Нардеп Георгій Мазурашу
176 subscribers
1.52K photos
2.07K videos
862 links
Офіційний телеграм канал Народного депутата України (фракція «Слуга народу»)

Перевірити справжність можете відео дзвінком на ФБ мессенджер сторінки facebook.com/sportbuk або на воцап 0982647880
Download Telegram
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Фантастично приємно дивитися такі матчі!
Українські дебютантки Ліги Націй, погравши на нервах титулованим американкам у першому матчі (попри 0:3), у другому здобули прем'єрну перемогу у цих змаганнях - над Німеччиною - 3:2!
Збірна України вела 2:0, що було цілковитою несподіванкою. Особливо драматичним був другий сет - 30:28.
Потім німкені впевнено взяли наступні дві партії.
А на тай-брейку сильнішими виявились українські волейболістки - 15:13.
Бравіссімо!
А, так, вболівали за Україну в Канаді дуже навіть добре;)

Трансляція:
https://www.youtube.com/live/0y4K0fbjxNA?si=hVsyKnOwsQb4424g
1
❗️Зеленський опублікував відкритий лист путіну!

Деталі:

▪️Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія. Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини. Ви знаєте, що моніторинг припинення вогню по лінії зупинки можуть забезпечити Сполучені Штати.
▪️Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.
▪️Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами. Я пропоную вам зустріч. Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч
▪️Вибір зараз за вами. Досить війни. Україна пропонує закінчити цю війну.
▪️Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки.

📩Більше
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔1
Україна здатна створити власну ядерну зброю: нічого важкого там немає, — директор «Fire Point» Штілерман

📩Більше
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Gura Anton (Anton Hura)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Хлопци.
Шо ви робите?
Ой, хлопци
🤯1
Українським Героям-Захисникам - Респект і Вдячність!

А "бусифікаторам" - ганьба!!!

Черговий конфлікт між цивільними і "бусифікаторами". У Чернівцях.

Навіщо особи у формі займаються цим шкідництвом?:(
Навіщо тішать і допомагають ворогам своїми ганебними діями?:( Навіщо влаштовують полювання на українців?:((
Навіщо знущаються над українцями?:((

З надіями на краще...
🤯1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Як і анонсував на окрузі, встиг до ночі і покосити;)
Дякую Богу за все!
2👍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Так набивати можна довго:)
В юності якось на толоці, на прохання колег по толочних баталіях, набив було 4000 ногами і 400 головою, і зловив м'яч, бо темнилось вже:)
Більше не просили набивати на кількість, бо в цей час всі інші ж просто дивились:)
1👍1
Військова омбудсманка України Ольга Решетилова повідомила, що близько 7% серед усіх мобілізованих мають законне право на відстрочку, яке не було враховано, і держава витрачає на цих людей великі суми грошей.

За словами Решетилової, військовослужбовець, який має законне право на відстрочку, але потрапляє на службу, "все одно рано чи пізно або буде звільнений, або втече, самовільно залишить частину, або ж просто буде баластом десь у військовій частині, не маючи змоги або бажання виконувати якісь завдання"

📩Більше
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤔1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Середня зарплата піхотинця - 300 тис. грн.

Обнадійлива зустріч з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Багато чого нам розказували на умовах конфіденційності, із зрозумілих причин.

Михайло Альбертович зазначив, що він теж, м'яко кажучи, негативно сприймає те, що витворяють особи у формі під прикриттям "мобілізаційної роботи". Але, також із зрозумілих причин, він не може відкрито і публічно називати це свавілля і шкідництво так...

Проте, що обнадіює, вони готують пакет змін, які дозволять перемістити акцент у мобілізації з примусу на мотивацію.

Окремо йде робота з активізації залучення іноземців до ЗСУ.

Нас просили лише задавати одне-два запитання.

Я довів до відома Федорова, що Генштаб блокує залучення до Сил оборони громадян 60+, попри те, що ці Добровольці придатні і підрозділи підтверджують готовність брати до себе цих громадян.

І друге - попросив дати сигнал ТЦК, що від них хочуть якості, а не просто заганяння в армію "всіх підряд для кількості".

На обидва питання була позитивна реакція.
1👍1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Свавілля і знущання над українцями в Україні - від керівництва осіб у формі в тилу. "Рабовласники":(

Самі виконавці - ймовірно, навіть не замислюються над тим, наскільки вони потужно допомагають рашистам своїми бездумними злочинними діями... Переважно бездумно діють:( Хоча частина по ідеї просто злочинцями були в душі, в тепер ось вседозволеність їм подарували:((

А наша влада, владна команда, виглядає, просто боїться цих озброєних "рабовласників", які демонструють таку ненависть і жорстокість щодо українців...
Або, можливо, хтось і в темі, і в долі:((

З надіями на краще,
🔥1🤔1