Нарешті, за 3 місяці наша «совкова» військова система розібралась «в трьох соснах» і українського волонтера, який роки живе в Польщі, викреслили з особового складу військової частини, куди його оформили на підставі того, що інший чоловік під час перевірки документів назвав його дані:)
Уявляєте, як працюють ці шкідники у формі?:)
Оформили військоаий квиток і мобілізували під названими чужими даними…
Я ж кажу, що «бусифікатори» - неофіційні помічники рашистських агресорів:((
З надіями на краще
Уявляєте, як працюють ці шкідники у формі?:)
Оформили військоаий квиток і мобілізували під названими чужими даними…
Я ж кажу, що «бусифікатори» - неофіційні помічники рашистських агресорів:((
З надіями на краще
Ось так виглядає приреченість для нашої улюбленої України...😞
Особи, які мали би в першу чергу самі захищати Вітчизну, і якісно, фахово шукати реально спроможних служити/воювати для реального підсилення Сил оборони, поширюють ганебну для нашої країни інформацію про покарання 5 роками ув'язнення українця, який всього лише навсього писав в якійсь там групі, де чисто від шкідників, а де шкідники у формі є (а отже громадянам треба було би завчасно підготуватися до перевірки документів і т.п.).
Перешкоджанням ЗСУ насправді займаються "бусифікатори", через ганебні дії яких ми маємо зайві проблеми і в Армії, і в тилу, і менше можливостей підтримувати справжніх Воїнів, які захищають Україну, а не полюють на українців і не знущаються над українцями, заганяючи в Армію "для кількості"...
Нам дуже важливо єднатися навколо Справи оборони!
А не заганяти неспроможних служити/воювати українців в "підпілля", не виганяти українців з рідної країни через ганебну "бусифікацію":((
https://www.facebook.com/share/p/1Cy9tYRBYi/
Особи, які мали би в першу чергу самі захищати Вітчизну, і якісно, фахово шукати реально спроможних служити/воювати для реального підсилення Сил оборони, поширюють ганебну для нашої країни інформацію про покарання 5 роками ув'язнення українця, який всього лише навсього писав в якійсь там групі, де чисто від шкідників, а де шкідники у формі є (а отже громадянам треба було би завчасно підготуватися до перевірки документів і т.п.).
Перешкоджанням ЗСУ насправді займаються "бусифікатори", через ганебні дії яких ми маємо зайві проблеми і в Армії, і в тилу, і менше можливостей підтримувати справжніх Воїнів, які захищають Україну, а не полюють на українців і не знущаються над українцями, заганяючи в Армію "для кількості"...
Нам дуже важливо єднатися навколо Справи оборони!
А не заганяти неспроможних служити/воювати українців в "підпілля", не виганяти українців з рідної країни через ганебну "бусифікацію":((
https://www.facebook.com/share/p/1Cy9tYRBYi/
❤1
Forwarded from Вадим Гатеж 🇺🇦
❗️Трьом керівникам управлінь освіти у Чернівецькій, Сокирянській та Красноїльській громадах повідомили підозри через завищені ціни при закупівлі електроенергії та реконструкції ліцею.
Також підозри отримали колишній керівник управління освіти в Чернівцях та нинішній заступник.
📩 Більше
Також підозри отримали колишній керівник управління освіти в Чернівцях та нинішній заступник.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Вадим Гатеж 🇺🇦
❗️Міст через Північнокримський канал у Криму знищено
Про це повідомили в Силах спеціальних операцій України.
📩 Більше
Про це повідомили в Силах спеціальних операцій України.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
На скрінах можете прочитати відповідь на депутатське звернення щодо правомірності перебування "груп оповіщення" на проїжджій частині, перешкоджання руху транспорту, створення аварійних ситуацій і т.п., з яким я звернувся до Прем'єр-міністра Юлії Свириденко...
Більше інформації:
https://www.facebook.com/share/p/1Bi6WKmSYb/
Більше інформації:
https://www.facebook.com/share/p/1Bi6WKmSYb/
👍2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Не всі українці, і не всюди готові терпіти ставлення як до рабів
..
Черкаси, повідомляють...
..
Черкаси, повідомляють...
❤3😱1
Нарешті, за 3 місяці наша «совкова» військова система розібралась «в трьох соснах» і українського волонтера, який роки живе в Польщі, викреслили з особового складу військової частини, куди його оформили на підставі того, що інший чоловік під час перевірки документів назвав його дані:)
Уявляєте, як працюють ці шкідники у формі?:)
Оформили військоаий квиток і мобілізували під названими чужими даними…
Я ж кажу, що «бусифікатори» - неофіційні помічники рашистських агресорів:((
Але трохи зарано я зрадів позитивним змінам. Родичі повідомили, що військовий квиток Ісаєву ще не переробили. І картка зарплатна у нього на Гаспаряна, хоча грошей йому ще не надходило.
Кажуть, йому дають раз на днів 5 коротко подзвонити, він навіть не знає, куди його завезли. Чим він там займається, певно, не дозволяють розповідати родичам.
І крайні відомості від рідних. Везли ніби на позицію, зупинили автобус, забрали і повезли в навчальний центр.
Можливо, публічність інфо вплинула...
З надіями на краще
Уявляєте, як працюють ці шкідники у формі?:)
Оформили військоаий квиток і мобілізували під названими чужими даними…
Я ж кажу, що «бусифікатори» - неофіційні помічники рашистських агресорів:((
Але трохи зарано я зрадів позитивним змінам. Родичі повідомили, що військовий квиток Ісаєву ще не переробили. І картка зарплатна у нього на Гаспаряна, хоча грошей йому ще не надходило.
Кажуть, йому дають раз на днів 5 коротко подзвонити, він навіть не знає, куди його завезли. Чим він там займається, певно, не дозволяють розповідати родичам.
І крайні відомості від рідних. Везли ніби на позицію, зупинили автобус, забрали і повезли в навчальний центр.
Можливо, публічність інфо вплинула...
З надіями на краще
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Інсайд про «бусифікацію по-одеськи»…
Залітає група «бусифікаторів» з іншого району, загрібають за день «не глядя» 50 чоловіків на вигляд мобілізаційного віку, не запитуючи в них нічого - просто в бусік і на базу. А вже там «сортують» і розбираються, з кого який толк для «бізнесу людоловів».
5, 8, 10, 12, 15 тис., чи навіть 30 тис., якщо «риба велика».
Якщо потрапляють «під акцію» якісь ветерани УБД, - таких відпускають.
Інші, з яких бабло не зрубаєш, - на виконання плану заганяння в армію «для кількості»…
Ось такий різновид «бусифікаційного схематозу», який базується на рабовласницькій філософії…
А хтось дивується, чому така важка ситуація і на фронті, і в тилу…
«Дякуйте» цим шкідникам у формі:((
З надіями на краще…
Якщо хтось знає трохи більше про ці злочинні дії, прошу дати знати в приват. Дякую.
Залітає група «бусифікаторів» з іншого району, загрібають за день «не глядя» 50 чоловіків на вигляд мобілізаційного віку, не запитуючи в них нічого - просто в бусік і на базу. А вже там «сортують» і розбираються, з кого який толк для «бізнесу людоловів».
5, 8, 10, 12, 15 тис., чи навіть 30 тис., якщо «риба велика».
Якщо потрапляють «під акцію» якісь ветерани УБД, - таких відпускають.
Інші, з яких бабло не зрубаєш, - на виконання плану заганяння в армію «для кількості»…
Ось такий різновид «бусифікаційного схематозу», який базується на рабовласницькій філософії…
А хтось дивується, чому така важка ситуація і на фронті, і в тилу…
«Дякуйте» цим шкідникам у формі:((
З надіями на краще…
Якщо хтось знає трохи більше про ці злочинні дії, прошу дати знати в приват. Дякую.
🤯4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У вооюючій країні
найбільше у держсекторі
мають заробляти
військові на передовій!!
найбільше у держсекторі
мають заробляти
військові на передовій!!
❤2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Почув доволі серйозні (і дуже навіть реалістичні) речі про неадекватні діі з боку «бусифікаторів», які, як повідомила журналістка, загрібають наркозалежних прямо з лікарні…
Взагалі ефір був більше про наслідки дотримання рабовласницької філософії у справі комплектування Сил оборони.
Але прозвучало таке.
І раптом колега, який
обраний за списком «Слуги народу» (у т.ч. моїм голосом), взявся якось ніби спростовувати ту інформацію. Але захищати «бусифікацію» - це мінус в карму:) І тут же Олександр Павлович промахнувся з тезою про те,
що тепер типу за чинним законодавством немає непридатних.
Насправді немає обмеженої придатності - є придатність з обмеженнями (місць служби, функцій).
А непридатність є, і в названому наказі Міноборони номер 402 це прописано теж.
Промахнувся… За те, що взявся захищати шкідників…
Чи це «обмовка по Фрейду»?:) Бо ж тепер майже всім справді приписують «придатність». Ніби за якимись вказівками «зверху», про які ніхто не зізнається, звісно:)
Колега це трішки підтвердив випадково:)
Взагалі ефір був більше про наслідки дотримання рабовласницької філософії у справі комплектування Сил оборони.
Але прозвучало таке.
І раптом колега, який
обраний за списком «Слуги народу» (у т.ч. моїм голосом), взявся якось ніби спростовувати ту інформацію. Але захищати «бусифікацію» - це мінус в карму:) І тут же Олександр Павлович промахнувся з тезою про те,
що тепер типу за чинним законодавством немає непридатних.
Насправді немає обмеженої придатності - є придатність з обмеженнями (місць служби, функцій).
А непридатність є, і в названому наказі Міноборони номер 402 це прописано теж.
Промахнувся… За те, що взявся захищати шкідників…
Чи це «обмовка по Фрейду»?:) Бо ж тепер майже всім справді приписують «придатність». Ніби за якимись вказівками «зверху», про які ніхто не зізнається, звісно:)
Колега це трішки підтвердив випадково:)
👍1
Forwarded from MediaMonitoringBot
Вийшов матеріал, де згадується ключове слово: [Мазурашу];
Рейтинг сайту: ТОП-100; Потенційне охоплення: Високе;
Посилання: https://society.comments.ua/ua/news/human-rights/v-radi-shokuvali-shematozom-nardep-rozpoviv-pro-busifikaciyu-po-odeski-809541.html
Рейтинг сайту: ТОП-100; Потенційне охоплення: Високе;
Посилання: https://society.comments.ua/ua/news/human-rights/v-radi-shokuvali-shematozom-nardep-rozpoviv-pro-busifikaciyu-po-odeski-809541.html
Comments.ua
В Раді шокували “схематозом”: нардеп розповів про “бусифікацію по-одеськи”
Народний депутат Мазурашу розповів, як діють бусифікатори в Одесі
Forwarded from MediaMonitoringBot
Вийшов матеріал, де згадується ключове слово: [Мазурашу];
Рейтинг сайту: ТОП-200; Потенційне охоплення: Середнє;
Посилання: https://news.meta.ua/uk/news/v-radi-shokuvali-skhematozom-nardep-rozpoviv-pro-busifikatsiiu-po-odeski-15234848/
Рейтинг сайту: ТОП-200; Потенційне охоплення: Середнє;
Посилання: https://news.meta.ua/uk/news/v-radi-shokuvali-skhematozom-nardep-rozpoviv-pro-busifikatsiiu-po-odeski-15234848/
News.meta.ua
В Раді шокували “схематозом”: нардеп розповів про “бусифікацію по-одеськи” - Регіональні новини
Народний депутат Мазурашу розповів, як діють бусифікатори в Одесі