MyBook – kitob do‘koni📚
Kevurasla Mybooooook endi shetta😇 Lokatsiya: https://t.me/mybook_savdo/9654 Ish vaqti: 09:00 - 20:00 gacha. Onlayn buyurtmalar uchun: @savdo_mybook 📚 Toshkent shahar bo’ylab: 15.000 so’m 🗺 Viloyatlarga 1 kg 7.000 so’m(starex pochtasi orqali) Sizga qulay…
Mnov do’konimiz manzili!
Bemalol kelib ham xarid qilishlaringiz mumkin!
Bemalol kelib ham xarid qilishlaringiz mumkin!
👍11🕊4❤3🔥3🥰2👏1😁1
🥰 CHEGIRMALARIMIZ QAYTDI
Payg’ambarlar tarixi (sariq)245.000 — 199.900
Riyozus solihiyn245.000 — 179.900
Shamoili Muhammadiya190.000 — 149.000
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)650.000 — 499.000
Musnadi keshiy (qora)400.000 — 319.000
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)245.000 — 209.900
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)255.000 — 209.900
Chaxoryorlar275.000 — 199.999
Qur’on Karim tanlangan suralar125.000 — 64.999
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)450.000 so’m — 379.000
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
Payg’ambarlar tarixi (sariq)
Riyozus solihiyn
Shamoili Muhammadiya
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)
Musnadi keshiy (qora)
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)
Chaxoryorlar
Qur’on Karim tanlangan suralar
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
🔥8❤4❤🔥3👏1
Siz soʻradingiz, biz keltirdik. Moliya, diplomatiya, yuridik universitetining eng oldi yigitlari uchun ajoyib bloknotlar😎
📓Qora qulflanadigan bloknot 65.000
🖋Ruchkasi 12.000
📘Koʻk qulflanadigan bloknot 85.000
🖊Ruchkasi 10.000
🖤Karobkada qora bloknot 90.000
Maqsad kitobi 100.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
📓Qora qulflanadigan bloknot 65.000
🖋Ruchkasi 12.000
📘Koʻk qulflanadigan bloknot 85.000
🖊Ruchkasi 10.000
🖤Karobkada qora bloknot 90.000
Maqsad kitobi 100.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5🔥4😁2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi35.000 - 28.000
Farzand tarbiyasida 33 xato35.000 28.000
Ilm olish odoblari36.000 - 20.000
Dindagi odoblar25.000 - 15.000
Muqaddima 279.000 50.000
Kuchsizlar kuchi35.000 - 20.000
Xitoy59.000 40.000
Atom odatlar50.000 40.000
Siz nimani o’ylasangiz65.000 50.000
Qadam50.000 30.000
Hayotimiz kengurulari50.000 30.000
Hazrati Ali60.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
1-qism(Jami 3 ta qism)
Tarbiyachi
Farzand tarbiyasida 33 xato
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Muqaddima 2
Kuchsizlar kuchi
Xitoy
Atom odatlar
Siz nimani o’ylasangiz
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Hazrati Ali
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
👍6🔥2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo40.000 -31.000
Qalam o’ylar18.000 9.000
Bir vijdon uyg’onur10.000 - 8.000
Erkin ta’lim45.000 -30.000
Turkiston Turkiston35.000 20.000
Kafansiz ko’milganlar15.000 13.000
Forsnomalar55.000 35.000
Kichkina shahzoda10.000 8.000
Sirli yulduz15.000 10.000
Nurli halqachalat15.000 10.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Bormisan70.000 55.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
2-qism(Jami 3 ta qism)
Xavf va rajo
Qalam o’ylar
Bir vijdon uyg’onur
Erkin ta’lim
Turkiston Turkiston
Kafansiz ko’milganlar
Forsnomalar
Kichkina shahzoda
Sirli yulduz
Nurli halqachalat
Lider shaxsiyati
Bormisan
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥6🥰1