#kunkitobi
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
• Muqovasi – qattiq;
• Sahifa – 110 bet;
• Narxi – 30.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8❤🔥3🔥1
🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8🔥2🥰2🕊1
#kunkitobi
Islomga bagʻishlangan umr - bu nafaqat bir insonning hayoti balki butun bir e’tiqod Va ma’naviyatga bagʻishlangan umrning ibratli namunasi Kitob muallifi oʻzi yaqindan tanigan birga oʻsgan Va birga ilm yoʻlini bosgan ukalari Muhammad Amin Muhammad Yusuf tomonlaridan yozilgan.
Kitobning oʻziga xos jihati u nafaqat bir olimning hayotini yoritadi balki butun bir avlodning ilmga ma’naviyatga Va Islomga boʻlgan hurmatini aks ettiradi.
Iqtibos:
«Muhammad Sodiq talabalаr ichida ajralib turadi. Butun fikri-zikri ilmda. Bunday razm solsаm, ilmdan boshqa narsani o‘ylamaydi. Yursa ham, tursa ham ilm bilan band. Iqtidorli, odobli talaba. Inshaalloh, kelgusida yetuk olim bo‘ladi, degan umiddaman».
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Islomga bagʻishlangan umr - bu nafaqat bir insonning hayoti balki butun bir e’tiqod Va ma’naviyatga bagʻishlangan umrning ibratli namunasi Kitob muallifi oʻzi yaqindan tanigan birga oʻsgan Va birga ilm yoʻlini bosgan ukalari Muhammad Amin Muhammad Yusuf tomonlaridan yozilgan.
Kitobning oʻziga xos jihati u nafaqat bir olimning hayotini yoritadi balki butun bir avlodning ilmga ma’naviyatga Va Islomga boʻlgan hurmatini aks ettiradi.
Iqtibos:
«Muhammad Sodiq talabalаr ichida ajralib turadi. Butun fikri-zikri ilmda. Bunday razm solsаm, ilmdan boshqa narsani o‘ylamaydi. Yursa ham, tursa ham ilm bilan band. Iqtidorli, odobli talaba. Inshaalloh, kelgusida yetuk olim bo‘ladi, degan umiddaman».
• Muqovasi – qattiq;
• Sahifa – 184 bet;
• Narxi – 50.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤15👍3🔥2❤🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 1-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq75.000 60.000
Ochlik75.000 60.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 70.000
Bormisan?70.000 55.000
Avf et, Allohim60.000 50.000
Tafakkur qilmaysizlarmi?75.000 60.000
Olamlar parvardigori80.000 62.000
Raxiyqul mahtum80.000 62.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
O’kinma80.000 65.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq
Ochlik
Qur’on qalblar shifosi
Bormisan?
Avf et, Allohim
Tafakkur qilmaysizlarmi?
Olamlar parvardigori
Raxiyqul mahtum
Kimiyoi saodat
O’kinma
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥2
🤭 Maxsus chegirmalar! 2-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi68.000 60.000
Anti karnegi40.000 34.000
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari45.000 34.000
Ikigay60.000 50.000
Beparvolikning nozik san'ati54.000 44.000
Yolgʻon psixologiyasi80.000 65.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Buni marketing deydilar80.000 65.000
Atom odatlar50.000 40.000
Omma psixologiyasi30.000 25.000
Deyl karnegi40.000 30.000
Erkin ta'lim45.000 35.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi
Anti karnegi
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari
Ikigay
Beparvolikning nozik san'ati
Yolgʻon psixologiyasi
Lider shaxsiyati
Buni marketing deydilar
Atom odatlar
Omma psixologiyasi
Deyl karnegi
Erkin ta'lim
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤9🔥2
🔥5😍2❤1
🔥5🌚2❤1
🤭 Maxsus chegirmalar! 3-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik62.000 50.000
Uch og'ayni52.000 44.000
Umid uchquni45.000 35.000
Zafar darvozasi60.000 50.000
Jannatdagi soyalar50.000 42.000
Lisabondagi tun35.000 28.000
Qirolichaning yurishi60.000 50.000
Bir kun65.000 50.000
Qoʻzichoqlar sukunati50.000 40.000
DaVinchi siri30.000 25.000
Kichkina honimlar55.000 45.000
Qizil ajdarho60.000 50.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Qora yodgorlik
Uch og'ayni
Umid uchquni
Zafar darvozasi
Jannatdagi soyalar
Lisabondagi tun
Qirolichaning yurishi
Bir kun
Qoʻzichoqlar sukunati
DaVinchi siri
Kichkina honimlar
Qizil ajdarho
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7🔥1🐳1