Slow down, sister! 🇺🇦
235 subscribers
5.07K photos
142 videos
13 files
2.01K links
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань.
Увага: в каналі при чаті — авторитаризм.

Голос за кадром: @Ailisheba
Download Telegram
Forwarded from PTSD& puppies' day🇺🇦
Цей день настав!
Я шукаю собі в підрозділ людину, на контракт (до речі, контракти зараз для цивільних вигідно підписувати, варіанту попасти у військо на вкусніших умовах вже не буде).
Що за підрозділ? Соціальний супровід, секція ЦВС - це управління штабу батальйону. Це працювати зі мною прям зі мною і під моїм керівництвом. Як керівниця я місцями прискіплива, але ліберальна. Якщо роботу зроблено, то зображувати бурхливу діяльність не треба - можна сміливо займатись своїми справами. Шеф секції такий самий.
Які вимоги до кандидата:
- небайдужість (! і це важливо), базова грамотність, вміння ввічливо спілкуватись з людьми, і складними людьми - теж, здатність до емпатії, увага до деталей (паперової роботи буде багато). Здатність складати два і два. Готовність до переїздів, моральна стійкість до постійної зміни планів (армія, так), не ідеальних побутових умов. Стресостійкість з цього якось логічно виходить, чи не так?)
І оскільки працювати зі мною, а я все ще мрію забрати Діно назад - то любов до собак вкрай вітається))
- бонусом буде загальне уявлення про медицину, або хоча б цікавість до предмету.
З очевидно-неочевидного:
- вік до 50 років;
- фізична здатність пройти БЗВП (ідеального здоров'я не треба, треба не поламатись за 2 місяці життя в лісі в таборі)).

Це штабна робота. І це робота з людьми. З пораненими, з їх родичами, і з усіма службами батальйону та бригади. В перспективі до цього можуть додатись родичі загиблих та зниклих безвісти. Ми, по суті, координуємо потік документів в різні сторони, тож телефон сам собою приварюється до руки. Люди трапляються різні. З кимось комунікувати приємно, з кимось не дуже, з кимось вкрай важко морально, але це робота, важлива робота, і її треба робити. Всьому навчу, покажу, поясню, більше деталей явно не в ТГ.

Важливо: перевагу віддам дівчині. Практика показує що і поранені, і їх родичі, краще сприймають жіночий голос у слухавці.
І ще - БЗВП пройти доведеться. А за півроку служби - ще й сержантські курси.
Лайк, шер, торшер, писати @oriole30, звідти перейдемо в зелений.
2
Цьому бутону півонії два тижні. Він все ще м'який, пелюстки не осипаються, але, думаю, вже ніколи не розкриються.

Коротше, perfectly accurate example of an undead.
17
Домашній вівтар :)
16
#рухомим_рядком

Якщо ви не знали, то знайте: плями від дезодоранту з футболок прибирає суміш оцту та води.
👀81
Ївга та Тенгро засняли мені позняківського БОБРАААААААА!!
27🔥7🥰4
Take your drugs, hun, this party gonna be WILD
14
Начиталася новин про Москву і спить довольне
🥰252
Я маю цим похвалитися

Anthropeum.com · Jun 20 2026
🟦🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟦🟨🟩
79 331 · top 2% of players today!
🔥20
Мені сказали що ось це мале не відходило від мене всі дві години поки я спала після судом
24
А це суботній дрих від Горгуля
Прям 10/10, всі б так спали!
13
#рухомим_рядком

Мені було сьогодні років коли я дізналася про існування го клоунів, які хочуть реставрації монархії в Україні і щоб правив там нащадок гетьмана Розумовського
😁20😱8
#рухомим_рядком

Дивлюся на скандал в тредс й радію що свого часу була занадто бідна щоб купляти Кочут і недостатньо нахабна щоб просити його у подарунок від чоловіка)
😁3🥰1
Wait what
Мені було сьогодні років

Треба буде почитати подробиці
Forwarded from Flamer
Це - статус збору. Я не розумію, що відбувається, якщо ми не можемо дозбирати останні 45к. Який емоційний пост треба написати? Про те, що ми маємо продовжувати? Про те, що ми тут живі, бо вони там стоять? Не розумію. Може вже перемогли? Може, втомились? Вірю, друзі, вірю. Я сам (не)вивожу завдяки психіатру і колесам. Проте, яка альтернатива? Ніякої. Стоїмо і фігачімо. 45к. Антени для Danil Hieonya, аптечки для Дмитра Дьякова з клуба Шарухань. Аптечки, доречі, нам віддали в борг. Долучайтесь, будь ласка. І роблю те, що не робив ніколи. Тегаю усіх. Вибачте, кого потурбував.


Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02AiDm3okQT6qqKBGKVUfNuvqseay1PTxr52zHf7HjLoNnvbqX6Y9ANggtgTaMYZdfl

Приват (Privat bank): 5169360001419872
Iban: UA253052990000026203745222318
Моно (Monobank): 5358380883850003
Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/A8UqN91ojS
MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу
Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3
Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S
Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Whitebit codes: yes!
SWIFT: USD or EUR (В приват)
Paypal: vladislav.kold@gmail.com
Добривечір! XD
8
А можна не нада, це Львів, а не Нью-Делі...
😢4😱2😁1