🤭 Maxsus chegirmalar! 3-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik62.000 50.000
Uch og'ayni52.000 44.000
Umid uchquni45.000 35.000
Zafar darvozasi60.000 50.000
Jannatdagi soyalar50.000 42.000
Lisabondagi tun35.000 28.000
Qirolichaning yurishi60.000 50.000
Bir kun65.000 50.000
Qoʻzichoqlar sukunati50.000 40.000
DaVinchi siri30.000 25.000
Kichkina honimlar55.000 45.000
Qizil ajdarho60.000 50.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik
Uch og'ayni
Umid uchquni
Zafar darvozasi
Jannatdagi soyalar
Lisabondagi tun
Qirolichaning yurishi
Bir kun
Qoʻzichoqlar sukunati
DaVinchi siri
Kichkina honimlar
Qizil ajdarho
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6😭4
🤭 Maxsus chegirmalar! 4-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Savdo chempionlari35.000 26.000
Million dollarlik xatolar45.000 35.000
Psixonayranglar50.000 40.000
Raqobatga qarshi hamkorlik40.000 31.000
Sos35.000 26.000
Vavilonlik eng boy odam15.000 11.000
Choʻqintirgan ota50.000 42.000
Sezar birotoning parvozi va inqirozi65.000 50.000
Uch qalb35.000 28.000
Qissasi Rabgʻuziy25.000 20.000
Tun zulmati ortida45.000 35.000
Alloh bilan koʻngil suhbati namoz70.000 55.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Savdo chempionlari
Million dollarlik xatolar
Psixonayranglar
Raqobatga qarshi hamkorlik
Sos
Vavilonlik eng boy odam
Choʻqintirgan ota
Sezar birotoning parvozi va inqirozi
Uch qalb
Qissasi Rabgʻuziy
Tun zulmati ortida
Alloh bilan koʻngil suhbati namoz
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
😁4❤2🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 5-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Uchdan keyin kech55.000 45.000
Bola odobi bilan aziz45.000 35.000
Uchgacha ayni vaqti55.000 45.000
Nikoh axloqi35.000 28.000
Oila axloqi40.000 32.000
Oila saodat maskani35.000 30.000
Ijtimoiy odoblar95.000 75.000
Tarbiyaga oid hadislar43.000 35.000
Olam odam din va ilm100.000 80.000
Eng baxtli oila60.000 47.000
Baqirmaydigan onalar35.000 29.000
Morg koʻchasidagi qotillik28.000 24.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Uchdan keyin kech
Bola odobi bilan aziz
Uchgacha ayni vaqti
Nikoh axloqi
Oila axloqi
Oila saodat maskani
Ijtimoiy odoblar
Tarbiyaga oid hadislar
Olam odam din va ilm
Eng baxtli oila
Baqirmaydigan onalar
Morg koʻchasidagi qotillik
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3🔥2👍1
🤭 Maxsus chegirmalar! 6-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Soʻnggu toʻfon25.000 20.000
Tanbehul gʻofilin105.000 85.000
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari60.000 50.000
Voz kecholmaslik qarori37.000 30.000
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil35.000 28.000
Muhabbat oyatlari40.000 34.000
Qadam50.000 35.000
Hayotimiz kengurulari50.000 35.000
Qatlnoma40.000 25.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
Abadiy er50.000 40.000
Usta va Margarita30.000 25.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Soʻnggu toʻfon
Tanbehul gʻofilin
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari
Voz kecholmaslik qarori
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil
Muhabbat oyatlari
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
Abadiy er
Usta va Margarita
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 7-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati35.000 28.000
Momo yer qoʻshigʻi15.000 13.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 13.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Navoiy20.000 16.000
Sarvqomat dilbarim10.000 8.000
Oq kema10.000 8.000
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor15.000 10.000
Sudxoʻrning oʻlimi10.000 9.000
Turkiy Guliston yoxud axloq10.000 8.000
Bemor15.000 10.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati
Momo yer qoʻshigʻi
Yulduzlar mangu yonadi
Yulduzli tunlar
Avlodlar dovoni
Navoiy
Sarvqomat dilbarim
Oq kema
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor
Sudxoʻrning oʻlimi
Turkiy Guliston yoxud axloq
Bemor
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4🔥3❤🔥2
🤭 Maxsus chegirmalar! 8-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar20.000 15.000
Yoʻqotganlarim va topganlarim35.000 29.000
Oydinda yurgan odamlar15.000 13.000
Urush farzandi15.000 10.000
Bahor bulutlari10.000 9.000
Qiyomat qarz10.000 9.000
Iqrornoma15.000 10.000
Tirilish30.000 25.000
Alvido qurol20.000 16.000
Qulayotgan togʻlar15.000 13.000
198452.000 42.000
Chol va dengiz10.000 9.000
Raqamli qal'a78.000 62.000
Hokimiyatning 48 qoidasi95.000 75.000
Ibtido66.000 55.000
Qabohat girdobi35.000 28.000
Oʻgʻirlangan bolalik35.000 28.000
"Surgun"dagi sarguzashtlar35.000 28.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar
Yoʻqotganlarim va topganlarim
Oydinda yurgan odamlar
Urush farzandi
Bahor bulutlari
Qiyomat qarz
Iqrornoma
Tirilish
Alvido qurol
Qulayotgan togʻlar
1984
Chol va dengiz
Raqamli qal'a
Hokimiyatning 48 qoidasi
Ibtido
Qabohat girdobi
Oʻgʻirlangan bolalik
"Surgun"dagi sarguzashtlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7🔥1
🔥3❤🔥1
Do’stlar bizga tarjimon kerak. Va tarjimondan tayyor tarjima kitob kerak.
Kitob chiqaramiz!
Kitob chiqaramiz!
❤🔥15🤣13🔥4❤1👍1
Bugun barchangizni kutib qolamiz!
Barcha kitoblarga katta chegirmalar bo’ladi. Yopilish oldi ulgurib qolinglar!
Barcha kitoblarga katta chegirmalar bo’ladi. Yopilish oldi ulgurib qolinglar!
❤9🔥2
🔥 30-oktabrgacha
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20-30 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik —79.000 so’m 59.000 so’m
40 smlik —89.000 so’m 69.000 so’m
50 smlik —99.000 so’m 79.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20-30 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik —
40 smlik —
50 smlik —
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
🔥3❤1