😍 Chegirmada DINIY KITOBLAR
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Saodatga yetaklovchi hikmatlar (1-2 qismi birga)70.000 — 55.000
Payg’ambar izidan85.000 — 75.000
Iymondagi hassos mezonlar 25.000 — 20.000
Dindagi odoblar25.000 — 15.000
Muroqaba va musohaba30.000 — 25.000
Eng sharafli ummat90.000 — 72.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 — 70.000
Savdogarlar ustozi 130.000 — 24.000
Savdogarlar ustozi 235.000 — 29.000
Kundalik sunnat amallar30.000 — 23.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Saodatga yetaklovchi hikmatlar (1-2 qismi birga)
Payg’ambar izidan
Iymondagi hassos mezonlar 25.000 — 20.000
Dindagi odoblar
Muroqaba va musohaba
Eng sharafli ummat
Qur’on qalblar shifosi
Savdogarlar ustozi 1
Savdogarlar ustozi 2
Kundalik sunnat amallar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤7
😍 Chegirmada DINIY KITOBLAR
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Hazrati Ali Murtazo60.000 — 45.000
Kimiyoi Saodat90.000 — 70.000
Eng baxtli oila60.000 — 50.000
Iymon65.000 — 50.000
Oila saodat maskani35.000 — 30.000
Ijtimoiy odoblar95.000 — 75.000
Olam va odam, din va ilm100.000 — 80.000
Nikoh ahloqi35.000 — 30.000
Xadicha r.a60.000 — 50.000
Oila ahloqi40.000 — 33.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Hazrati Ali Murtazo
Kimiyoi Saodat
Eng baxtli oila
Iymon
Oila saodat maskani
Ijtimoiy odoblar
Olam va odam, din va ilm
Nikoh ahloqi
Xadicha r.a
Oila ahloqi
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤13👍1
Forwarded from Xurshid’s life
Konstani konsertiga bilet bor sotiladi!
Eng oldi Fanzone
350000 iticketda, man 300 ga bervoraman.
Nega sotyapman: Sherik yo’q tushishga bir o’zim tushgim kemayapti.
Eng oldi Fanzone
350000 iticketda, man 300 ga bervoraman.
Nega sotyapman: Sherik yo’q tushishga bir o’zim tushgim kemayapti.
😁29🤣9❤7🔥1
Forwarded from MyBook – kitob do‘koni📚
😍 Chegirmada DINIY KITOBLAR
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Ibodati islomiya(yumshoq muqova)30.000 — 22.000
Mo’minlarning onalari65.000 — 55.000
Ibodati islomiya(qattiq muqova)65.000 — 55.000
Qalbi singanlarga65.000 — 55.000
Qur’ondan maktublar82.000 — 65.000
Yashirin gunohlar30.000 — 25.000
Bormisan?70.000 — 55.000
Ey farzand26.000 — 22.000
Payg’ambarlar tarixi75.000 — 65.000
Payg’ambarimiz o’rgatgan duolar va zikrlar52.000 — 45.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Ibodati islomiya(yumshoq muqova)
Mo’minlarning onalari
Ibodati islomiya(qattiq muqova)
Qalbi singanlarga
Qur’ondan maktublar
Yashirin gunohlar
Bormisan?
Ey farzand
Payg’ambarlar tarixi
Payg’ambarimiz o’rgatgan duolar va zikrlar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5
😍 Chegirmada DINIY KITOBLAR
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Saodatga yetaklovchi hikmatlar (1-2 qismi birga)70.000 — 55.000
Payg’ambar izidan85.000 — 75.000
Iymondagi hassos mezonlar 25.000 — 20.000
Dindagi odoblar25.000 — 15.000
Muroqaba va musohaba30.000 — 25.000
Eng sharafli ummat90.000 — 72.000
Qur’on qalblar shifosi90.000 — 70.000
Savdogarlar ustozi 130.000 — 24.000
Savdogarlar ustozi 235.000 — 29.000
Kundalik sunnat amallar30.000 — 23.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Saodatga yetaklovchi hikmatlar (1-2 qismi birga)
Payg’ambar izidan
Iymondagi hassos mezonlar 25.000 — 20.000
Dindagi odoblar
Muroqaba va musohaba
Eng sharafli ummat
Qur’on qalblar shifosi
Savdogarlar ustozi 1
Savdogarlar ustozi 2
Kundalik sunnat amallar
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤8🔥2
😍 Chegirmada DINIY KITOBLAR
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Hazrati Ali Murtazo60.000 — 45.000
Kimiyoi Saodat90.000 — 70.000
Eng baxtli oila60.000 — 50.000
Iymon65.000 — 50.000
Oila saodat maskani35.000 — 30.000
Ijtimoiy odoblar95.000 — 75.000
Olam va odam, din va ilm100.000 — 80.000
Nikoh ahloqi35.000 — 30.000
Xadicha r.a60.000 — 50.000
Oila ahloqi40.000 — 33.000
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
(O’qituvchilar kuni uchun maxsus!)
27-sentabrdan 1-oktabrgacha davom etadi.
Hazrati Ali Murtazo
Kimiyoi Saodat
Eng baxtli oila
Iymon
Oila saodat maskani
Ijtimoiy odoblar
Olam va odam, din va ilm
Nikoh ahloqi
Xadicha r.a
Oila ahloqi
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤8❤🔥2👍1🥰1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
👍14🔥5👏5❤2
Forwarded from Sevara
Assalomu aleykum chegirma narxlarda olgan kitoblarim. Kattakon rahmat bunaqa ajoyib narxlar orqali kitobxonlarni kutubxonasi yanada boyishda davom etmoqda. Barchaga my bookdan kitob olishni tavsiya qilaman.
❤8👍4😭2
🔥 SOTUVIMIZDAA
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik — 79.000 so’m
40 smlik — 89.000 so’m
50 smlik — 99.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
Ajoyib qo’lda oson yig’iluvchi stol uchun kitob javoncha.
Bemalol 10-20 tacha kitoblar sig’adi. Ajoyib aksessuar bo’ladi.
Razmerlari: 30, 40 va 50 sm(uzunligi)
Narxlari:
30 smlik — 79.000 so’m
40 smlik — 89.000 so’m
50 smlik — 99.000 so’m
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’koni
🔥18❤5👍3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤩🫱🏻🫲🏼 Do’stlaringiz bilan kelish uchun ajoyib lokatsiya!
📑 Har bir olib kelgan do’stingizning amalga oshirgan xaridi 50.000 so’mdan oshgan holatda sizda sovg’a tanlash uchun 1 ta imkoniyat bo’ladi!
😍 10 do’st=10 ta imkoniyat=10 ta sovg‘a
Sovg’alarimiz: katta va qimmatbaho kitoblar, konstavar maxsulotlaridan iborat!
Barchangizni kutib qolamiz!
Lokatsiya: Telegram kanalimizda!
📞 Telefon: +998948902101
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
✨ Bizning sahifa: @mybook.savdoo
#kitob #mybook #yetkazibberish #uzkitob
📑 Har bir olib kelgan do’stingizning amalga oshirgan xaridi 50.000 so’mdan oshgan holatda sizda sovg’a tanlash uchun 1 ta imkoniyat bo’ladi!
😍 10 do’st=10 ta imkoniyat=10 ta sovg‘a
Sovg’alarimiz: katta va qimmatbaho kitoblar, konstavar maxsulotlaridan iborat!
Barchangizni kutib qolamiz!
Lokatsiya: Telegram kanalimizda!
📞 Telefon: +998948902101
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
✨ Bizning sahifa: @mybook.savdoo
#kitob #mybook #yetkazibberish #uzkitob
🥰11❤3👏2🕊1
https://www.instagram.com/reel/DPWJuVwDPGK/?igsh=dzlmcW9yOXdhaHpy
Instagramdan qo’llab quvvatlov kerak
Instagramdan qo’llab quvvatlov kerak
🔥6🕊1