😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar55.000 45.000
Sayfiddin Qutuz55.000 42.000
Temur tuzuklari10.000 8000
Bemor15.000 10.000
O’n sakkizga kirmagan kim bor?15.000 10.000
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q25.000 20.000
Umid uchquni45.000 35.000
Qarzga olingan umr35.000 29.000
Bonu38.000 30.000
Fozil odamlar shahri20.000 15.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Vabo20.000 15.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Al Karnaku kemasidagi qotillik18.000 15.000
Morg ko’chasidagi qotillik28.000 22.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar
Sayfiddin Qutuz
Temur tuzuklari
Bemor
O’n sakkizga kirmagan kim bor?
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q
Umid uchquni
Qarzga olingan umr
Bonu
Fozil odamlar shahri
Avlodlar dovoni
Vabo
Yulduzli tunlar
Al Karnaku kemasidagi qotillik
Morg ko’chasidagi qotillik
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo26.000 20.000
Oydin tunlar20.000 15.000
Raqamli qal’a78.000 55.000
Jarayon42.000 34.000
Evrilish26.000 21.000
Orziqib kutaman ertani 240.000 30.000
Anomaliya68.000 55.009
Da vinchi siri30.000 24.000
Biz kimmiz45.000 36.000
Martin iden30.000 22.000
7 buyuk75.000 57.000
Lolazor57.000 45.000
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari30.000 24.000
Momo yer qo‘shig’i15.000 12.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 12.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo
Oydin tunlar
Raqamli qal’a
Jarayon
Evrilish
Orziqib kutaman ertani 2
Anomaliya
Da vinchi siri
Biz kimmiz
Martin iden
7 buyuk
Lolazor
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari
Momo yer qo‘shig’i
Yulduzlar mangu yonadi
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤3
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi20.000 14.000
Sos35.000 25.000
To’rtinchi sanoat inqilobi60.000 45.000
Tun zulmatidagi45.000 34.000
Ong mo’jizalari45.000 34.000
Qonunlar ruhi65.000 55.000
Ani-Karnegi40.000 34.000
Diqqat52.000 40.000
Rasululloh Ahli ayollari55.000 40.000
Do’st orttirish20.000 13.000
Qalbimdasan Allohim60.000 45.000
Ochlik75.000 56.000
Muhabbat va shavq30.000 24.000
Propaganda45.000 35.000
Utopiya50.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi
Sos
To’rtinchi sanoat inqilobi
Tun zulmatidagi
Ong mo’jizalari
Qonunlar ruhi
Ani-Karnegi
Diqqat
Rasululloh Ahli ayollari
Do’st orttirish
Qalbimdasan Allohim
Ochlik
Muhabbat va shavq
Propaganda
Utopiya
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤4👍4🔥2❤🔥1
Do’konimizga yaqin va ayni damda bo’sh vaqti bor insonlar diqqatiga!
Do’konimizda shoshilinch yig’ishtirish ishlari bo’lmoqda(bu yopilish emas)
Davlat ishlari bo’yicha do’kon olinadigan bo’lib turibdi 1-2 soatlarga
Shuning uchun ichini bo’shatishimiz kerak bo’lyapti.
Yordam kerak. Ko’ngilli Hasharchilar bo’lsa. Bizda hozir 2 soat vaqt bor.
Do’konimizda shoshilinch yig’ishtirish ishlari bo’lmoqda(bu yopilish emas)
Davlat ishlari bo’yicha do’kon olinadigan bo’lib turibdi 1-2 soatlarga
Shuning uchun ichini bo’shatishimiz kerak bo’lyapti.
Yordam kerak. Ko’ngilli Hasharchilar bo’lsa. Bizda hozir 2 soat vaqt bor.
😢18🔥10😭7❤4❤🔥2
Suhbatga keluvchilar diqqatiga
Shanba kuni kun bo’yi do’konda bo’laman. Bemalol kelaverasizlar!
Shanba kuni kun bo’yi do’konda bo’laman. Bemalol kelaverasizlar!
🤣16🫡6❤🔥4🔥4
Kimda yig’ma narvon bor?
Srochniy 10 minutga kerede? shundo manzil etseylar o’zim borib ob qaytarib oborib ham beraman.
@ibook_ham ga yozvoriylar!
Srochniy 10 minutga kerede? shundo manzil etseylar o’zim borib ob qaytarib oborib ham beraman.
@ibook_ham ga yozvoriylar!
❤24😁11🔥3🌚2🕊1
Milliy sertifikat kitoblar to’plam holatda sotilsa sizga qiziqmi?
🔥30❤11🤩5❤🔥3
Milliy sertifikatdagi 40 ta Mustaqil o’qish uchun tavsiya qilingan badiiy kitoblar sotuvimizda!
😍 Istalgan 5 tasini olish orqali 5%
😍 Istalgan 10 tasini olish orqali 10%
😍 Istalgan 15 ta va undan ko’p miqdorda xarid qilish orqali 15% lik chegirmada xarid qilishingiz mumkin!
📄 Narxlari izoh qismida yozilgan.
To’liq olgan taqdiringizda BEPUL yetkazib berish va 15% chegirma ham amal qiladi!
Ayrim 2-3 tasi nashrda yo’qligi bois topa olmadik. Lekin katta qismi mavjud sotuvimizda.
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’kon
😍 Istalgan 5 tasini olish orqali 5%
😍 Istalgan 10 tasini olish orqali 10%
😍 Istalgan 15 ta va undan ko’p miqdorda xarid qilish orqali 15% lik chegirmada xarid qilishingiz mumkin!
📄 Narxlari izoh qismida yozilgan.
To’liq olgan taqdiringizda BEPUL yetkazib berish va 15% chegirma ham amal qiladi!
Ayrim 2-3 tasi nashrda yo’qligi bois topa olmadik. Lekin katta qismi mavjud sotuvimizda.
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
@mybook_savdo — kitob do’kon
❤6👍4🔥4
MyBook – kitob do‘koni📚
Milliy sertifikatdagi 40 ta Mustaqil o’qish uchun tavsiya qilingan badiiy kitoblar sotuvimizda! 😍 Istalgan 5 tasini olish orqali 5% 😍 Istalgan 10 tasini olish orqali 10% 😍 Istalgan 15 ta va undan ko’p miqdorda xarid qilish orqali 15% lik chegirmada xarid…
Hammasi olingan taqdirda: 873.000 so’m
Chegirmada: 742.000 so’m
Bepul yetkazib berish ham bo’ladi.
Chegirmada: 742.000 so’m
Bepul yetkazib berish ham bo’ladi.
❤13🥰1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Qur'ondan maktublar - 82.000
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
📚 Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
🔗 Bizning kanal: @mybook_savdo
🔥8❤🔥7❤4😢2