https://www.instagram.com/reel/DPqj7yNDALL/?igsh=MTRqMHkwZ29xdjQ2Ng==
Siz tengilar o’ynab kulib yuribdi, sizchi?
Siz tengilar o’ynab kulib yuribdi, sizchi?
❤7
🤭 Maxsus chegirmalar! 7-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati35.000 28.000
Momo yer qoʻshigʻi15.000 13.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 13.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Navoiy20.000 16.000
Sarvqomat dilbarim10.000 8.000
Oq kema10.000 8.000
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor15.000 10.000
Sudxoʻrning oʻlimi10.000 9.000
Turkiy Guliston yoxud axloq10.000 8.000
Bemor15.000 10.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Amir temur saltanati
Momo yer qoʻshigʻi
Yulduzlar mangu yonadi
Yulduzli tunlar
Avlodlar dovoni
Navoiy
Sarvqomat dilbarim
Oq kema
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor
Sudxoʻrning oʻlimi
Turkiy Guliston yoxud axloq
Bemor
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6👍1🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 8-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar20.000 15.000
Yoʻqotganlarim va topganlarim35.000 29.000
Oydinda yurgan odamlar15.000 13.000
Urush farzandi15.000 10.000
Bahor bulutlari10.000 9.000
Qiyomat qarz10.000 9.000
Iqrornoma15.000 10.000
Tirilish30.000 25.000
Alvido qurol20.000 16.000
Qulayotgan togʻlar15.000 13.000
198452.000 42.000
Chol va dengiz10.000 9.000
Raqamli qal'a78.000 62.000
Hokimiyatning 48 qoidasi95.000 75.000
Ibtido66.000 55.000
Qabohat girdobi35.000 28.000
Oʻgʻirlangan bolalik35.000 28.000
"Surgun"dagi sarguzashtlar35.000 28.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Tushda kechgan umrlar
Yoʻqotganlarim va topganlarim
Oydinda yurgan odamlar
Urush farzandi
Bahor bulutlari
Qiyomat qarz
Iqrornoma
Tirilish
Alvido qurol
Qulayotgan togʻlar
1984
Chol va dengiz
Raqamli qal'a
Hokimiyatning 48 qoidasi
Ibtido
Qabohat girdobi
Oʻgʻirlangan bolalik
"Surgun"dagi sarguzashtlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤11🔥2
👏6🔥4❤2
😁7🔥2❤🔥1👏1
❤6👍1
https://www.instagram.com/reel/DPtlM1xDEfa/?igsh=enE5MmV2bTQ4NXZ5
Kitob o’qishni endi boshlayotganlar uchun maxsus
Kitob o’qishni endi boshlayotganlar uchun maxsus
❤7👍2🔥1👏1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤8🔥6❤🔥1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥5❤🔥3❤1😍1
🔥3❤1🥰1
https://www.instagram.com/reel/DPvHq0HDNqr/?igsh=MW5iaHRtaXphZDE4aQ==
Bu kitob o’ziga shu qadar kuchli falsafani bog’laganki…
Bu kitob o’ziga shu qadar kuchli falsafani bog’laganki…
🥰3👏2❤1
🔥3😁2
https://www.instagram.com/reel/DPvvvn3jG1-/?igsh=MTFxMzh4czR4ZGRraQ==
Nega hech kim shunday kitob haqida gapirmaydi?
Nega hech kim shunday kitob haqida gapirmaydi?
🔥5😍1
https://www.instagram.com/reel/DPwPwH4jIcX/?igsh=MWt2NTV6ZHVibXB5OQ==
Urush hamma narsamizni tortib oldi🤧
Urush hamma narsamizni tortib oldi🤧
😭5🔥1
❤3