Нардеп Георгій Мазурашу
175 subscribers
1.51K photos
2.05K videos
857 links
Офіційний телеграм канал Народного депутата України (фракція «Слуга народу»)

Перевірити справжність можете відео дзвінком на ФБ мессенджер сторінки facebook.com/sportbuk або на воцап 0982647880
Download Telegram
Нарешті, за 3 місяці наша «совкова» військова система розібралась «в трьох соснах» і українського волонтера, який роки живе в Польщі, викреслили з особового складу військової частини, куди його оформили на підставі того, що інший чоловік під час перевірки документів назвав його дані:)
Уявляєте, як працюють ці шкідники у формі?:)
Оформили військоаий квиток і мобілізували під названими чужими даними…

Я ж кажу, що «бусифікатори» - неофіційні помічники рашистських агресорів:((

Але трохи зарано я зрадів позитивним змінам. Родичі повідомили, що військовий квиток Ісаєву ще не переробили. І картка зарплатна у нього на Гаспаряна, хоча грошей йому ще не надходило.
Кажуть, йому дають раз на днів 5 коротко подзвонити, він навіть не знає, куди його завезли. Чим він там займається, певно, не дозволяють розповідати родичам.

І крайні відомості від рідних. Везли ніби на позицію, зупинили автобус, забрали і повезли в навчальний центр.
Можливо, публічність інфо вплинула...

З надіями на краще
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Інсайд про «бусифікацію по-одеськи»…
Залітає група «бусифікаторів» з іншого району, загрібають за день «не глядя» 50 чоловіків на вигляд мобілізаційного віку, не запитуючи в них нічого - просто в бусік і на базу. А вже там «сортують» і розбираються, з кого який толк для «бізнесу людоловів».
5, 8, 10, 12, 15 тис., чи навіть 30 тис., якщо «риба велика».
Якщо потрапляють «під акцію» якісь ветерани УБД, - таких відпускають.

Інші, з яких бабло не зрубаєш, - на виконання плану заганяння в армію «для кількості»…

Ось такий різновид «бусифікаційного схематозу», який базується на рабовласницькій філософії…

А хтось дивується, чому така важка ситуація і на фронті, і в тилу…
«Дякуйте» цим шкідникам у формі:((

З надіями на краще…

Якщо хтось знає трохи більше про ці злочинні дії, прошу дати знати в приват. Дякую.
🤯4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У вооюючій країні
найбільше у держсекторі
мають заробляти
військові на передовій!!
2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Почув доволі серйозні (і дуже навіть реалістичні) речі про неадекватні діі з боку «бусифікаторів», які, як повідомила журналістка, загрібають наркозалежних прямо з лікарні…
Взагалі ефір був більше про наслідки дотримання рабовласницької філософії у справі комплектування Сил оборони.
Але прозвучало таке.
І раптом колега, який
обраний за списком «Слуги народу» (у т.ч. моїм голосом), взявся якось ніби спростовувати ту інформацію. Але захищати «бусифікацію» - це мінус в карму:) І тут же Олександр Павлович промахнувся з тезою про те,
що тепер типу за чинним законодавством немає непридатних.
Насправді немає обмеженої придатності - є придатність з обмеженнями (місць служби, функцій).
А непридатність є, і в названому наказі Міноборони номер 402 це прописано теж.
Промахнувся… За те, що взявся захищати шкідників…
Чи це «обмовка по Фрейду»?:) Бо ж тепер майже всім справді приписують «придатність». Ніби за якимись вказівками «зверху», про які ніхто не зізнається, звісно:)
Колега це трішки підтвердив випадково:)
👍1
ДБР розслідує факти можливих порушень прав громадян у Миколаївському ОТЦК та СП

🔴 Державне бюро розслідувань приділяє особливу увагу повідомленням про можливі порушення прав людини під час проведення мобілізаційних заходів. Кожен такий випадок підлягає ретельній перевірці та належній правовій оцінці незалежно від статусу чи посади причетних осіб ⬇️

🔹 Працівники ДБР відреагували на інформацію про можливі порушення прав громадян у Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки та долучилися до перевірки, яку проводили представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

🔹 Слідчі Бюро прибули до обласного збірного пункту, де опитали всіх присутніх щодо умов перебування та можливих порушень їхніх прав.

🔹 Під час перевірки підтверджено факт перебування одного з мобілізованих без зв’язку з рідними протягом 18 днів. Також встановлено, що чоловік перебував у збірному пункті з тілесними ушкодженнями - з переломом ребер. За його словами, ці ушкодження він отримав від правоохоронців під час проведення мобілізаційних заходів.

🔹 За вказаними фактами ДБР розпочало досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

🔹 Наразі слідчі ДБР встановлюють усі обставини події та нададуть правову оцінку діям осіб, причетних до можливих правопорушень.

🔹 Процесуальне керівництво здійснює Миколаївська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

👉 Детальніше за посиланням
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Закривали у підвалі та катували чоловіка: за матеріалами ДБР судитимуть керівництво РТЦК та СП на Миколаївщині

🔴 Державне бюро розслідувань приділяє особливу увагу викриттю фактів незаконного застосування сили, перевищення службових повноважень та інших порушень прав громадян під час проведення мобілізаційних заходів ⬇️

🔹 Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо катування чоловіка в одному з відділів РТЦК та СП Миколаївської області. Обвинувальний акт скеровано до суду.

🔹 Наприкінці 2025 року під час мобілізаційних заходів працівники центру комплектування доставили до ТЦК багатодітного батька, який виховує п’ятьох дітей та мав проблеми зі здоров’ям. Попри це його визнали придатним до військової служби, після примусового проходження військово-лікарської комісії.
👍2
Українців в Україні
не можна визнавати корінним народом?:((
Профільний комітет рекомендував Верховній Раді відхилити нашу з Миколою Миколайовичем відповідну законодавчу ініціативу...

Українці ніде не фігурують в законодавстві як корінний народ України...:(

Ну, та й нічого - це і так ясно?
Чи як Ви вважаєте?..
Forwarded from 𝐎𝐃 𝐏𝐎𝐒𝐊𝐎𝐓 (Admin Poskota)
🤬 Пидоры из ТЦК спиздили собаку у мужика и цинично поиздевались над ней

✍️ "Жк пространство на Гераневой, Одесса. Ловили парня , он убежал , ТЦК забрали собаку , через время нашли ее в другом месте , с кровью и поломоманами лапами…..
Приехала полиция , принимает заявление."

И не надо рассказывать, шо цэ вiйськовi, виконували оповiщення, это нелюди!
🤯1