🌟 “FAQAT 1 TA” — Tarixiy kitoblarga keskin chegirma!!!
57-polk40.000 — 30.000
Xaloskor Sulton45.000 – 25.000
Jaloliddin Manguberdi55.000 — 40.000
Menkim Sohibqiron50.000 — 35.000
Amir Temur65.000 — 45.000
So‘nggi (sh)oh45.000 — 35.000
Salohiddin sahro burguti70.000 – 50.000
Yapon zobiti55.000 — 40.000
Xolid ibn valid95.000 — 65.000
Chingizxon yasog‘i50.000 — 35.000
😍 150.000 so‘mdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
57-polk
Xaloskor Sulton
Jaloliddin Manguberdi
Menkim Sohibqiron
Amir Temur
So‘nggi (sh)oh
Salohiddin sahro burguti
Yapon zobiti
Xolid ibn valid
Chingizxon yasog‘i
😍 150.000 so‘mdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍9❤3🥰2❤🔥1🔥1
😍 Ingliz tilidagi Garry Potter to‘plami chegirmada
🤩 Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn do‘konlarda 800-900 ming sotilgan! O‘zim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.🥲 Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 so‘m
😱 Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn savdo.
🤩 Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn do‘konlarda 800-900 ming sotilgan! O‘zim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.🥲 Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 so‘m
😱 Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn savdo.
👍13❤🔥7❤6🤩5😭2
https://t.me/ijaralar_talabalar – variantlar ko’rish uchun
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Telegram
HALOL Ijara | Sotuv | Kvartiralar
Bizda istalgan hududdan istalgan uslubdagi kvartiralarni ijaraga, sotib olishga topishingiz mumkin!
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
❤🔥4👍4❤2🥰1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari115.000 — 70.000
Noldan birga95.000 — 65.000
Ozor berma100.000 — 65.000
Baxt yetkazish100.000 — 65.000
Bank 4.095.000 — 60.000
Binafsha rang sigir65.000 — 45.000
Savdo 10165.000 — 40.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari
Noldan birga
Ozor berma
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Savdo 101
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
❤4🔥3🥰3❤🔥1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Yumshoq kuch60.000 — 40.000
Buyuk shaxmat taxtasi65.000 – 45.000
Manipulyativ diktatorlar70.000 — 50.000
Muvaffaquyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi80.000 — 55.000
Lider shaxsiyati50.000 — 35.000
Deyl Karnegi50.000 – 35.000
Zukkolar va landavurlar60.000 — 40.000
Atom odatlar65.000 — 45.000
Iroda kuchi65.000 — 45.000
Ikki diana75.000 — 50.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Yumshoq kuch
Buyuk shaxmat taxtasi
Manipulyativ diktatorlar
Muvaffaquyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi
Lider shaxsiyati
Deyl Karnegi
Zukkolar va landavurlar
Atom odatlar
Iroda kuchi
Ikki diana
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍8❤4🥰2❤🔥1😍1