Forwarded from Вадим Гатеж 🇺🇦
❗️Зеленський опублікував відкритий лист путіну!
Деталі:
▪️Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія. Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини. Ви знаєте, що моніторинг припинення вогню по лінії зупинки можуть забезпечити Сполучені Штати.
▪️Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.
▪️Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами. Я пропоную вам зустріч. Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч
▪️Вибір зараз за вами. Досить війни. Україна пропонує закінчити цю війну.
▪️Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки.
📩 Більше
Деталі:
▪️Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія. Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини. Ви знаєте, що моніторинг припинення вогню по лінії зупинки можуть забезпечити Сполучені Штати.
▪️Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.
▪️Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами. Я пропоную вам зустріч. Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч
▪️Вибір зараз за вами. Досить війни. Україна пропонує закінчити цю війну.
▪️Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔1
Forwarded from Вадим Гатеж 🇺🇦
Україна здатна створити власну ядерну зброю: нічого важкого там немає, — директор «Fire Point» Штілерман
📩 Більше
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Gura Anton (Anton Hura)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Хлопци.
Шо ви робите?
Ой, хлопци
Шо ви робите?
Ой, хлопци
🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Українським Героям-Захисникам - Респект і Вдячність!
А "бусифікаторам" - ганьба!!!
Черговий конфлікт між цивільними і "бусифікаторами". У Чернівцях.
Навіщо особи у формі займаються цим шкідництвом?:(
Навіщо тішать і допомагають ворогам своїми ганебними діями?:( Навіщо влаштовують полювання на українців?:((
Навіщо знущаються над українцями?:((
З надіями на краще...
А "бусифікаторам" - ганьба!!!
Черговий конфлікт між цивільними і "бусифікаторами". У Чернівцях.
Навіщо особи у формі займаються цим шкідництвом?:(
Навіщо тішать і допомагають ворогам своїми ганебними діями?:( Навіщо влаштовують полювання на українців?:((
Навіщо знущаються над українцями?:((
З надіями на краще...
🤯1
Forwarded from MediaMonitoringBot
Вийшов матеріал, де згадується ключове слово: [Мазурашу];
Рейтинг сайту: ТОП-500; Потенційне охоплення: Дуже низьке;
Посилання: https://komersant.ua/ministr-na-vykhid-chomu-deputaty-nezadovoleni-lisovym-ta-khto-mozhe-ocholyty-mon/
Рейтинг сайту: ТОП-500; Потенційне охоплення: Дуже низьке;
Посилання: https://komersant.ua/ministr-na-vykhid-chomu-deputaty-nezadovoleni-lisovym-ta-khto-mozhe-ocholyty-mon/
komersant.ua
Міністр на вихід: чому депутати незадоволені Лісовим та хто може очолити МОН
В кулуарах Верховної Ради активно обговорюють можливе звільнення міністра освіти і науки Оксена Лісового. Поки народні депутати підраховують голоси та шукають…
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Як і анонсував на окрузі, встиг до ночі і покосити;)
Дякую Богу за все!
Дякую Богу за все!
❤2👍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Так набивати можна довго:)
В юності якось на толоці, на прохання колег по толочних баталіях, набив було 4000 ногами і 400 головою, і зловив м'яч, бо темнилось вже:)
Більше не просили набивати на кількість, бо в цей час всі інші ж просто дивились:)
В юності якось на толоці, на прохання колег по толочних баталіях, набив було 4000 ногами і 400 головою, і зловив м'яч, бо темнилось вже:)
Більше не просили набивати на кількість, бо в цей час всі інші ж просто дивились:)
❤1👍1
Forwarded from Вадим Гатеж 🇺🇦
Військова омбудсманка України Ольга Решетилова повідомила, що близько 7% серед усіх мобілізованих мають законне право на відстрочку, яке не було враховано, і держава витрачає на цих людей великі суми грошей.
За словами Решетилової, військовослужбовець, який має законне право на відстрочку, але потрапляє на службу, "все одно рано чи пізно або буде звільнений, або втече, самовільно залишить частину, або ж просто буде баластом десь у військовій частині, не маючи змоги або бажання виконувати якісь завдання"
📩 Більше
За словами Решетилової, військовослужбовець, який має законне право на відстрочку, але потрапляє на службу, "все одно рано чи пізно або буде звільнений, або втече, самовільно залишить частину, або ж просто буде баластом десь у військовій частині, не маючи змоги або бажання виконувати якісь завдання"
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Середня зарплата піхотинця - 300 тис. грн.
Обнадійлива зустріч з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Багато чого нам розказували на умовах конфіденційності, із зрозумілих причин.
Михайло Альбертович зазначив, що він теж, м'яко кажучи, негативно сприймає те, що витворяють особи у формі під прикриттям "мобілізаційної роботи". Але, також із зрозумілих причин, він не може відкрито і публічно називати це свавілля і шкідництво так...
Проте, що обнадіює, вони готують пакет змін, які дозволять перемістити акцент у мобілізації з примусу на мотивацію.
Окремо йде робота з активізації залучення іноземців до ЗСУ.
Нас просили лише задавати одне-два запитання.
Я довів до відома Федорова, що Генштаб блокує залучення до Сил оборони громадян 60+, попри те, що ці Добровольці придатні і підрозділи підтверджують готовність брати до себе цих громадян.
І друге - попросив дати сигнал ТЦК, що від них хочуть якості, а не просто заганяння в армію "всіх підряд для кількості".
На обидва питання була позитивна реакція.
Обнадійлива зустріч з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Багато чого нам розказували на умовах конфіденційності, із зрозумілих причин.
Михайло Альбертович зазначив, що він теж, м'яко кажучи, негативно сприймає те, що витворяють особи у формі під прикриттям "мобілізаційної роботи". Але, також із зрозумілих причин, він не може відкрито і публічно називати це свавілля і шкідництво так...
Проте, що обнадіює, вони готують пакет змін, які дозволять перемістити акцент у мобілізації з примусу на мотивацію.
Окремо йде робота з активізації залучення іноземців до ЗСУ.
Нас просили лише задавати одне-два запитання.
Я довів до відома Федорова, що Генштаб блокує залучення до Сил оборони громадян 60+, попри те, що ці Добровольці придатні і підрозділи підтверджують готовність брати до себе цих громадян.
І друге - попросив дати сигнал ТЦК, що від них хочуть якості, а не просто заганяння в армію "всіх підряд для кількості".
На обидва питання була позитивна реакція.
❤1👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Свавілля і знущання над українцями в Україні - від керівництва осіб у формі в тилу. "Рабовласники":(
Самі виконавці - ймовірно, навіть не замислюються над тим, наскільки вони потужно допомагають рашистам своїми бездумними злочинними діями... Переважно бездумно діють:( Хоча частина по ідеї просто злочинцями були в душі, в тепер ось вседозволеність їм подарували:((
А наша влада, владна команда, виглядає, просто боїться цих озброєних "рабовласників", які демонструють таку ненависть і жорстокість щодо українців...
Або, можливо, хтось і в темі, і в долі:((
З надіями на краще,
Самі виконавці - ймовірно, навіть не замислюються над тим, наскільки вони потужно допомагають рашистам своїми бездумними злочинними діями... Переважно бездумно діють:( Хоча частина по ідеї просто злочинцями були в душі, в тепер ось вседозволеність їм подарували:((
А наша влада, владна команда, виглядає, просто боїться цих озброєних "рабовласників", які демонструють таку ненависть і жорстокість щодо українців...
Або, можливо, хтось і в темі, і в долі:((
З надіями на краще,
🔥1🤔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Чернівці
Шкідники у формі ганьблять Україну і допомагають ворогам знищувати Україну і Український народ...:(
Шкідники у формі ганьблять Україну і допомагають ворогам знищувати Україну і Український народ...:(
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ліга чемпіонів 2025/26 вже історія.
Парадокси життя.
Нам, звісно, хотілось, щоби наш Ілля Забарний заволодів головним клубним трофеєм Європи. Але, вболіваючи за "Парі Сен-Жермен", ми гуртом вболівали і за російського голкіпера французького клубу...
І переможцями стали разом українець і росіянин...
Наші коментатори раділи, що росіянин не відбив жодного пенальті - суперники двічі промазали:)
Парадокси життя.
Нам, звісно, хотілось, щоби наш Ілля Забарний заволодів головним клубним трофеєм Європи. Але, вболіваючи за "Парі Сен-Жермен", ми гуртом вболівали і за російського голкіпера французького клубу...
І переможцями стали разом українець і росіянин...
Наші коментатори раділи, що росіянин не відбив жодного пенальті - суперники двічі промазали:)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кому відомо більше про ці, виглядає, злочинні дії з боку осіб у формі, дайте знати. Дякую.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Українці над українцями знущаються за «одобрямс» від керівників «рабовласників»… Військове керівництво забуває, що взагалі-то вони мали би служити Українському народу, а не знущатися над українцями…
А цивільне керівництво? Аналогічно, на жаль, переважно плюють на тих, які обрали їх (або обрали тих, які їх призначили), і мовчки толерують знущання над українцями:(( Допомагаючи таким чином ворогам, по суті…:((
З надіями на краще
А цивільне керівництво? Аналогічно, на жаль, переважно плюють на тих, які обрали їх (або обрали тих, які їх призначили), і мовчки толерують знущання над українцями:(( Допомагаючи таким чином ворогам, по суті…:((
З надіями на краще
❤4
Відкритий Чемпіонат КЗ «ДЮСШ 1 м. Чернівців» з боксу у СПК «Поєдинок» (на «Кварці»). Памʼяті Захисника, який зовсім молодим віддав життя, захищаючи Україну. Памʼяті всіх Захисників…
З повагою,
Слуга Народу - Георгій Мазурашу - Округ 203
З повагою,
Слуга Народу - Георгій Мазурашу - Округ 203
❤1