🔥 SOTUVIMIZDAA
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik — 79.000 so’m
40 smlik — 89.000 so’m
50 smlik — 99.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik — 79.000 so’m
40 smlik — 89.000 so’m
50 smlik — 99.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
❤14🔥4
Forwarded from каримжанова
Allohumma barik🥹
Rahmat kattakon mybook doimo eng sifatli va zori men uchun. Ishlarizni rivojini bersin va Alloh rozi bolsin👍
Rahmat kattakon mybook doimo eng sifatli va zori men uchun. Ishlarizni rivojini bersin va Alloh rozi bolsin👍
❤13🥰2🔥1😍1
Forwarded from 𝐍𝐮𝐫𝐢𝐳𝐚𝐫
Ikkalasi ham judayam zo‘r ekan katta rahmat, har doimgiday yangiliklar doim Mybookda, kanalda ekanimdan xursandman😊
❤17🥰3👍2🔥1🤩1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Chiroyli yakun faqat kitoblarda boʻladi deb oʻylaganlar uchun kitoblar roʻyxati:
1)Odam boʻlish qiyin 15.000
2)Dunyoning ishlari 15.000
3)Oʻtkan kunlar 15.000
4)Tushda kechgan umrlar 20.000
5)Ikki eshik orasi 25.000
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
1)Odam boʻlish qiyin 15.000
2)Dunyoning ishlari 15.000
3)Oʻtkan kunlar 15.000
4)Tushda kechgan umrlar 20.000
5)Ikki eshik orasi 25.000
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤13🔥6❤🔥2👍2🕊2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#kunkitobi
Payg‘ambar (s.a.v) aytganlar:
Bu hadis Hazrat Alining chuqur bilimga ega ekanini va ilmda o‘z zamonasining eng bilimdoni bo‘lganini ko‘rsatadi 📚
Hazrat Ali Murtazo - 60.000soʻm
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Payg‘ambar (s.a.v) aytganlar:
“Men ilm shahriman, Ali esa uning eshigidir.”
Bu hadis Hazrat Alining chuqur bilimga ega ekanini va ilmda o‘z zamonasining eng bilimdoni bo‘lganini ko‘rsatadi 📚
Hazrat Ali Murtazo - 60.000soʻm
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤13🤩4👍1🔥1🥰1
Oyliklar tushgandir-aaa😁
Chegirmani boshlayveramizmi?
Chegirmani boshlayveramizmi?
😢40😁19❤12🔥8😭6🤯1🐳1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#kunkitobi
Asar siyosiy tizim, hokimiyat uchun kurash va insoniyatdagi tengsizlik haqida yozilgan.
Voqealar fermer xo‘jaligidagi hayvonlar hayotida kechadi.
“Molxona” — siyosatga, jamiyat tuzilishiga va hokimiyatning inson ruhiga ta’siriga qiziqadigan kitobxonlar uchun o‘qish tavsiya etiladi.
Iqtibos:
Hokimiyatni qo‘lga kiritganlar, ko‘pincha o‘zlari ag‘darilgan zolimlarga aylanadi.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
Asar siyosiy tizim, hokimiyat uchun kurash va insoniyatdagi tengsizlik haqida yozilgan.
Voqealar fermer xo‘jaligidagi hayvonlar hayotida kechadi.
“Molxona” — siyosatga, jamiyat tuzilishiga va hokimiyatning inson ruhiga ta’siriga qiziqadigan kitobxonlar uchun o‘qish tavsiya etiladi.
Iqtibos:
Hokimiyatni qo‘lga kiritganlar, ko‘pincha o‘zlari ag‘darilgan zolimlarga aylanadi.
• Muqovasi – yumshoq;
• Sahifa – 98 bet;
• Narxi – 35.000 soʻm.
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
❤11🔥4🕊2👏1
🤭 Maxsus chegirmalar! 1-qism
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Yashamoq75.000 60.000
Ochlik75.000 60.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 70.000
Bormisan?70.000 55.000
Avf et, Allohim60.000 50.000
Tafakkur qilmaysizlarmi?75.000 60.000
Olamlar parvardigori80.000 62.000
Raxiyqul mahtum80.000 62.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
O’kinma80.000 65.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Yashamoq
Ochlik
Qur’on qalblar shifosi
Bormisan?
Avf et, Allohim
Tafakkur qilmaysizlarmi?
Olamlar parvardigori
Raxiyqul mahtum
Kimiyoi saodat
O’kinma
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5
🤭 Maxsus chegirmalar! 2-qism
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Iroda kuchi68.000 60.000
Anti karnegi40.000 34.000
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari45.000 34.000
Ikigay60.000 50.000
Beparvolikning nozik san'ati54.000 44.000
Yolgʻon psixologiyasi80.000 65.000
Lider shaxsiyati48.000 35.000
Buni marketing deydilar80.000 65.000
Atom odatlar50.000 40.000
Omma psixologiyasi30.000 25.000
Deyl karnegi40.000 30.000
Erkin ta'lim45.000 35.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Iroda kuchi
Anti karnegi
Gʻayriixtiyoriy ong moʻjizalari
Ikigay
Beparvolikning nozik san'ati
Yolgʻon psixologiyasi
Lider shaxsiyati
Buni marketing deydilar
Atom odatlar
Omma psixologiyasi
Deyl karnegi
Erkin ta'lim
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4🔥2👍1
🤭 Maxsus chegirmalar! 3-qism
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Qora yodgorlik62.000 50.000
Uch og'ayni52.000 44.000
Umid uchquni45.000 35.000
Zafar darvozasi60.000 50.000
Jannatdagi soyalar50.000 42.000
Lisabondagi tun35.000 28.000
Qirolichaning yurishi60.000 50.000
Bir kun65.000 50.000
Qoʻzichoqlar sukunati50.000 40.000
DaVinchi siri30.000 25.000
Kichkina honimlar55.000 45.000
Qizil ajdarho60.000 50.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
7-oktabrdan 12-oktabrgacha DAVOM ETADI!(Jami 8 ta qismdan iborat)
Qora yodgorlik
Uch og'ayni
Umid uchquni
Zafar darvozasi
Jannatdagi soyalar
Lisabondagi tun
Qirolichaning yurishi
Bir kun
Qoʻzichoqlar sukunati
DaVinchi siri
Kichkina honimlar
Qizil ajdarho
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔥4❤1