🥰 CHEGIRMALARIMIZ QAYTDI
Payg’ambarlar tarixi (sariq)245.000 — 199.900
Riyozus solihiyn245.000 — 179.900
Shamoili Muhammadiya190.000 — 149.000
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)650.000 — 499.000
Musnadi keshiy (qora)400.000 — 319.000
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)245.000 — 209.900
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)255.000 — 209.900
Chaxoryorlar275.000 — 199.999
Qur’on Karim tanlangan suralar125.000 — 64.999
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)450.000 so’m — 379.000
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
Payg’ambarlar tarixi (sariq)
Riyozus solihiyn
Shamoili Muhammadiya
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)
Musnadi keshiy (qora)
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)
Chaxoryorlar
Qur’on Karim tanlangan suralar
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
🔥8❤4❤🔥3👏1
Siz soʻradingiz, biz keltirdik. Moliya, diplomatiya, yuridik universitetining eng oldi yigitlari uchun ajoyib bloknotlar😎
📓Qora qulflanadigan bloknot 65.000
🖋Ruchkasi 12.000
📘Koʻk qulflanadigan bloknot 85.000
🖊Ruchkasi 10.000
🖤Karobkada qora bloknot 90.000
Maqsad kitobi 100.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
📓Qora qulflanadigan bloknot 65.000
🖋Ruchkasi 12.000
📘Koʻk qulflanadigan bloknot 85.000
🖊Ruchkasi 10.000
🖤Karobkada qora bloknot 90.000
Maqsad kitobi 100.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5🔥4😁2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi35.000 - 28.000
Farzand tarbiyasida 33 xato35.000 28.000
Ilm olish odoblari36.000 - 20.000
Dindagi odoblar25.000 - 15.000
Muqaddima 279.000 50.000
Kuchsizlar kuchi35.000 - 20.000
Xitoy59.000 40.000
Atom odatlar50.000 40.000
Siz nimani o’ylasangiz65.000 50.000
Qadam50.000 30.000
Hayotimiz kengurulari50.000 30.000
Hazrati Ali60.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi
Farzand tarbiyasida 33 xato
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Muqaddima 2
Kuchsizlar kuchi
Xitoy
Atom odatlar
Siz nimani o’ylasangiz
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Hazrati Ali
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
👍6🔥2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo40.000 -31.000
Qalam o’ylar18.000 9.000
Bir vijdon uyg’onur10.000 - 8.000
Erkin ta’lim45.000 -30.000
Turkiston Turkiston35.000 20.000
Kafansiz ko’milganlar15.000 13.000
Forsnomalar55.000 35.000
Kichkina shahzoda10.000 8.000
Sirli yulduz15.000 10.000
Nurli halqachalat15.000 10.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Bormisan70.000 55.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo
Qalam o’ylar
Bir vijdon uyg’onur
Erkin ta’lim
Turkiston Turkiston
Kafansiz ko’milganlar
Forsnomalar
Kichkina shahzoda
Sirli yulduz
Nurli halqachalat
Lider shaxsiyati
Bormisan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥6🥰1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho52.000 40.000
Urush san’ati29.000 15.000
Qatlnoma40.000 30.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
abadiy er50.000 40.000
Oq kema10.000 8.000
Qiyomat20.000 15.000
Qulayotgan tog’lar15.000 12.000
Ko’hna dunyo20.000 16.000
O’tkan kunlar15.000 12.000
Osmondan tushgan pullar15.000 10.00
Alkimyogar12.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
3-qism(Jami 3 ta qism)
Yovuz daho
Urush san’ati
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
abadiy er
Oq kema
Qiyomat
Qulayotgan tog’lar
Ko’hna dunyo
O’tkan kunlar
Osmondan tushgan pullar
Alkimyogar
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤🔥3❤3🔥2
📚 Kitob do‘koniga 1 ta ishchi kerak!
Kitoblar bilan yashaydigan, samimiy va faol insonlarni jamoamizga taklif qilamiz!
🕒 Ish vaqti (yarim stavka):
Haftada 6 kun(1 kun dam kelishiladi)
➤ 08:00 – 14:00 (1 kishi)
🎓 Talabalar uchun ham imkoniyat bor!
Agar darslaringizga xalaqit bermasa, sizni mamnuniyat bilan ishga olamiz.
📌 Talablar:
✔ Tozalikka e’tiborli bo‘lish
✔ Mijozlar bilan bemalol va samimiy muloqot qila olish
✔ Kitob o‘qigan bo‘lish va kitobga mehr
✔ Halol va mas’uliyatli bo‘lish
💰 Maosh:
1 500 000 so‘m + 💼 sotuvdan bonus (KPI) + kserokopiyadan ham foiz
📍 Ish joyi: Chorsu kitoblar markazi(Qamar kitoblar do’koni ro’parasida yo’lning u tarafida)
📩 Murojaat uchun: @ibook_ham
Kitoblar bilan yashaydigan, samimiy va faol insonlarni jamoamizga taklif qilamiz!
🕒 Ish vaqti (yarim stavka):
Haftada 6 kun(1 kun dam kelishiladi)
➤ 08:00 – 14:00 (1 kishi)
🎓 Talabalar uchun ham imkoniyat bor!
Agar darslaringizga xalaqit bermasa, sizni mamnuniyat bilan ishga olamiz.
📌 Talablar:
✔ Tozalikka e’tiborli bo‘lish
✔ Mijozlar bilan bemalol va samimiy muloqot qila olish
✔ Kitob o‘qigan bo‘lish va kitobga mehr
✔ Halol va mas’uliyatli bo‘lish
💰 Maosh:
1 500 000 so‘m + 💼 sotuvdan bonus (KPI) + kserokopiyadan ham foiz
📍 Ish joyi: Chorsu kitoblar markazi(Qamar kitoblar do’koni ro’parasida yo’lning u tarafida)
📩 Murojaat uchun: @ibook_ham
❤18❤🔥4🔥3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar55.000 45.000
Sayfiddin Qutuz55.000 42.000
Temur tuzuklari10.000 8000
Bemor15.000 10.000
O’n sakkizga kirmagan kim bor?15.000 10.000
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q25.000 20.000
Umid uchquni45.000 35.000
Qarzga olingan umr35.000 29.000
Bonu38.000 30.000
Fozil odamlar shahri20.000 15.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Vabo20.000 15.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Al Karnaku kemasidagi qotillik18.000 15.000
Morg ko’chasidagi qotillik28.000 22.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar
Sayfiddin Qutuz
Temur tuzuklari
Bemor
O’n sakkizga kirmagan kim bor?
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q
Umid uchquni
Qarzga olingan umr
Bonu
Fozil odamlar shahri
Avlodlar dovoni
Vabo
Yulduzli tunlar
Al Karnaku kemasidagi qotillik
Morg ko’chasidagi qotillik
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3