Chegirmada 2 dona xolos!
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
👍8❤3❤🔥1🔥1
Forwarded from Marvarid Sadullayeva
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤12❤🔥7👍3🐳2🥰1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish100.000 — 65.000
Bank 4.095.000 — 60.000
Binafsha rang sigir65.000 — 45.000
Good to great85.000 — 50.000
Savdo 10165.000 — 40.000
Savdo san’ati110.000 — 65.000
Bir varoqli marketing reja95.000 — 60.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Good to great
Savdo 101
Savdo san’ati
Bir varoqli marketing reja
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍9❤🔥2🔥2❤1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi115.000 — 70.000
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi80.000 — 55.000
Yolg‘on psixologiyasi80.000 — 55.000
Mahorat90.000 — 55.000
Lider shaxsiyati50.000 — 35.000
Zukkolar va landavurlar60.000 — 40.000
Deyl Karnegi50.000 — 35.000
Yo‘q deya olish san’ati45.000 — 30.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi
Yolg‘on psixologiyasi
Mahorat
Lider shaxsiyati
Zukkolar va landavurlar
Deyl Karnegi
Yo‘q deya olish san’ati
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍8❤🔥1❤1🥰1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Buyuk shaxmat taxtasi65.000 — 45.000
Manipulyativ diktatorlar70.000 — 50.000
Qora oqqush125.000 — 95.000
Qo‘mita 30060.000 — 40.000
Uchinchi dunyodan birinchi dunyoga240.000 — 160.000
Mamlakatlar tanazzuli sabablari115.000 — 95.000
Katta o‘yin95.000 — 75.000
Farovonlik paradoksi115.000 — 80.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Buyuk shaxmat taxtasi
Manipulyativ diktatorlar
Qora oqqush
Qo‘mita 300
Uchinchi dunyodan birinchi dunyoga
Mamlakatlar tanazzuli sabablari
Katta o‘yin
Farovonlik paradoksi
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
❤🔥5👍3🔥3❤2👏1