😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar55.000 45.000
Sayfiddin Qutuz55.000 42.000
Temur tuzuklari10.000 8000
Bemor15.000 10.000
O’n sakkizga kirmagan kim bor?15.000 10.000
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q25.000 20.000
Umid uchquni45.000 35.000
Qarzga olingan umr35.000 29.000
Bonu38.000 30.000
Fozil odamlar shahri20.000 15.000
Avlodlar dovoni25.000 20.000
Vabo20.000 15.000
Yulduzli tunlar25.000 20.000
Al Karnaku kemasidagi qotillik18.000 15.000
Morg ko’chasidagi qotillik28.000 22.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
1-qism(Jami 4 ta qismdan iborat)
Otamdan qolgan dalalar
Sayfiddin Qutuz
Temur tuzuklari
Bemor
O’n sakkizga kirmagan kim bor?
G’arbiy frontda o’zgarish yo’q
Umid uchquni
Qarzga olingan umr
Bonu
Fozil odamlar shahri
Avlodlar dovoni
Vabo
Yulduzli tunlar
Al Karnaku kemasidagi qotillik
Morg ko’chasidagi qotillik
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000 so’m
Viloyat 300.000 so’m
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🔥2🤣2
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo26.000 20.000
Oydin tunlar20.000 15.000
Raqamli qal’a78.000 55.000
Jarayon42.000 34.000
Evrilish26.000 21.000
Orziqib kutaman ertani 240.000 30.000
Anomaliya68.000 55.009
Da vinchi siri30.000 24.000
Biz kimmiz45.000 36.000
Martin iden30.000 22.000
7 buyuk75.000 57.000
Lolazor57.000 45.000
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari30.000 24.000
Momo yer qo‘shig’i15.000 12.000
Yulduzlar mangu yonadi15.000 12.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
2-qism
Jinoyat va jazo
Oydin tunlar
Raqamli qal’a
Jarayon
Evrilish
Orziqib kutaman ertani 2
Anomaliya
Da vinchi siri
Biz kimmiz
Martin iden
7 buyuk
Lolazor
Mashaqqatli hayot so’qmoqlari
Momo yer qo‘shig’i
Yulduzlar mangu yonadi
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤5🤣3🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi20.000 14.000
Sos35.000 25.000
To’rtinchi sanoat inqilobi60.000 45.000
Tun zulmatidagi45.000 34.000
Ong mo’jizalari45.000 34.000
Qonunlar ruhi65.000 55.000
Ani-Karnegi40.000 34.000
Diqqat52.000 40.000
Rasululloh Ahli ayollari55.000 40.000
Do’st orttirish20.000 13.000
Qalbimdasan Allohim60.000 45.000
Ochlik75.000 56.000
Muhabbat va shavq30.000 24.000
Propaganda45.000 35.000
Utopiya50.000 40.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
3-qism
Pul alifbosi
Sos
To’rtinchi sanoat inqilobi
Tun zulmatidagi
Ong mo’jizalari
Qonunlar ruhi
Ani-Karnegi
Diqqat
Rasululloh Ahli ayollari
Do’st orttirish
Qalbimdasan Allohim
Ochlik
Muhabbat va shavq
Propaganda
Utopiya
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
Bepul yetkazish sharti:
Toshkent 200.000
Viloyat 300.000
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
❤6🤣4🔥1
😍 OPTOMDAN HAM arzon narxlarda(📚Kitob biznes boshlashga ajoyib imkoniyat!)
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
4-qism
O’limdan so’ng55.000 40.000
Ufq60.000 45.000
Sen bir olam men o’zga olam50.000 40.000
Ilm olish odoblari36.000 24.000
Dindagi odoblar25.000 15.000
Ritorika35.000 25.000
Kimiyoi saodat90.000 75.000
Cho’qintirgan ota50.000 40.000
To’qchilik va yo’qchilik50.000 35.000
Iqrornoma15.000 10.000
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🔗 Faqat 3 kun! (15-16-17-sentabr)
4-qism
O’limdan so’ng
Ufq
Sen bir olam men o’zga olam
Ilm olish odoblari
Dindagi odoblar
Ritorika
Kimiyoi saodat
Cho’qintirgan ota
To’qchilik va yo’qchilik
Iqrornoma
Buyurtma uchun: @savdo_mybook
🚚 Undan tashqari 200.000 dan oshgan Toshkent shahar buyurtmalar BEPUL yetkazib beriladi.
🔗 Viloyatlarga 300.000 so’mdan oshgan buyurtmalar starexni pochta ofislarigacha BEPUL yetkazib beriladi.
Bundan ortiq biznes boshlashga imkoniyat boshqa bo’lmaydi!
🚚 Yetkazib berish:
— Toshkent bo‘ylab: 15 000 so‘m
— Viloyatlarga: sizga qulay pochta xizmati orqali (BTS, Starex, Uzpost, EMU, Fargo)
☎️ Call-markaz: +998948902101
@mybook_savdo — Eng zo’ri faqat bizda.
🤣7❤4🔥1🕊1
Muddatdan tashqari kitoblar soni ham cheklangan jgarlar!
Tezlashamiz!
Tezlashamiz!
🔥14❤4❤🔥3🕊1
MyBook – kitob do‘koni📚
Kevurasla Mybooooook endi shetta😇 Lokatsiya: https://t.me/mybook_savdo/9654 Ish vaqti: 09:00 - 20:00 gacha. Onlayn buyurtmalar uchun: @savdo_mybook 📚 Toshkent shahar bo’ylab: 15.000 so’m 🗺 Viloyatlarga 1 kg 7.000 so’m(starex pochtasi orqali) Sizga qulay…
Mnov do’konimiz manzili!
Bemalol kelib ham xarid qilishlaringiz mumkin!
Bemalol kelib ham xarid qilishlaringiz mumkin!
👍11🕊4❤3🔥3🥰2👏1😁1
🥰 CHEGIRMALARIMIZ QAYTDI
Payg’ambarlar tarixi (sariq)245.000 — 199.900
Riyozus solihiyn245.000 — 179.900
Shamoili Muhammadiya190.000 — 149.000
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)650.000 — 499.000
Musnadi keshiy (qora)400.000 — 319.000
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)245.000 — 209.900
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)255.000 — 209.900
Chaxoryorlar275.000 — 199.999
Qur’on Karim tanlangan suralar125.000 — 64.999
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)450.000 so’m — 379.000
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
Payg’ambarlar tarixi (sariq)
Riyozus solihiyn
Shamoili Muhammadiya
Sahihi buxoriy(4 talik sariq)
Musnadi keshiy (qora)
Saodat asri qissalari (1-2-3-4)
Saodat asri qissalari (5-6-7-8)
Chaxoryorlar
Qur’on Karim tanlangan suralar
Sahobiya ayollar(5talik to’plam)
✅ Buyurtma uchun: @savdo_mybook yozing!
@mybook_savdo — onlayn kitob do’kon
🔥8❤4❤🔥3👏1