Chegirmada 2 dona xolos!
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
👍8❤3❤🔥1🔥1
Forwarded from Marvarid Sadullayeva
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤12❤🔥7👍3🐳2🥰1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish100.000 — 65.000
Bank 4.095.000 — 60.000
Binafsha rang sigir65.000 — 45.000
Good to great85.000 — 50.000
Savdo 10165.000 — 40.000
Savdo san’ati110.000 — 65.000
Bir varoqli marketing reja95.000 — 60.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Good to great
Savdo 101
Savdo san’ati
Bir varoqli marketing reja
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍9❤🔥2🔥2❤1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi115.000 — 70.000
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi80.000 — 55.000
Yolg‘on psixologiyasi80.000 — 55.000
Mahorat90.000 — 55.000
Lider shaxsiyati50.000 — 35.000
Zukkolar va landavurlar60.000 — 40.000
Deyl Karnegi50.000 — 35.000
Yo‘q deya olish san’ati45.000 — 30.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi
Yolg‘on psixologiyasi
Mahorat
Lider shaxsiyati
Zukkolar va landavurlar
Deyl Karnegi
Yo‘q deya olish san’ati
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍8❤🔥1❤1🥰1