#рухомим_рядком
Дівчата, які люблять мейк!
На Нотіно знижка на ABH осінню палетку в червоних тонах, можна купити за 980 гривень. Біжіть просто, якщо лишилися гроші після ранкових донатів.
Олсо, обіймаю всіх. Йобана русня.
Дівчата, які люблять мейк!
На Нотіно знижка на ABH осінню палетку в червоних тонах, можна купити за 980 гривень. Біжіть просто, якщо лишилися гроші після ранкових донатів.
Олсо, обіймаю всіх. Йобана русня.
🔥2❤1
Forwarded from Гендер в деталях
«Аж ніяк не загалом позитивний»: Рада Європи розкритикувала проєкт нового Цивільного кодексу
❗️Висновок Департаменту демократичних інститутів та свобод Ради Європи щодо проєкту нового Цивільного кодексу є критичним. Раніше Руслан Стефанчук назвав цей висновок «загалом позитивним».
🤬На думку Ради Європи, новий ЦК блокує роботу платформ відкритих даних, державних реєстрів і паралізує антикорупційний контроль. Крім того, запровадження поняття «цифрового особистого простору» без чітких винятків зупинить журналістські розслідування. У проєкті бракує норм, які б вказували, що діяльність чиновників і політиків має підлягати суворішому контролю суспільства, ніж життя звичайних громадян.
❌ Також через брак чітких критеріїв фігуранти судових справ або колишні власники підсанкційних компаній зможуть безперешкодно видаляти з історії дані про свої злочини та зв'язки.
📌 Нагадаємо, законопроект №15150 був ухвалений у першому читанні 28 квітня. Наразі триває розгляд пропозицій правок, який було подано понад 15000.
❗️Висновок Департаменту демократичних інститутів та свобод Ради Європи щодо проєкту нового Цивільного кодексу є критичним. Раніше Руслан Стефанчук назвав цей висновок «загалом позитивним».
🤬На думку Ради Європи, новий ЦК блокує роботу платформ відкритих даних, державних реєстрів і паралізує антикорупційний контроль. Крім того, запровадження поняття «цифрового особистого простору» без чітких винятків зупинить журналістські розслідування. У проєкті бракує норм, які б вказували, що діяльність чиновників і політиків має підлягати суворішому контролю суспільства, ніж життя звичайних громадян.
❌ Також через брак чітких критеріїв фігуранти судових справ або колишні власники підсанкційних компаній зможуть безперешкодно видаляти з історії дані про свої злочини та зв'язки.
📌 Нагадаємо, законопроект №15150 був ухвалений у першому читанні 28 квітня. Наразі триває розгляд пропозицій правок, який було подано понад 15000.
❤9💯1
Forwarded from PTSD& puppies' day🇺🇦
Цей день настав!
Я шукаю собі в підрозділ людину, на контракт (до речі, контракти зараз для цивільних вигідно підписувати, варіанту попасти у військо на вкусніших умовах вже не буде).
Що за підрозділ? Соціальний супровід, секція ЦВС - це управління штабу батальйону. Це працювати зі мною прям зі мною і під моїм керівництвом. Як керівниця я місцями прискіплива, але ліберальна. Якщо роботу зроблено, то зображувати бурхливу діяльність не треба - можна сміливо займатись своїми справами. Шеф секції такий самий.
Які вимоги до кандидата:
- небайдужість (! і це важливо), базова грамотність, вміння ввічливо спілкуватись з людьми, і складними людьми - теж, здатність до емпатії, увага до деталей (паперової роботи буде багато). Здатність складати два і два. Готовність до переїздів, моральна стійкість до постійної зміни планів (армія, так), не ідеальних побутових умов. Стресостійкість з цього якось логічно виходить, чи не так?)
І оскільки працювати зі мною, а я все ще мрію забрати Діно назад - то любов до собак вкрай вітається))
- бонусом буде загальне уявлення про медицину, або хоча б цікавість до предмету.
З очевидно-неочевидного:
- вік до 50 років;
- фізична здатність пройти БЗВП (ідеального здоров'я не треба, треба не поламатись за 2 місяці життя в лісі в таборі)).
Це штабна робота. І це робота з людьми. З пораненими, з їх родичами, і з усіма службами батальйону та бригади. В перспективі до цього можуть додатись родичі загиблих та зниклих безвісти. Ми, по суті, координуємо потік документів в різні сторони, тож телефон сам собою приварюється до руки. Люди трапляються різні. З кимось комунікувати приємно, з кимось не дуже, з кимось вкрай важко морально, але це робота, важлива робота, і її треба робити. Всьому навчу, покажу, поясню, більше деталей явно не в ТГ.
Важливо: перевагу віддам дівчині. Практика показує що і поранені, і їх родичі, краще сприймають жіночий голос у слухавці.
І ще - БЗВП пройти доведеться. А за півроку служби - ще й сержантські курси.
Лайк, шер, торшер, писати @oriole30, звідти перейдемо в зелений.
Я шукаю собі в підрозділ людину, на контракт (до речі, контракти зараз для цивільних вигідно підписувати, варіанту попасти у військо на вкусніших умовах вже не буде).
Що за підрозділ? Соціальний супровід, секція ЦВС - це управління штабу батальйону. Це працювати зі мною прям зі мною і під моїм керівництвом. Як керівниця я місцями прискіплива, але ліберальна. Якщо роботу зроблено, то зображувати бурхливу діяльність не треба - можна сміливо займатись своїми справами. Шеф секції такий самий.
Які вимоги до кандидата:
- небайдужість (! і це важливо), базова грамотність, вміння ввічливо спілкуватись з людьми, і складними людьми - теж, здатність до емпатії, увага до деталей (паперової роботи буде багато). Здатність складати два і два. Готовність до переїздів, моральна стійкість до постійної зміни планів (армія, так), не ідеальних побутових умов. Стресостійкість з цього якось логічно виходить, чи не так?)
І оскільки працювати зі мною, а я все ще мрію забрати Діно назад - то любов до собак вкрай вітається))
- бонусом буде загальне уявлення про медицину, або хоча б цікавість до предмету.
З очевидно-неочевидного:
- вік до 50 років;
- фізична здатність пройти БЗВП (ідеального здоров'я не треба, треба не поламатись за 2 місяці життя в лісі в таборі)).
Це штабна робота. І це робота з людьми. З пораненими, з їх родичами, і з усіма службами батальйону та бригади. В перспективі до цього можуть додатись родичі загиблих та зниклих безвісти. Ми, по суті, координуємо потік документів в різні сторони, тож телефон сам собою приварюється до руки. Люди трапляються різні. З кимось комунікувати приємно, з кимось не дуже, з кимось вкрай важко морально, але це робота, важлива робота, і її треба робити. Всьому навчу, покажу, поясню, більше деталей явно не в ТГ.
Важливо: перевагу віддам дівчині. Практика показує що і поранені, і їх родичі, краще сприймають жіночий голос у слухавці.
І ще - БЗВП пройти доведеться. А за півроку служби - ще й сержантські курси.
Лайк, шер, торшер, писати @oriole30, звідти перейдемо в зелений.
❤2
#рухомим_рядком
Якщо ви не знали, то знайте: плями від дезодоранту з футболок прибирає суміш оцту та води.
Якщо ви не знали, то знайте: плями від дезодоранту з футболок прибирає суміш оцту та води.
👀8❤1
🔥20
#рухомим_рядком
Мені було сьогодні років коли я дізналася про існування го клоунів, які хочуть реставрації монархії в Україні і щоб правив там нащадок гетьмана Розумовського
Мені було сьогодні років коли я дізналася про існування го клоунів, які хочуть реставрації монархії в Україні і щоб правив там нащадок гетьмана Розумовського
😁20😱8
#рухомим_рядком
Дивлюся на скандал в тредс й радію що свого часу була занадто бідна щоб купляти Кочут і недостатньо нахабна щоб просити його у подарунок від чоловіка)
Дивлюся на скандал в тредс й радію що свого часу була занадто бідна щоб купляти Кочут і недостатньо нахабна щоб просити його у подарунок від чоловіка)
😁3🥰1
Forwarded from Flamer
Це - статус збору. Я не розумію, що відбувається, якщо ми не можемо дозбирати останні 45к. Який емоційний пост треба написати? Про те, що ми маємо продовжувати? Про те, що ми тут живі, бо вони там стоять? Не розумію. Може вже перемогли? Може, втомились? Вірю, друзі, вірю. Я сам (не)вивожу завдяки психіатру і колесам. Проте, яка альтернатива? Ніякої. Стоїмо і фігачімо. 45к. Антени для Danil Hieonya, аптечки для Дмитра Дьякова з клуба Шарухань. Аптечки, доречі, нам віддали в борг. Долучайтесь, будь ласка. І роблю те, що не робив ніколи. Тегаю усіх. Вибачте, кого потурбував.
Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02AiDm3okQT6qqKBGKVUfNuvqseay1PTxr52zHf7HjLoNnvbqX6Y9ANggtgTaMYZdfl
Приват (Privat bank): 5169360001419872
Iban: UA253052990000026203745222318
Моно (Monobank): 5358380883850003
Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/A8UqN91ojS
MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу
Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3
Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S
Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Whitebit codes: yes!
SWIFT: USD or EUR (В приват)
Paypal: vladislav.kold@gmail.com
Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02AiDm3okQT6qqKBGKVUfNuvqseay1PTxr52zHf7HjLoNnvbqX6Y9ANggtgTaMYZdfl
Приват (Privat bank): 5169360001419872
Iban: UA253052990000026203745222318
Моно (Monobank): 5358380883850003
Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/A8UqN91ojS
MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу
Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3
Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S
Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Whitebit codes: yes!
SWIFT: USD or EUR (В приват)
Paypal: vladislav.kold@gmail.com