постанову Кабміну щодо фінансування об’єкта, що дозволить завершити всі ремонтні роботи. Зі свого боку продовжимо супровід і будемо максимально сприяти, щоб темпи відновлення зростали.
Сподіваюся, що вже цієї осені мешканці зможуть повернутися до своїх домівок.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Цей об’єкт відновлюється в межах державної програми «Фонд ліквідації наслідків збройної агресії». Роботи розпочалися ще у третьому кварталі 2023 року.
Провели спільну зустріч за участі замовника будівництва - Департаменту регіонального розвитку КОВА, підрядної організації, представників місцевої влади та самих мешканців. Відверто проговорили стан справ і ключові проблемні питання.
Домовилися, що протягом тижня замовник і підрядник узгодять усі технічні та організаційні процеси, щоб чітко визначити подальші кроки і графік виконання робіт.
Серед першочергових завдань - це завершення підключення будинку до водопостачання, газу та електроенергії. Сантехнічні роботи мають бути виконані до кінця місяця.
Очікуємо постанову Кабміну щодо фінансування об’єкта, що дозволить завершити всі ремонтні роботи. Зі свого боку продовжимо супровід і будемо максимально сприяти, щоб темпи відновлення зростали.
Сподіваюся, що вже цієї осені мешканці зможуть повернутися до своїх домівок.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤8👍3🔥2
Олександр Пащинський
Маємо непоправну втрату. На 78-му році життя відійшла у вічність директорка Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» Валентина Антоненко🕯 Я знав Валентину Сергіївну як людину, яка жила освітою. Яка всім своїм серцем і всією душею уболівала за школу, якій…
Шановна громадо, прощання з Валентиною Антоненко відбудеться у четвер, 7 травня, об 11:00 на центральній площі Ірпеня.
Свій останній спочинок Валентина Сергіївна знайде на новому кладовищі у Гостомелі, на вулиці Леонтовича.
Від центральної площі будуть організовані автобуси до кладовища.
12:30 – відспівування
13:00 – чин захоронення
Запрошую містян прийти і віддати шану людині, яка виховала і випустила у великий світ не одне покоління ірпінців.
Свій останній спочинок Валентина Сергіївна знайде на новому кладовищі у Гостомелі, на вулиці Леонтовича.
Від центральної площі будуть організовані автобуси до кладовища.
12:30 – відспівування
13:00 – чин захоронення
Запрошую містян прийти і віддати шану людині, яка виховала і випустила у великий світ не одне покоління ірпінців.
😢9❤1
Forwarded from ITV News Ірпінь Буча Гостомель Бородянка
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🏘️В Ірпені відбулася робоча зустріч щодо відбудови багатоквартирного будинку на Гостомельському шосе, 22
До повномасштабного вторгнення у чотириповерхівці проживали 42 родини. Під час активних бойових дій будівля зазнала значних руйнувань — ступінь пошкодження становив близько 60%. Зокрема, були пошкоджені несучі та огороджувальні конструкції.
Проєктом передбачено капітальний ремонт із відновленням несучих стін, плит перекриття цокольного поверху, конструкцій мансарди та даху. Також заплановані утеплення фасаду, ремонт внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, опалення, водопостачання, каналізація) та оздоблення місць загального користування і квартир.
Відбудова здійснюється у межах державної програми «Фонд ліквідації наслідків збройної агресії». Замовником робіт виступає Департамент регіонального розвитку КОВА. Відновлення будинку триває з кінця 2023 року. Попри попередньо озвучені терміни, роботи суттєво затягнулися.
Аби пришвидшити процес і обговорити проблемні питання, в Ірпені провели робочу зустріч за участі представників замовника, підрядника, міського керівництва та мешканців будинку.
Про результати наради та подальші кроки — у прямій мові першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Пащинського.
📌Більше читайте ТУТ.
📥Запропонувати новину
📩 TG|😎 FB|🔋 ST|📹 YT | 🌐 TK|🕊 INST
До повномасштабного вторгнення у чотириповерхівці проживали 42 родини. Під час активних бойових дій будівля зазнала значних руйнувань — ступінь пошкодження становив близько 60%. Зокрема, були пошкоджені несучі та огороджувальні конструкції.
Проєктом передбачено капітальний ремонт із відновленням несучих стін, плит перекриття цокольного поверху, конструкцій мансарди та даху. Також заплановані утеплення фасаду, ремонт внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, опалення, водопостачання, каналізація) та оздоблення місць загального користування і квартир.
Відбудова здійснюється у межах державної програми «Фонд ліквідації наслідків збройної агресії». Замовником робіт виступає Департамент регіонального розвитку КОВА. Відновлення будинку триває з кінця 2023 року. Попри попередньо озвучені терміни, роботи суттєво затягнулися.
Аби пришвидшити процес і обговорити проблемні питання, в Ірпені провели робочу зустріч за участі представників замовника, підрядника, міського керівництва та мешканців будинку.
Про результати наради та подальші кроки — у прямій мові першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Пащинського.
📌Більше читайте ТУТ.
📥Запропонувати новину
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤8👍5🔥2
Сьогодні, 6 травня, ми відзначаємо День піхоти. У цей день у 1648 році українська козацька піхота під проводом Богдана Хмельницького, посилена татарською кавалерією, вперше здобула перемогу над польським військом під Жовтими Водами.
Козаки вважалися одними з найкращих піхотинців Європи, впроваджували та вдосконалювали найпередовіші зразки озброєння та стрілецької зброї свого часу.
На фото — піхотно-штурмова група з бійців ротної тактичної групи «Ірпінь» та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Вони брали участь у важких вуличних боях за Ірпінь, прикривали фланги, утримували позиції та вибивали ворога, діючи злагоджено й відважно.
Дякую кожному піхотинцю — за мужність, щоденну стійкість і за те, що тримаєте найважчі ділянки фронту. Бажаю витримки, підтримки побратимів і міцного здоров’я.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Козаки вважалися одними з найкращих піхотинців Європи, впроваджували та вдосконалювали найпередовіші зразки озброєння та стрілецької зброї свого часу.
На фото — піхотно-штурмова група з бійців ротної тактичної групи «Ірпінь» та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Вони брали участь у важких вуличних боях за Ірпінь, прикривали фланги, утримували позиції та вибивали ворога, діючи злагоджено й відважно.
Дякую кожному піхотинцю — за мужність, щоденну стійкість і за те, що тримаєте найважчі ділянки фронту. Бажаю витримки, підтримки побратимів і міцного здоров’я.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤11👍5🔥3
Завдяки спільним зусиллям БФ Олександра Пащинського та лабораторії медичного 3D-друку «MED3DRUK» було розроблено та виготовлено індивідуальну захисну накладку для пораненого бійця.
23 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в Харківській області військовослужбовець із позивним «Іспанець» отримав тяжку мінно-вибухову травму. Проте, попри всі випробування та біль, він демонструє незламний дух і готовність боротися далі.
Щоб допомогти бійцю в процесі відновлення та полегшити його повернення до повноцінного життя, ми об’єднали наші зусилля. Результатом стала індивідуально спроєктована накладка, яка враховує всі анатомічні особливості травми та забезпечує необхідний захист.
Дякую Євгенію Лозі та всій команді лабораторії медичного 3D-друку «MED3DRUK-Irpin» за оперативну й професійну роботу!
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
23 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в Харківській області військовослужбовець із позивним «Іспанець» отримав тяжку мінно-вибухову травму. Проте, попри всі випробування та біль, він демонструє незламний дух і готовність боротися далі.
Щоб допомогти бійцю в процесі відновлення та полегшити його повернення до повноцінного життя, ми об’єднали наші зусилля. Результатом стала індивідуально спроєктована накладка, яка враховує всі анатомічні особливості травми та забезпечує необхідний захист.
Дякую Євгенію Лозі та всій команді лабораторії медичного 3D-друку «MED3DRUK-Irpin» за оперативну й професійну роботу!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤9👏5🔥2
Відтепер Гаряча лінія Олександра Пащинського доступна і в онлайн-форматі
Новий формат дозволяє оптимізувати роботу, скоротити час на опрацювання ваших запитів та забезпечити прозорість у вирішенні нагальних питань. Незалежно від того, де ви перебуваєте, ваш запит буде почуто та опрацьовано фахівцями.
Онлайн-лінія відкрита цілодобово, а подати звернення можна з будь-якого пристрою. Це робить процес швидким та максимально зручним.
Через онлайн-форму ви можете повідомити про проблему, залишити звернення або пропозицію. Зокрема, ви можете звернутися з таких питань: комунальні послуги, будівництво, благоустрій, соціальна допомога, громадський транспорт, інженерні проблеми або питання безпеки.
Заповнити та надіслати свій запит можна за посиланням: https://forms.gle/VCCXwMAy9JqMP8fd6.
Нагадаю, ви також можете зателефонувати на Гарячу лінію:
0 800 335 191 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів).
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Новий формат дозволяє оптимізувати роботу, скоротити час на опрацювання ваших запитів та забезпечити прозорість у вирішенні нагальних питань. Незалежно від того, де ви перебуваєте, ваш запит буде почуто та опрацьовано фахівцями.
Онлайн-лінія відкрита цілодобово, а подати звернення можна з будь-якого пристрою. Це робить процес швидким та максимально зручним.
Через онлайн-форму ви можете повідомити про проблему, залишити звернення або пропозицію. Зокрема, ви можете звернутися з таких питань: комунальні послуги, будівництво, благоустрій, соціальна допомога, громадський транспорт, інженерні проблеми або питання безпеки.
Заповнити та надіслати свій запит можна за посиланням: https://forms.gle/VCCXwMAy9JqMP8fd6.
Нагадаю, ви також можете зателефонувати на Гарячу лінію:
0 800 335 191 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤7👍6🔥3
Електропостачання до будинків у районі парку «Центральний» відновлюється
Радий повідомити, що всі пошкодження на кабельній лінії усунуто і вже розпочато подачу електроенергії до споживачів.
На жаль, учора після виявлення другого пошкодження та проведення додаткових випробувань було зафіксовано ще одне, третє пошкодження.
Електротехнічна лабораторія працювала безперервно, зокрема і вночі. Саме тоді вдалося точно визначити місце третього пошкодження.
Станом на зараз усі ремонтні роботи завершено, випробування пройшли успішно. Поступово відновлюємо електропостачання для всіх абонентів.
Дякую мешканцям за витримку та розуміння.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Радий повідомити, що всі пошкодження на кабельній лінії усунуто і вже розпочато подачу електроенергії до споживачів.
На жаль, учора після виявлення другого пошкодження та проведення додаткових випробувань було зафіксовано ще одне, третє пошкодження.
Електротехнічна лабораторія працювала безперервно, зокрема і вночі. Саме тоді вдалося точно визначити місце третього пошкодження.
Станом на зараз усі ремонтні роботи завершено, випробування пройшли успішно. Поступово відновлюємо електропостачання для всіх абонентів.
Дякую мешканцям за витримку та розуміння.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥9❤7👍6
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ремонтні роботи на вулиці Северинівській на відрізку від вулиці Лесі Українки до будинку №49, а також на вулиці Соборній на ділянці від вулиці Тищенка до вулиці Івана Драча завершено.
Проте на вулиці Северинівській залишилася невелика ділянка дороги з ямами, яку буде додатково відремонтовано. Для цього буде залучено спеціалізовану техніку, яка виконує подібні роботи.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Проте на вулиці Северинівській залишилася невелика ділянка дороги з ямами, яку буде додатково відремонтовано. Для цього буде залучено спеціалізовану техніку, яка виконує подібні роботи.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤6👍4🔥2👏2
Провів традиційний щотижневий прийом громадян
Систематично на прийом приходять представники військових частин із проханням профінансувати їхні нагальні потреби. Підтримка Захисників залишається безумовним пріоритетом для нашої громади - тож звернення передані в роботу.
Звернулися мешканці приватних будинків на вулиці Найкращій щодо процедури укладення договорів та отримання послуг з водопостачання та водовідведення від КП «Ірпіньводоканал». Доручив підприємству надати чіткі роз’яснення процедури підключення нових абонентів.
Також на прийомі були жителі будинку по вулиці Миру, 2В. Люди звернулися з проханням облаштувати прибудинкову територію, зокрема встановити паркан та створити клумбу. Взяли питання в роботу, будемо шукати оптимальне рішення разом із профільними службами.
Якщо у вас немає можливості прийти на прийом особисто, ви завжди можете залишити своє звернення на Гарячій лінії першого заступника міського голови.
📞 Номер телефону:
0 800 335 191 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів)
🕒 Графік роботи: Понеділок–п’ятниця, 08:00–17:00
Або заповнюйте онлайн-форму та надсилайте свій запит за посиланням: https://forms.gle/VCCXwMAy9JqMP8fd6
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Систематично на прийом приходять представники військових частин із проханням профінансувати їхні нагальні потреби. Підтримка Захисників залишається безумовним пріоритетом для нашої громади - тож звернення передані в роботу.
Звернулися мешканці приватних будинків на вулиці Найкращій щодо процедури укладення договорів та отримання послуг з водопостачання та водовідведення від КП «Ірпіньводоканал». Доручив підприємству надати чіткі роз’яснення процедури підключення нових абонентів.
Також на прийомі були жителі будинку по вулиці Миру, 2В. Люди звернулися з проханням облаштувати прибудинкову територію, зокрема встановити паркан та створити клумбу. Взяли питання в роботу, будемо шукати оптимальне рішення разом із профільними службами.
Якщо у вас немає можливості прийти на прийом особисто, ви завжди можете залишити своє звернення на Гарячій лінії першого заступника міського голови.
📞 Номер телефону:
0 800 335 191 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів)
🕒 Графік роботи: Понеділок–п’ятниця, 08:00–17:00
Або заповнюйте онлайн-форму та надсилайте свій запит за посиланням: https://forms.gle/VCCXwMAy9JqMP8fd6
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤7👍6🔥3
Сотні людей зібралося на центральній площі міста, щоб попрощатися з людиною, яка стала цілою епохою для Ірпеня, для освіти, для тисяч учнів.
Валентина Сергіївна Антоненко присвятила своє життя дітям — вона віддала їм майже 55 років. Для неї школа була не просто місцем роботи — це був її дім, її покликання, її серце і душа.
Вона вміла бачити більше, ніж оцінки у щоденнику. Вміла розгледіти талант, підтримати у складний момент, навчити не лише предметів, а й життя. Була вимогливою, але завжди справедливою. Сильною, але щирою. Людиною, на яку рівнялися і якій довіряли.
За 32 роки її роботи в Ірпінському гуманітарному ліцеї «Лінгвіст» (раніше школі №12) понад чотири тисячі випускників пішли у світ зі знаннями, цінностями та вірою в себе, які вона в них заклала. І це — її найбільша спадщина.
Особливо боляче усвідомлювати, що цьогорічні випускники не почують традиційних напутніх слів директорки ліцею. Але кожен, хто був її учнем, назавжди нестиме їх у собі.
Валентина Сергіївна пішла, але залишила після себе значно більше, ніж спогади. Вона залишила частинку себе у кожному, кого навчала, підтримувала і надихала.
Світла пам’ять.
Щирі співчуття рідним, близьким, колегам та всій освітянській родині.
😎 FB | 📩 TG | 🕊 INST | 📹 YT 🌐 TK
Валентина Сергіївна Антоненко присвятила своє життя дітям — вона віддала їм майже 55 років. Для неї школа була не просто місцем роботи — це був її дім, її покликання, її серце і душа.
Вона вміла бачити більше, ніж оцінки у щоденнику. Вміла розгледіти талант, підтримати у складний момент, навчити не лише предметів, а й життя. Була вимогливою, але завжди справедливою. Сильною, але щирою. Людиною, на яку рівнялися і якій довіряли.
За 32 роки її роботи в Ірпінському гуманітарному ліцеї «Лінгвіст» (раніше школі №12) понад чотири тисячі випускників пішли у світ зі знаннями, цінностями та вірою в себе, які вона в них заклала. І це — її найбільша спадщина.
Особливо боляче усвідомлювати, що цьогорічні випускники не почують традиційних напутніх слів директорки ліцею. Але кожен, хто був її учнем, назавжди нестиме їх у собі.
Валентина Сергіївна пішла, але залишила після себе значно більше, ніж спогади. Вона залишила частинку себе у кожному, кого навчала, підтримувала і надихала.
Світла пам’ять.
Щирі співчуття рідним, близьким, колегам та всій освітянській родині.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🕊12