🤭 Maxsus chegirmalar! 5-qism
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Uchdan keyin kech55.000 45.000
Bola odobi bilan aziz45.000 35.000
Uchgacha ayni vaqti55.000 45.000
Nikoh axloqi35.000 28.000
Oila axloqi40.000 32.000
Oila saodat maskani35.000 30.000
Ijtimoiy odoblar95.000 75.000
Tarbiyaga oid hadislar43.000 35.000
Olam odam din va ilm100.000 80.000
Eng baxtli oila60.000 47.000
Baqirmaydigan onalar35.000 29.000
Morg koʻchasidagi qotillik28.000 24.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Uchdan keyin kech
Bola odobi bilan aziz
Uchgacha ayni vaqti
Nikoh axloqi
Oila axloqi
Oila saodat maskani
Ijtimoiy odoblar
Tarbiyaga oid hadislar
Olam odam din va ilm
Eng baxtli oila
Baqirmaydigan onalar
Morg koʻchasidagi qotillik
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5🔥1👏1
🤭 Maxsus chegirmalar! 6-qism
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Soʻnggu toʻfon25.000 20.000
Tanbehul gʻofilin105.000 85.000
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari60.000 50.000
Voz kecholmaslik qarori37.000 30.000
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil35.000 28.000
Muhabbat oyatlari40.000 34.000
Qadam50.000 35.000
Hayotimiz kengurulari50.000 35.000
Qatlnoma40.000 25.000
Qodiriy qidirgan kitob48.000 35.000
Abadiy er50.000 40.000
Usta va Margarita30.000 25.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Soʻnggu toʻfon
Tanbehul gʻofilin
Jannatga yoʻl yoki qiyomat xabarlari
Voz kecholmaslik qarori
Xar narsaga tashvish chekma ey koʻngil
Muhabbat oyatlari
Qadam
Hayotimiz kengurulari
Qatlnoma
Qodiriy qidirgan kitob
Abadiy er
Usta va Margarita
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7👍1
🤭 Maxsus chegirmalar! 7-qism
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Amir temur saltanati35.000 28.000
Momo yer qoʻshigʻi15.000 13.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 13.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Navoiy20.000 16.000
Sarvqomat dilbarim10.000 8.000
Oq kema10.000 8.000
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor15.000 10.000
Sudxoʻrning oʻlimi10.000 9.000
Turkiy Guliston yoxud axloq10.000 8.000
Bemor15.000 10.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Amir temur saltanati
Momo yer qoʻshigʻi
Yulduzlar mangu yonadi
Yulduzli tunlar
Avlodlar dovoni
Navoiy
Sarvqomat dilbarim
Oq kema
Oʻn sakkizga kirmagan kim bor
Sudxoʻrning oʻlimi
Turkiy Guliston yoxud axloq
Bemor
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥5❤1
🤭 Maxsus chegirmalar! 8-qism
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Tushda kechgan umrlar20.000 15.000
Yoʻqotganlarim va topganlarim35.000 29.000
Oydinda yurgan odamlar15.000 13.000
Urush farzandi15.000 10.000
Bahor bulutlari10.000 9.000
Qiyomat qarz10.000 9.000
Iqrornoma15.000 10.000
Tirilish30.000 25.000
Alvido qurol20.000 16.000
Qulayotgan togʻlar15.000 13.000
198452.000 42.000
Chol va dengiz10.000 9.000
Raqamli qal'a78.000 62.000
Hokimiyatning 48 qoidasi95.000 75.000
Ibtido66.000 55.000
Qabohat girdobi35.000 28.000
Oʻgʻirlangan bolalik35.000 28.000
"Surgun"dagi sarguzashtlar35.000 28.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
6-oktabrdan 11-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Tushda kechgan umrlar
Yoʻqotganlarim va topganlarim
Oydinda yurgan odamlar
Urush farzandi
Bahor bulutlari
Qiyomat qarz
Iqrornoma
Tirilish
Alvido qurol
Qulayotgan togʻlar
1984
Chol va dengiz
Raqamli qal'a
Hokimiyatning 48 qoidasi
Ibtido
Qabohat girdobi
Oʻgʻirlangan bolalik
"Surgun"dagi sarguzashtlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: pochta xizmati orqali
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥7❤5
#kunkitobi
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Muhammad Said Ramazon Butiy — "Yashirin gunohlar"
📔 Ushbu kitob inson qalbida yashirin bo'lgan, ammo ruhiy salomatlikni buzadigan, insonni o'zidan uzoqlashtiradigan gunohlarni ochib beradi. Bu asar nafaqat diniy, balki psixologik nuqtai nazardan ham muhim ahamiyatga ega.
📌 Kitobda keltirilgan misollar va hikoyalar har bir o'quvchini o'z xatolarini tushunishga, ularni yengishga va ichki poklanishga undaydi.
• Muqovasi – qattiq;
• Sahifa – 110 bet;
• Narxi – 30.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8❤🔥3🔥1
🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷🪷
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Oʻzingiz yolgʻiz yurmaganingizdek, kitoblaringizni ham hamrohsiz qoldirmang.
Eng chiroyli bookmarklarimizdan hoziroq tanlab oling.
Narxi - 5.000soʻm;
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤8🔥2🥰2🕊1