🤭 Maxsus chegirmalar! 6-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Soʻnggu toʻfon25.000 20.000
Tanbehul gʻofilin105.000 85.000
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari60.000 50.000
Voz kecholmaslik qarori37.000 30.000
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil35.000 28.000
Muhabbat oyatlari40.000 34.000
Qadam50.000 35.000
Hayotimiz kengurulari50.000 35.000
Qatlnoma40.000 25.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
Abadiy er50.000 40.000
Usta va Margarita30.000 25.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Soʻnggu toʻfon
Tanbehul gʻofilin
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari
Voz kecholmaslik qarori
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil
Muhabbat oyatlari
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
Abadiy er
Usta va Margarita
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 7-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati35.000 28.000
Momo yer qoʻshigʻi15.000 13.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 13.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Navoiy20.000 16.000
Sarvqomat dilbarim10.000 8.000
Oq kema10.000 8.000
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor15.000 10.000
Sudxoʻrning oʻlimi10.000 9.000
Turkiy Guliston yoxud axloq10.000 8.000
Bemor15.000 10.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati
Momo yer qoʻshigʻi
Yulduzlar mangu yonadi
Yulduzli tunlar
Avlodlar dovoni
Navoiy
Sarvqomat dilbarim
Oq kema
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor
Sudxoʻrning oʻlimi
Turkiy Guliston yoxud axloq
Bemor
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4🔥3❤🔥2
🤭 Maxsus chegirmalar! 8-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar20.000 15.000
Yoʻqotganlarim va topganlarim35.000 29.000
Oydinda yurgan odamlar15.000 13.000
Urush farzandi15.000 10.000
Bahor bulutlari10.000 9.000
Qiyomat qarz10.000 9.000
Iqrornoma15.000 10.000
Tirilish30.000 25.000
Alvido qurol20.000 16.000
Qulayotgan togʻlar15.000 13.000
198452.000 42.000
Chol va dengiz10.000 9.000
Raqamli qal'a78.000 62.000
Hokimiyatning 48 qoidasi95.000 75.000
Ibtido66.000 55.000
Qabohat girdobi35.000 28.000
Oʻgʻirlangan bolalik35.000 28.000
"Surgun"dagi sarguzashtlar35.000 28.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar
Yoʻqotganlarim va topganlarim
Oydinda yurgan odamlar
Urush farzandi
Bahor bulutlari
Qiyomat qarz
Iqrornoma
Tirilish
Alvido qurol
Qulayotgan togʻlar
1984
Chol va dengiz
Raqamli qal'a
Hokimiyatning 48 qoidasi
Ibtido
Qabohat girdobi
Oʻgʻirlangan bolalik
"Surgun"dagi sarguzashtlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7🔥1
🔥3❤🔥1
Do’stlar bizga tarjimon kerak. Va tarjimondan tayyor tarjima kitob kerak.
Kitob chiqaramiz!
Kitob chiqaramiz!
❤🔥15🤣13🔥4❤1👍1
Bugun barchangizni kutib qolamiz!
Barcha kitoblarga katta chegirmalar bo’ladi. Yopilish oldi ulgurib qolinglar!
Barcha kitoblarga katta chegirmalar bo’ladi. Yopilish oldi ulgurib qolinglar!
❤9🔥2
🔥 30-oktabrgacha
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20-30 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik —79.000 so’m 59.000 so’m
40 smlik —89.000 so’m 69.000 so’m
50 smlik —99.000 so’m 79.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20-30 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik —
40 smlik —
50 smlik —
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
🔥3❤1
MyBook – kitob do‘koni📚
🔥 30-oktabrgacha Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha. Bemalol 10-20-30 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi. Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi) Narxlari: 30 smlik — 79.000 so’m 59.000 so’m 40 smlik — 89.000 so’m…
BUYURTMANGIZGA istalgan o’lchamli, istalgan miqdorda JAVONCHAdan xarid qiling va buyurtmangiz BEPUL yetkazib beriladi!
Toshkent ichida uyingizgacha, Viloyatlarga starex pochta ofisigacha!
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Toshkent ichida uyingizgacha, Viloyatlarga starex pochta ofisigacha!
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
❤4🔥1
👏1
😍 Ruscha kitoblarga 70% gacha chegirmalar
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Narxini bilish uchun kitobni belgilab adminga yozing.
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Narxini bilish uchun kitobni belgilab adminga yozing.
🌚3❤1🔥1
Faqat 1 dona to’plamga shunday imkoniyat!
🥰 Tafsiri Hilol - hech bir ta’rifga hojat qoldirmagan kitob…
O‘zingiz ololmasangiz yoki mister X dan kutayotgan bo‘lsangiz yuborib qo‘ying shu postni o‘ziga, tushunib olar…
Narxi:900.000 emas 760.000 so’m
Yetkazib berish xizmati BEPUL! Butun O‘zbekiston bo‘ylab.
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘kon
🥰 Tafsiri Hilol - hech bir ta’rifga hojat qoldirmagan kitob…
O‘zingiz ololmasangiz yoki mister X dan kutayotgan bo‘lsangiz yuborib qo‘ying shu postni o‘ziga, tushunib olar…
Narxi:
Yetkazib berish xizmati BEPUL! Butun O‘zbekiston bo‘ylab.
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘kon
🔥7🤯7❤5👏2😢2😁1
❤4👍1