Forwarded from Aziza
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Rahmat ovoldim ishilaga rivoj Hicham tox'tamasin ishila. Hursand qilishda davom etvuriyla. ๐น๐ puli tolanmasayam soralgan kitoblaniyam bervoribsiz va tekin dastafka uchun ham tashakkur ๐ท
๐ฅฐ6โคโ๐ฅ2โค2๐ฅ2๐1๐1
๐ โFAQAT 1 TAโ โ Tarixiy kitoblarga keskin chegirma!!!
57-polk40.000 โ 30.000
Xaloskor Sulton45.000 โ 25.000
Jaloliddin Manguberdi55.000 โ 40.000
Menkim Sohibqiron50.000 โ 35.000
Amir Temur65.000 โ 45.000
Soโnggi (sh)oh45.000 โ 35.000
Salohiddin sahro burguti70.000 โ 50.000
Yapon zobiti55.000 โ 40.000
Xolid ibn valid95.000 โ 65.000
Chingizxon yasogโi50.000 โ 35.000
๐ 150.000 soโmdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
57-polk
Xaloskor Sulton
Jaloliddin Manguberdi
Menkim Sohibqiron
Amir Temur
Soโnggi (sh)oh
Salohiddin sahro burguti
Yapon zobiti
Xolid ibn valid
Chingizxon yasogโi
๐ 150.000 soโmdan oshgan buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi!
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
๐9โค3๐ฅฐ2โคโ๐ฅ1๐ฅ1
๐ Ingliz tilidagi Garry Potter toโplami chegirmada
๐คฉ Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn doโkonlarda 800-900 ming sotilgan! Oโzim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.๐ฅฒ Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 soโm
๐ฑ Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo โ onlayn savdo.
๐คฉ Super muqovada juda sifatli holatda chiqqan, boshqa onlayn doโkonlarda 800-900 ming sotilgan! Oโzim uchun chet eldan buyurtma qildirgan edim.๐ฅฒ Majburman hozir sotishga!
Bizda esa: 419.000 soโm
๐ฑ Dastavka esa mutlaqo BEPUL
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo โ onlayn savdo.
๐13โคโ๐ฅ7โค6๐คฉ5๐ญ2
https://t.me/ijaralar_talabalar โ variantlar koโrish uchun
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Bu yangi faoliyatimizning boshlanishidir. Nassib, hammani xursand qilib, rozi qilib uylar topib beramiz!
Telegram
HALOL Ijara | Sotuv | Kvartiralar
Bizda istalgan hududdan istalgan uslubdagi kvartiralarni ijaraga, sotib olishga topishingiz mumkin!
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
Murojaat uchun: +998979030922
Telegram: @realtor_x
โคโ๐ฅ4๐4โค2๐ฅฐ1
๐คฉ โFAQAT 1 TA XOLOSโ
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari115.000 โ 70.000
Noldan birga95.000 โ 65.000
Ozor berma100.000 โ 65.000
Baxt yetkazish100.000 โ 65.000
Bank 4.095.000 โ 60.000
Binafsha rang sigir65.000 โ 45.000
Savdo 10165.000 โ 40.000
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธEski 3+1 va Pul taklif qilingan chegirmalar bunda amal qilmaydi!
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
๐ฅ Bu kitoblarning faqat 1 tadan shu narxda sotilishi mumkin! Qaytib bunday narxda hech qayerdan ololmaysiz!
Saidmurod Davlatov kitoblari
Noldan birga
Ozor berma
Baxt yetkazish
Bank 4.0
Binafsha rang sigir
Savdo 101
๐ 150.000 soโmdan oshgan xaridlar BEPUL yetkazib beriladi!
โผ๏ธ
๐ฅ Buyurtma berish: @savdo_mybook
๐ Yetkazib berish xizmatimiz mavjud
@mybook_savdo โ onlayn kitob doโkoni
Instagram | Telegram | Facebook
โค4๐ฅ3๐ฅฐ3โคโ๐ฅ1