28.8K videos
5 files
57.7K links
Новини.LIVE
Вже о 19:00 Україна почне гру з Бельгією за вихід у плей-офф Євро-2024: чи вірять у перемогу українців кияни? Кореспондент Новини.LIVE дізнався, що жителі столиці здебільшого сподіваються на перемогу українських футболістів, хоч і не часто дивляться матчі.…
До гри України з Бельгією залишаються лічені хвилини: трибуни заповнені вболівальниками

Подекуди люди на стадіоні тримають плакати з написами «Free Azovstal defenders». Крім цього, серед жовто-блакитних стягів є й чорні — присвячені памʼяті загиблих захисників.

❤️ — Весь світ має знати про те, що переживає Україна!

Новини.LIVE
«Україна — вперед!» Такою була атмосфера на вулицях Штутґарті перед матчем України та Бельгії Саме в цьому німецькому місті стане відомо, чи проходить українська збірна в плей-офф Євро-2024. ❤️ — Підтримуємо наших!
Вирішальний для України матч групового етапу Євро-2024 розпочався!

Як ви вважаєте, чи вийде наша збірна в плей-офф?
❤️ — Так! Вболіваю за наших!
👍 — Є шанси, але я сумніваюсь
🤔 — Думаю, бельгійці сильніші
Новини.LIVE
Футбольні вболівальники заспівали гімн на початку матчу України з Бельгією в київській фан-зоні ❤️ — Вболіваємо за Україну! Відео: Радіо Свобода
Так звучав гімн України в німецькому Штутгарті на початку вирішального для нас матчу

Уся трибуна співала разом із нашими футболістами. Крім цього, перед матчем вболівальники виконали «Червону руту».

❤️ — Бажаємо перемоги українській збірній!
Новини.LIVE
Так звучав гімн України в німецькому Штутгарті на початку вирішального для нас матчу Уся трибуна співала разом із нашими футболістами. Крім цього, перед матчем вболівальники виконали «Червону руту». ❤️ — Бажаємо перемоги українській збірній!
Банер із зображенням загибого «азовця» Назарія «Грєнки» Гринцевича розгорнули на трибуні під час гри України та Бельгії

На банері поєднані 182 фото полеглих українських військових, які в цивільному житті належали до фанатських рухів українських клубів. А над світлинами — підпис: «Мир має ціну».

💔 — Не пробачимо росіянам!
Голова британського МЗС заявив фейковому «Порошенку», що Україну зараз не запросять до НАТО

На початку червня у МЗС Великої Британії повідомили, що Девід Кемерон став жертвою шахраїв, які видавали себе за експрезидента України Петра Порошенка. З’ясувалося, що міністра «розіграли» російські пранкери «Вован» і «Лексус». Сьогодні вони оприлюднили відео розмови.

Під час розмови фейковий «Порошенко» сказав, що дізнався, що Україну не запросять до НАТО на саміті в липні. Кемерон підтвердив це, сказавши, що США не підтримають запрошення.

Кемерон також зазначив, що не впевнений, чи правильна ідея відправити західних військових в Україну — оскільки вони стануть мішенню для росіян.
ЗБІР ДЛЯ БРИГАДИ ГВАРДІЇ НАСТУПУ «ПОМСТА»

Бійці потребують FPV-дрони, щоб нищити окупантів. Долучайтеся!

Посилання на «монобанку»👇

💳 Номер картки банки
5375 4112 1938 8951

Ціль: 300 000 грн
ДТЕК Енерго втратили 90% генеруючих потужностей, — виконавчий директор ДТЕК

Дмитро Сахарук розповів, що компанія вкладає всі доступні кошти (4 млрд грн) у відновлення пошкоджених внаслідок російських обстрілів ТЕС, однак цього недостатньо.

За словами Сахарука, у липні й серпні продовжиться ремонтна кампанія в енергетиці. Водночас можливе збільшення тривалості відключень світла.

Відео: Суспільне
На 32% за 4 місяці зросла середня зарплата чиновників, — Мінфін

У травні 2024-го показники перевищили позначку 50 тис. грн, хоча в січні цього ж року становили 38,6 тис. грн:

🧡Лідирує за рівнем зарплат Нацкомісія з енергетики (НКРЕКП) — ₴89,7 тис.
🧡Друга сходинка за зарплатою у Антимонопольного комітету — ₴88,3 тис.
🧡Найменше чиновники отримують у Державній регуляторній службі — ₴24,7 тис.

Як вам такі зарплати посадовців?
👍 — Нормальні
🤔 — Пишу свою думку в коментарях
Новини.LIVE
Перший тайм гри України проти Бельгії закінчився нічиєю ❤️ — Успіхів українцям у другому таймі!
Україна покидає Євро-2024 з чотирма очками в активі

Наша збірна зіграла вирішальний матч із Бельгією в нічию та не вийшла в плей-офф.