🤭 Maxsus chegirmalar! 7-qism
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Amir temur saltanati35.000 28.000
Momo yer qoʻshigʻi15.000 13.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 13.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Navoiy20.000 16.000
Sarvqomat dilbarim10.000 8.000
Oq kema10.000 8.000
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor15.000 10.000
Sudxoʻrning oʻlimi10.000 9.000
Turkiy Guliston yoxud axloq10.000 8.000
Bemor15.000 10.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Amir temur saltanati
Momo yer qoʻshigʻi
Yulduzlar mangu yonadi
Yulduzli tunlar
Avlodlar dovoni
Navoiy
Sarvqomat dilbarim
Oq kema
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor
Sudxoʻrning oʻlimi
Turkiy Guliston yoxud axloq
Bemor
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥5❤1
🤭 Maxsus chegirmalar! 8-qism
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Tushda kechgan umrlar20.000 15.000
Yoʻqotganlarim va topganlarim35.000 29.000
Oydinda yurgan odamlar15.000 13.000
Urush farzandi15.000 10.000
Bahor bulutlari10.000 9.000
Qiyomat qarz10.000 9.000
Iqrornoma15.000 10.000
Tirilish30.000 25.000
Alvido qurol20.000 16.000
Qulayotgan togʻlar15.000 13.000
198452.000 42.000
Chol va dengiz10.000 9.000
Raqamli qal'a78.000 62.000
Hokimiyatning 48 qoidasi95.000 75.000
Ibtido66.000 55.000
Qabohat girdobi35.000 28.000
Oʻgʻirlangan bolalik35.000 28.000
"Surgun"dagi sarguzashtlar35.000 28.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Tushda kechgan umrlar
Yoʻqotganlarim va topganlarim
Oydinda yurgan odamlar
Urush farzandi
Bahor bulutlari
Qiyomat qarz
Iqrornoma
Tirilish
Alvido qurol
Qulayotgan togʻlar
1984
Chol va dengiz
Raqamli qal'a
Hokimiyatning 48 qoidasi
Ibtido
Qabohat girdobi
Oʻgʻirlangan bolalik
"Surgun"dagi sarguzashtlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥7❤5
#kunkitobi
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
• Muqovasi – qattiq;
• Sahifa – 110 bet;
• Narxi – 30.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8❤🔥3🔥1
🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8🔥2🥰2🕊1
#kunkitobi
Islomga bagʻishlangan umr - bu nafaqat bir insonning hayoti balki butun bir e’tiqod Va ma’naviyatga bagʻishlangan umrning ibratli namunasi Kitob muallifi oʻzi yaqindan tanigan birga oʻsgan Va birga ilm yoʻlini bosgan ukalari Muhammad Amin Muhammad Yusuf tomonlaridan yozilgan.
Kitobning oʻziga xos jihati u nafaqat bir olimning hayotini yoritadi balki butun bir avlodning ilmga ma’naviyatga Va Islomga boʻlgan hurmatini aks ettiradi.
Iqtibos:
«Muhammad Sodiq talabalаr ichida ajralib turadi. Butun fikri-zikri ilmda. Bunday razm solsаm, ilmdan boshqa narsani o‘ylamaydi. Yursa ham, tursa ham ilm bilan band. Iqtidorli, odobli talaba. Inshaalloh, kelgusida yetuk olim bo‘ladi, degan umiddaman».
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Islomga bagʻishlangan umr - bu nafaqat bir insonning hayoti balki butun bir e’tiqod Va ma’naviyatga bagʻishlangan umrning ibratli namunasi Kitob muallifi oʻzi yaqindan tanigan birga oʻsgan Va birga ilm yoʻlini bosgan ukalari Muhammad Amin Muhammad Yusuf tomonlaridan yozilgan.
Kitobning oʻziga xos jihati u nafaqat bir olimning hayotini yoritadi balki butun bir avlodning ilmga ma’naviyatga Va Islomga boʻlgan hurmatini aks ettiradi.
Iqtibos:
«Muhammad Sodiq talabalаr ichida ajralib turadi. Butun fikri-zikri ilmda. Bunday razm solsаm, ilmdan boshqa narsani o‘ylamaydi. Yursa ham, tursa ham ilm bilan band. Iqtidorli, odobli talaba. Inshaalloh, kelgusida yetuk olim bo‘ladi, degan umiddaman».
• Muqovasi – qattiq;
• Sahifa – 184 bet;
• Narxi – 50.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤15👍3🔥2❤🔥1
🤭 Maxsus chegirmalar! 1-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq75.000 60.000
Ochlik75.000 60.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 70.000
Bormisan?70.000 55.000
Avf et, Allohim60.000 50.000
Tafakkur qilmaysizlarmi?75.000 60.000
Olamlar parvardigori80.000 62.000
Raxiyqul mahtum80.000 62.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
O’kinma80.000 65.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Yashamoq
Ochlik
Qur’on qalblar shifosi
Bormisan?
Avf et, Allohim
Tafakkur qilmaysizlarmi?
Olamlar parvardigori
Raxiyqul mahtum
Kimiyoi saodat
O’kinma
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥2
🤭 Maxsus chegirmalar! 2-qism
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi68.000 60.000
Anti karnegi40.000 34.000
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari45.000 34.000
Ikigay60.000 50.000
Beparvolikning nozik san'ati54.000 44.000
Yolgʻon psixologiyasi80.000 65.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Buni marketing deydilar80.000 65.000
Atom odatlar50.000 40.000
Omma psixologiyasi30.000 25.000
Deyl karnegi40.000 30.000
Erkin ta'lim45.000 35.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
YOPILISH OLDI XAYRLASHUV CHEGIRMASI!
Iroda kuchi
Anti karnegi
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari
Ikigay
Beparvolikning nozik san'ati
Yolgʻon psixologiyasi
Lider shaxsiyati
Buni marketing deydilar
Atom odatlar
Omma psixologiyasi
Deyl karnegi
Erkin ta'lim
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤9🔥2