Нардеп Георгій Мазурашу
176 subscribers
1.52K photos
2.07K videos
862 links
Офіційний телеграм канал Народного депутата України (фракція «Слуга народу»)

Перевірити справжність можете відео дзвінком на ФБ мессенджер сторінки facebook.com/sportbuk або на воцап 0982647880
Download Telegram
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Середня зарплата піхотинця - 300 тис. грн.

Обнадійлива зустріч з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Багато чого нам розказували на умовах конфіденційності, із зрозумілих причин.

Михайло Альбертович зазначив, що він теж, м'яко кажучи, негативно сприймає те, що витворяють особи у формі під прикриттям "мобілізаційної роботи". Але, також із зрозумілих причин, він не може відкрито і публічно називати це свавілля і шкідництво так...

Проте, що обнадіює, вони готують пакет змін, які дозволять перемістити акцент у мобілізації з примусу на мотивацію.

Окремо йде робота з активізації залучення іноземців до ЗСУ.

Нас просили лише задавати одне-два запитання.

Я довів до відома Федорова, що Генштаб блокує залучення до Сил оборони громадян 60+, попри те, що ці Добровольці придатні і підрозділи підтверджують готовність брати до себе цих громадян.

І друге - попросив дати сигнал ТЦК, що від них хочуть якості, а не просто заганяння в армію "всіх підряд для кількості".

На обидва питання була позитивна реакція.
1👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Свавілля і знущання над українцями в Україні - від керівництва осіб у формі в тилу. "Рабовласники":(

Самі виконавці - ймовірно, навіть не замислюються над тим, наскільки вони потужно допомагають рашистам своїми бездумними злочинними діями... Переважно бездумно діють:( Хоча частина по ідеї просто злочинцями були в душі, в тепер ось вседозволеність їм подарували:((

А наша влада, владна команда, виглядає, просто боїться цих озброєних "рабовласників", які демонструють таку ненависть і жорстокість щодо українців...
Або, можливо, хтось і в темі, і в долі:((

З надіями на краще,
🔥1🤔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Чернівці

Шкідники у формі ганьблять Україну і допомагають ворогам знищувати Україну і Український народ...:(
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ліга чемпіонів 2025/26 вже історія.

Парадокси життя.
Нам, звісно, хотілось, щоби наш Ілля Забарний заволодів головним клубним трофеєм Європи. Але, вболіваючи за "Парі Сен-Жермен", ми гуртом вболівали і за російського голкіпера французького клубу...
І переможцями стали разом українець і росіянин...
Наші коментатори раділи, що росіянин не відбив жодного пенальті - суперники двічі промазали:)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кому відомо більше про ці, виглядає, злочинні дії з боку осіб у формі, дайте знати. Дякую.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Українці над українцями знущаються за «одобрямс» від керівників «рабовласників»… Військове керівництво забуває, що взагалі-то вони мали би служити Українському народу, а не знущатися над українцями…

А цивільне керівництво? Аналогічно, на жаль, переважно плюють на тих, які обрали їх (або обрали тих, які їх призначили), і мовчки толерують знущання над українцями:(( Допомагаючи таким чином ворогам, по суті…:((

З надіями на краще
4
Відкритий Чемпіонат КЗ «ДЮСШ 1 м. Чернівців» з боксу у СПК «Поєдинок» (на «Кварці»). Памʼяті Захисника, який зовсім молодим віддав життя, захищаючи Україну. Памʼяті всіх Захисників…

З повагою,
Слуга Народу - Георгій Мазурашу - Округ 203
1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ось як ставляться у нас "рабовласники" до військових:(

Текст звернення до мене тут:
https://www.facebook.com/share/v/18hvBdLCbr/
🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"Краще тут застрелять..."
"Перспективно", нічого не скажеш...
Але шкідникам байдуже...

А з реальними злочинцями не дуже є кому боротися...

З надіями на краще,
Слуга Народу - Георгій Мазурашу - Округ 203
🤯1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Чернівці, працюють людолови:((
🤯1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
"Мусора! Мусора!" - кричать діти поліції, яка замість захисту українців, навпаки - полює на співвітчизників:((
🤯1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Погрози будівельникам від "бусифікаторів"....:((
🤯1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Якось в юності на толоці набив було 4000 ногами, підкинув на голову і набив ще 400 і зловив м'яч, бо вже темнилось:)
Це хлопці хотіли побачити, скільки я можу набити:)

Тоді рекорд Гіннеса був десь 13 тис. з хвостиком, якийсь пацан з Чехії встановив було, читав десь.

Не відпрацьовував цей технічний елемент з юності, але, дякувати Богу, м'яч ще слухається трохи, навіть у бігових кросівках:)

З найкращими побажаннями,
2👍2👏2
Знову чиїсь наратив?:)
Наговорили на ТЦК і ВЛК?:)

https://www.facebook.com/share/p/1GLbHGW6em/
👍1
До 12 років позбавлення волі
за "беспредел"
під прикриттям мобілізаційних заходів
(законопроект 15303)

Детальніше:
https://www.facebook.com/share/p/18MN8uRGy6/
👍2