😍 Keskin Chegirmamizda mavjud kitoblar ro‘yxati:
Hokimiyat 48 qoidasi 105.000 — 75.000
Mening qarashlarim 65.000 — 45.000
Atom odatlar 65.000 — 45.000
Uchinchi dunyodan birinchi dunyoga 245.000 — 180.000
Yumshoq kuch 60.000 — 45.000
Manipulyativ diktatorlar 70.000 — 50.000
Yapon zobiti 65.000 — 45.000
Yovuz daho 2 60.000 — 45.000
Qonunlar ruhi 65.000 — 45.000
Kuchsizlar kuchi 35.000 — 25.000
Farishtalar va iblislar 90.000 — 60.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beramiz!
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
Hokimiyat 48 qoidasi 105.000 — 75.000
Mening qarashlarim 65.000 — 45.000
Atom odatlar 65.000 — 45.000
Uchinchi dunyodan birinchi dunyoga 245.000 — 180.000
Yumshoq kuch 60.000 — 45.000
Manipulyativ diktatorlar 70.000 — 50.000
Yapon zobiti 65.000 — 45.000
Yovuz daho 2 60.000 — 45.000
Qonunlar ruhi 65.000 — 45.000
Kuchsizlar kuchi 35.000 — 25.000
Farishtalar va iblislar 90.000 — 60.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beramiz!
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
❤6👍5🔥3🥰2❤🔥1👏1😍1
Saodat asri qissalarini keskin chegirma narxda olishni istovchilar bormi?!
🥰16❤🔥6👍4❤2😢2
MyBook – kitob do‘koni📚
Saodat asri qissalarini keskin chegirma narxda olishni istovchilar bormi?!
Faqat cheklangan miqdorda bo‘ladi!
Soat 11:30 da tashlaymiz post!
Soat 11:30 da tashlaymiz post!
😢9🔥4❤3👍2❤🔥1
😱 Faqat 1 xolos shu narxda!!!
😍 "Saodat asri qissalari" — TOP siyrat kitoblardan!
Oʻylaymizki bu kitobni oʻqirkansiz Allohga, Paygʻambarimiz sollallohu alayhi vasallamga boʻlgan muhabbat yanada kuchayadi.
Kitob nomi: Saodat asri qissalari
Muqovasi: Qattiq
Narxi:245.000 so‘m
Chegirmada: 199.000 so‘m
‼️Kichik shartchasi bor: Yana boshqa istalgan miqdorda kitob ham olishingiz kerak. (ya’ni Saodat asri qissalariga + bironta boshqa chegirmali kitoblardan ham olishingiz kerak bo‘ladi!)
🔥 150.000 so‘mdan oshgan xaridlarni BEPUL yetkazib beramiz!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
😍 "Saodat asri qissalari" — TOP siyrat kitoblardan!
Oʻylaymizki bu kitobni oʻqirkansiz Allohga, Paygʻambarimiz sollallohu alayhi vasallamga boʻlgan muhabbat yanada kuchayadi.
Kitob nomi: Saodat asri qissalari
Muqovasi: Qattiq
Narxi:
Chegirmada: 199.000 so‘m
‼️
🔥 150.000 so‘mdan oshgan xaridlarni BEPUL yetkazib beramiz!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍15❤🔥3❤3🔥3😢2🥰1
Chegirmada 2 dona xolos!
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
Mahorat 85.000 — 60.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — onlayn do‘kon
👍8❤3❤🔥1🔥1
Forwarded from Marvarid Sadullayeva
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❤12❤🔥7👍3🐳2🥰1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish100.000 — 65.000
Bank 4.095.000 — 60.000
Binafsha rang sigir65.000 — 45.000
Good to great85.000 — 50.000
Savdo 10165.000 — 40.000
Savdo san’ati110.000 — 65.000
Bir varoqli marketing reja95.000 — 60.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Good to great
Savdo 101
Savdo san’ati
Bir varoqli marketing reja
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍9❤🔥2🔥2❤1
🤩 “FAQAT 1 TA XOLOS”
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi115.000 — 70.000
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi80.000 — 55.000
Yolg‘on psixologiyasi80.000 — 55.000
Mahorat90.000 — 55.000
Lider shaxsiyati50.000 — 35.000
Zukkolar va landavurlar60.000 — 40.000
Deyl Karnegi50.000 — 35.000
Yo‘q deya olish san’ati45.000 — 30.000
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️Eski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
🔥 Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Farovonlik paradoksi
Muvaffaqiyatli insonlarning 7 ko‘nikmasi
Yolg‘on psixologiyasi
Mahorat
Lider shaxsiyati
Zukkolar va landavurlar
Deyl Karnegi
Yo‘q deya olish san’ati
🚛 150.000 so‘mdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
‼️
📥 Buyurtma berish: @savdo_mybook
🚛 Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo – onlayn kitob do‘koni
Instagram | Telegram | Facebook
👍8❤🔥1❤1🥰1