🐈⬛️ Usta va Margarita
Mixail Bulgakovning mashhur asari nafaqat fantastik hikoyasi, balki hayotni o‘zgartiruvchi falsafiy fikrlari bilan ham mashhur. Sirli voqealar, sirli shaxslar va sehrli dunyo.
🖤 O‘zingizni bu mo‘jizaviy asar olamiga sho‘ng‘iting va qalbingizni o‘zgartiring.
Narxi: 35.000 so'm
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
Mixail Bulgakovning mashhur asari nafaqat fantastik hikoyasi, balki hayotni o‘zgartiruvchi falsafiy fikrlari bilan ham mashhur. Sirli voqealar, sirli shaxslar va sehrli dunyo.
📖 Syujetga nazar solamiz;
* Margarita va Ustaning muhabbati
* Sirli Voland va uning yo‘ldoshlari
* Sehrli kuchlar va ularning shahardagi ta’siri
🖤 O‘zingizni bu mo‘jizaviy asar olamiga sho‘ng‘iting va qalbingizni o‘zgartiring.
Narxi: 35.000 so'm
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
❤13👍6👏3❤🔥1
Hamma yaxshimi? Salomatliklar joyidami?!
Bizda ozroq muammolar tufayli faoliyatimiz deyarli to‘xtab qoldi. Buyurtmalar ham olinmayapti. Faqat eski buyurtmalar chiqarilyapti.
Bizda ozroq muammolar tufayli faoliyatimiz deyarli to‘xtab qoldi. Buyurtmalar ham olinmayapti. Faqat eski buyurtmalar chiqarilyapti.
😭26❤9😢8👍3🤯2❤🔥1
MyBook – kitob do‘koni📚
Hamma yaxshimi? Salomatliklar joyidami?! Bizda ozroq muammolar tufayli faoliyatimiz deyarli to‘xtab qoldi. Buyurtmalar ham olinmayapti. Faqat eski buyurtmalar chiqarilyapti.
Faoliyatimizni qayta tiklaymiz!
Tez kunda katta chegirmalar bilan boshlaymiz!
Bizni sindirish oson emas. Muammolar tufayli bunday oson yengilmaymiz biz!
Tez kunda katta chegirmalar bilan boshlaymiz!
Bizni sindirish oson emas. Muammolar tufayli bunday oson yengilmaymiz biz!
❤34🔥22🥰4👍3👏2❤🔥1😍1🐳1🌚1
😍 Rus tilidagi klassik eng TOP asarlar chegirmada!
😱 Eng muhimi orginal muqova va yuqori sifatdagi bosma! Bularning har biri 50-60-70 mingdan sotilgan paytida!
😉 Hozir esa donasi: 3$ dan xolos!
Atiga shugina qolgan xolos. Bu kitoblarni sotib, tugatsak. Keyin buyog‘i asosan faqat o‘zbekcha sotardik!
🙃 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo – onlayn savdo!
😱 Eng muhimi orginal muqova va yuqori sifatdagi bosma! Bularning har biri 50-60-70 mingdan sotilgan paytida!
😉 Hozir esa donasi: 3$ dan xolos!
Atiga shugina qolgan xolos. Bu kitoblarni sotib, tugatsak. Keyin buyog‘i asosan faqat o‘zbekcha sotardik!
🙃 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo – onlayn savdo!
❤12👍8❤🔥2🥰1
MyBook – kitob do‘koni📚
😍 Rus tilidagi klassik eng TOP asarlar chegirmada! 😱 Eng muhimi orginal muqova va yuqori sifatdagi bosma! Bularning har biri 50-60-70 mingdan sotilgan paytida! 😉 Hozir esa donasi: 3$ dan xolos! Atiga shugina qolgan xolos. Bu kitoblarni sotib, tugatsak.…
Kanalimiz yana ommaviylashtirildi☺️
👍13🥰5❤2❤🔥2
Forwarded from Aziza
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Rahmat ovoldim ishilaga rivoj Hicham tox'tamasin ishila. Hursand qilishda davom etvuriyla. 🌹👍 puli tolanmasayam soralgan kitoblaniyam bervoribsiz va tekin dastafka uchun ham tashakkur 🌷
🥰6❤🔥2❤2🔥2👍1👏1
🌟 “FAQAT 1 TA” — Tarixiy kitoblarga keskin chegirma!!!
57-polk40.000 — 30.000
Xaloskor Sulton45.000 – 25.000
Jaloliddin Manguberdi55.000 — 40.000
Menkim Sohibqiron50.000 — 35.000
Amir Temur65.000 — 45.000
So‘nggi (sh)oh45.000 — 35.000
Salohiddin sahro burguti70.000 – 50.000
Yapon zobiti55.000 — 40.000
Xolid ibn valid95.000 — 65.000
Chingizxon yasog‘i50.000 — 35.000
😍 150.000 so‘mdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
57-polk
Xaloskor Sulton
Jaloliddin Manguberdi
Menkim Sohibqiron
Amir Temur
So‘nggi (sh)oh
Salohiddin sahro burguti
Yapon zobiti
Xolid ibn valid
Chingizxon yasog‘i
😍 150.000 so‘mdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍9❤3🥰2❤🔥1🔥1
😍 Ingliz tilidagi Garry Potter to‘plami chegirmada
🤩 Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn do‘konlarda 800-900 ming sotilgan! O‘zim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.🥲 Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 so‘m
😱 Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn savdo.
🤩 Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn do‘konlarda 800-900 ming sotilgan! O‘zim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.🥲 Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 so‘m
😱 Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn savdo.
👍13❤🔥7❤6🤩5😭2
https://t.me/ijaralar_talabalar – variantlar ko’rish uchun
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Telegram
HALOL Ijara | Sotuv | Kvartiralar
Bizda istalgan hududdan istalgan uslubdagi kvartiralarni ijaraga, sotib olishga topishingiz mumkin!
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
❤🔥4👍4❤2🥰1